Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk28

Kupno auta używanego

Polecane posty

Gość Patryk28

Szukam auta używanego, którym będę mógł jeździć do pracy i z powrotem, czyli to nie będą jakieś odległe trasy. Nie mam jakiś wielkich wymagań, nie mniej jednak nie chcę kupując, trafić na jakiegoś rzęcha. Możecie mi podpowiedzieć na co zwracać uwagę w ogłoszeniach w internecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość May

W ogloszeniach może byc napisane wszystko... najlepiej jest się umówić ze sprzedawcą, ze przed zakupem podjedziecie do wybranego przez Ciebie mechanika, ktory sprawdzi ten samochód. Popytaj znajomych, ktory mechanik w okolicy jest godny zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomelo

Albo pomyśl o tym żeby wziąć jakieś autotesto, albo inną tego rodzaju firmę. Bo to prawda, że z ogłoszenia to Ty za wiele nie wyciągniesz i tak jak już wyżej ktoś napisał, w ogłoszeniu może być wszystko. A taka firma jedzie i sprawdza dla Ciebie to auto, które Cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkolka

Teraz są dobre auta w dobrych cenach. My na przykład pierwszy raz mamy nowe auto. W Częstochowie kupiliśmy mazdę w salonie Klimczak i na prawdę to zupełnie inny komfort niż jak się kupuje używane. Poza tym nie trzeba już na starcie inwestować dodatkowych środków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk28

Autotesto? To ja nie wiedziałem nawet, że są takie firmy od sprawdzania aut. Korzystałeś pomelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rangzen

tak się wtrącę trochę do dyskusji, ale ja korzystałem. Dla mnie takie firmy to duży plus. Ja miałem z głowy i nie musiałem nigdzie jeździć po handlarzach. Kolejna sprawa, że też się na tym aż tak nie znam żeby dobrze sprawdzić samochód. A ten raport który dostałem od autotesto był na maksa szczegółowy. Dzięki jednemu raportowi od nich właśnie uniknąłem kupienia rzęcha jak to sam nazwałeś hehe. A drugi samochód jaki mnie interesował po sprawdzeniu, był bardzo ok i był wart kupienia. Potargowaliśmy się tylko trochę ze sprzedawcą bo były dwie drobne rzeczy do roboty przy tym aucie i tyle. Samochodem jeżdżę do dziś i jest ok. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk28

Super, dzięki za info. W takim razie ja chyba też skorzystam z takiego sprawdzenia auta, jak już znajdę w ogłoszeniu coś co mi się spodoba. W sumie prawda jest taka, że sam nie znam się na tyle na autach żeby stwierdzić czy jest ok czy nie. Pewnie łyknął bym wszystko co by mi się powiedziało :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaser

Trzeba sprawdzić auto przed kupnem, bo ze sprzedającymi różnie bywa... Ja to swoją corollę XI 1.6 sprawdziłem i wszystko było ok. To wziąłem i przez trzy lata nie działo się nic poważnego. Ale wiedziałęm co robię, bo toyoty słyną z małej niezawodnośći i się nie zawiodłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssj

Najlepszy golf w tdi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Ja to z kumplem mechanikiem chodziłem jak szukałem sobie auta. Spodobał mi się korando 2.0 benzyna. Tomek obejrzał, podjechaliśmy na warsztat, kilka rzezcy do poprawki ale koszt nie duży, więc wziąłem. Dobrze się nim jeździ. a spala niewiele ponad 6 l ropy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×