Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Bum

Mieszkanie pełne ludzi a ona nagrywa relacje na żywo, bo koleżanka przyjechała jej złożyc życzenia. Masakra. Brak kultury i szacunku do własnych gości.

Przy okazji, wszystkiego dobrego Nicole. Wiem, że to czytasz  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sga

I to przepychanie się dorosłej baby z dziećmi, żeby lepiej ją było widać w kamerze. Żenada! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
Dnia 11.06.2019 o 23:19, Gość Igufyeydchvho napisał:

 

Czyli na 480 000 obserwujących książkę zamówiło 17 000 osób to dużo czy mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka
16 minut temu, Gość Aga napisał:

Czyli na 480 000 obserwujących książkę zamówiło 17 000 osób to dużo czy mało?

17 tyś ją wielbi a reszta ogląda ją dla beki 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc32

No właśnie na lajfie powiedziała że już się sprzedało 18000 a ja którymś story mówila ze wstawia 27000 (żeby 3 tys zostało na showroom). A jak wpisywałam w kupowanie w sklepie  liczbę to według moich wyliczeń wychodziło ze sprzedało się dopiero 16500... Pomyślałam wtedy że to ściema z tą Emilka (ze niby odkurzacz chodzi i nagabuje do kupowania)....

I jeszcze jedno powiem - u Emili na story - na stole 1100 zl W banknotach po 200zl.... Ktos komuś za coś zapłacił. Ale ja szczerze mówiąc nie mam za dużo hajsu i jak widzę ten przepych i bogactwo to mi słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta kasa to może prezent od gości z okazji urodzin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenada

No możliwe, bo były koperty obok... Ależ to przykre... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc32

Pokazala Nikola chwile po tym moim  wpisie ze kasa na stole, że to zabawkowe Rogera... Ale Chyba poczułaś się nieswojo przez chwile, że aż musiałaś się tłumaczyć. 

Gratuluję Nikola sukcesu książki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jest fejkowa kasa Rogera i/d/i/o/t/k/i :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc33

Co z tego ze zabawkowe Nicolka/Emilka... ja  tam nie wierze juz w nic, mysle, ze to cale zaginiecie telefonu tez jest fejkowe... wszystko jest fejkowe, tylko hajs sie liczy... Za mamone sprzedajecie prywatnosc... To rzeczywiscie szkoda, ze nie pokazujecie jak spicie czy s*acie... wtedy byloby juz wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka

Już panika. Co ona by robiła bez telefonu...tragedia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro

19tys razy 59zl= 1 121 000. (Milion , sto dwadzieścia jeden tysięcy !)za sama książke . !!Ona tam trzepie hajs równo hehe . ja ją ogladam czasem dla beki ale wkurza mnie ta jej nagonka na " hejterów" ,na portale wykorzystujace jej wizerunek.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość pozdro napisał:

19tys razy 59zl= 1 121 000. (Milion , sto dwadzieścia jeden tysięcy !)za sama książke . !!Ona tam trzepie hajs równo hehe . ja ją ogladam czasem dla beki ale wkurza mnie ta jej nagonka na " hejterów" ,na portale wykorzystujace jej wizerunek.  

Odlicz VAT i podatek dochodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Odlicz VAT i podatek dochodowy

To i tak trzepie ciężką kasę na głupich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa23

Trzepia trzepia, Ja nie zazdroszczę. Mnie martwi jedynie promowanie nepotyzmu, czyli zatrudnienie po rodzinie i to z taką dumą, jak w książce pisała że pierwszą pracę w recepcji miała zalatwiana... Tak ciągnie się to do dziś. 

Książkę sama kupiłam. Ale te 200zl zabawkowe u Emilki na story... Nawet jeśli zabawkowe... To czy dzieciak musi się uczyć na największych nominałach... Pewnie banknotów 20 i 50zl nawet nie używają w tym nowobogackim domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćGość

Nawet się wstyd przyznawać, że na takie głupoty marnujesz pieniądze,zainwestuj w swój rozwój ekonomiczny i jak zatroszczyć się o swoje zdrowie  i bliskich ,aby długo się cieszyć świetną kondycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dramat 1,5 godziny nikolka bez telefonu, biedactwo prawie zawału dostała . A swoją droga sama przyznała, ze dzieciak jej często chowa ten telefon. Chcąc , żeby matka poświęciła mu chociaż troszkę czasu , bez zdawania relacji do telefonu , wymyślił sobie taki sposób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Grażka napisał:

Wy się dziwicie, że ona wszystko nagrywa. A jaki ma przykład?  Tatuś składający jej życzenia na story. No błagam..."Tatuś kazał nagrać story "...żenada. Jakby nie można było zrobić tego poza kamerą telefonu. 

Tez byłam zniesmaczona , wszystko musi być pokazane.   Żenada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 13.06.2019 o 18:07, Gość Olo napisał:

Gustu się nie kupi nawet jak masz na koncie miliony, ale w jakąś kosmetyczke i stylistka mogłaby zainwestować 

Oj tak, gustu za grosz . Ona jest jak taka baba z bazaru. Iwiecznie wywalone cyce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 14.06.2019 o 10:28, Gość Got napisał:

Ona nie ma za grosz gustu i taki typ urody, ze wyglada ZAWSZE przasnie. Ta ...enka i te buty.... jej, mozna miec kase i nie miec klasy....

Ona i jej te s-ki, moim zdaniem to ona ma otyłość brzuszna. Gdzie nogi są powiedzmy ok, tak w okolicach brzucha jest gruba i tyle. Próbuje to maskować ...enkami, moim zdaniem , jak ja obserwuje , to robi się coraz grubsza . Oczywiście nie potępiam  osób otyłych, tylko niech nam kitu nie wciska , jaka to z niej modeleczka jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 13.06.2019 o 11:03, Gość Ask napisał:

Mogę sobie dać obie ręce uciąć, że "okaże" się, że rozeszły się migiem i jeszcze zabrakło(!) a N. będzie "w szoku". Jak myślisz, po co były te lamenty, gdzie ona upchnie taką ilość palet?

To zapewne będzie dodruk następnych   30 tys, skoro tak świetnie się sprzedają. Bo co to za nakład przy tylu fallowersach . Ale zapewne te 30 tys. to edycja limitowana no i siła rzeczy dodrukow żadnych nie będzie.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
Dnia 11.06.2019 o 23:19, Gość Igufyeydchvho napisał:

 

A ja się zdziwiłam oglądając live że emilievivre nie jest wcale taka ładna jak na Instagramie, była pokazywana od dołu i wyglądała bardzo niekorzystnie jak dla mnie i jak myślałam że ma śliczna twarz to teraz zupełnie tego nie widziałam. Jednak magia Instagrama robi swoje. Jak telefon pokazywał ja od dołu to widać było jakby płaska twarz bez wyrazu z wielkimi bruzdami nosowo wargowymi tak jakbym widziała jej babcie. Prosta uroda a nie piękność , tyle że jest bardzo zadbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćGość

Skoro widzisz jako babcię to nie ma ona  faktycznie pojęcia o zdrowej pielęgnacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahhha
8 godzin temu, Gość Gosciowa23 napisał:

Ale te 200zl zabawkowe u Emilki na story... Nawet jeśli zabawkowe... To czy dzieciak musi się uczyć na największych nominałach... Pewnie banknotów 20 i 50zl nawet nie używają w tym nowobogackim domu. 

O ku*rwa 

hahahhahahahahahhahahah 

co za baby tu siedzą hahahhahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

A mnie zastanawia ile będzie trwała dobra passa Nicoli? ( Nie życzę jej niczego złego oczywiście ) Tylko zastanawia mnie w jakim kierunku to dalej pójdzie ?   Teraz  jest książka o gotowaniu, akcesoria do gotowania , segregatory już są dla kobiet ,mężczyzn,  dzieci, kobiet w ciąży , wcześniaków. Oferta ubranek dla dzieci jest teraz rozbudowywana. Koszule też bardzo rozbudowane. Koszula do porodu i po porodzie też jest. Gadżety plecaki kubki też są. Ciekawi mnie co będzie dalej . Firma rozwija się prężnie i cały czas będą nowe rzeczy tylko ciekawe jakie bo pewne możliwości się już ograniczają to co będzie nowego i w jakim kierunku to będzie szło jestem ciekawa jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rtrtrt
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Dramat 1,5 godziny nikolka bez telefonu, biedactwo prawie zawału dostała . A swoją droga sama przyznała, ze dzieciak jej często chowa ten telefon. Chcąc , żeby matka poświęciła mu chociaż troszkę czasu , bez zdawania relacji do telefonu , wymyślił sobie taki sposób. 

Na to samo zwróciłam uwagę - dziecko chce mamy bez telefonu, tylko czemu mama tego nie widzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika

Ale ta ...enka Emilki jak dla mnje brzydka wyglada jak z bazaru 

poodba wam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika

Su*kienka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
8 godzin temu, Gość Aga napisał:

A ja się zdziwiłam oglądając live że emilievivre nie jest wcale taka ładna jak na Instagramie, była pokazywana od dołu i wyglądała bardzo niekorzystnie jak dla mnie i jak myślałam że ma śliczna twarz to teraz zupełnie tego nie widziałam. Jednak magia Instagrama robi swoje. Jak telefon pokazywał ja od dołu to widać było jakby płaska twarz bez wyrazu z wielkimi bruzdami nosowo wargowymi tak jakbym widziała jej babcie. Prosta uroda a nie piękność , tyle że jest bardzo zadbana.

Zapewniam Cię, że na żywo wygląda jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedna drugiej włazi w d.upsko. Marysia to, Nicola tamto... Rzygać się chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×