Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

A mi szkoda tego Kuby. Jak MG miała urodziny to mnóstwo instastory, każdy składał jej życzenia. A jak Kuba miał urodziny to tylko takie jedno story i zwykle wszystkiego najlepszego...

Cała firma mu śpiewała "sto lat". Po za tym, to Instagram MG, więc co miała pokazywać, jak ktoś składa Kubie życzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość NAM  TEż
Dnia 24.06.2019 o 15:24, Gość Gość MAMA MA napisał:

NIE pociągają  pierdołowate pierdoły, które nabijają lajki przez ciągłe pisanie o podsuwanych  dramatach życia codziennego i szukanie naiwnych.

Publikacja poradnika  na stronie  Ministerstwa Zdrowia www.gov.pl zdrowie-matki-i-dziecka jest za darmo  najwiekszą klasą pod względem merytorycznym  jak też pod względem ciepłego tonu  i zrozumiałego sposobu przekazania treści medycznej, karmienia i prawnej .

Oprawiamy sobie w segregatorze z okładką dla tej mamy  wymarzoną , bo  znamy jej indywidualne  upodobania .

Kupione koszulki do segregatorów  przeznaczamy na skierowania , recepty , które dopina się w zależności od potrzeb. Też wkłada się stronę pustą  do zapisywania z logo Moje wizyty /zalecenia, stronę pustą z logo Moje badania lab.

Pusta koszulka z logo naklejonym  Moja karta ciąży / NIE ZAPOMNIJ ZABRAć DO SZPITALA !

Dokładamy buziaki i  trzymamy kciuki ( to takie ciepłe słowa wsparcia i potrzebne )

To  hit na przyjęciach  z okazji mam spodziewających się , bo DIY i prezent dedykowany  od osób przygotowujący.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Cała firma mu śpiewała "sto lat". Po za tym, to Instagram MG, więc co miała pokazywać, jak ktoś składa Kubie życzenia?

Ona przeciez wszystko pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Goście napisał:

Bo może nie lubi się całować publicznie, ja mam tak samo. Wystarczy spojrzeć jak on na nią patrzy, widać, ze ją kocha, weźcie „nie ma szczęścia” a co mieliby się namiętnie lizać i wtedy powiedziałybyście  ze jest szczęście? 

Przeciez ona kiedys wrzucala mnostwo zdjec pocalunkow podpisujac je "najbardziej calusna para instagrama" i co jakos wtedy sie nie wstydzil. Kiedys zrobili wspolnego live'a i ludzie wprost pisali do niego, ze czemu jest taki oschly wobec Nicole, a on sie tylko glupio smiac zaczal, a Nicole probowala z niego wydusic odpowiedz, po czym obrocila wszystko w zart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Przeciez ona kiedys wrzucala mnostwo zdjec pocalunkow podpisujac je "najbardziej calusna para instagrama" i co jakos wtedy sie nie wstydzil. Kiedys zrobili wspolnego live'a i ludzie wprost pisali do niego, ze czemu jest taki oschly wobec Nicole, a on sie tylko glupio smiac zaczal, a Nicole probowala z niego wydusic odpowiedz, po czym obrocila wszystko w zart.

No ile można wytrzymać z taką babą? Pewnie facet ma już dość. Ile może z siebie robić ...a? I tak długo wytrzymał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gość NAM TEż napisał:

 

No właśnie, segregator można sobie samemu zrobić. I to lepszy, niż ten u mamy g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Mam segregator od mg, uważam że świetnie spełnia swoją rolę. Jasne, można próbować i robić po swojemu-wolny kraj, ale kupic rowniez mozna, cena nie odstrasza, a sam segregator świetnie ułatwia poruszanie się w tematach badań i porzadkuje cala dokumentacje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do mnie przyszedł dzisiaj segregator od MG i jestem zachwycona! Wcześniej jak nie byłam w ciąży miałam zrobiony swoj, ale jednak ten jest dużo fajniejszy, jedyny minus to to, że kartki trochę ciężko chodzą ale poza tym meeeega 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Kartki się trochę rozejda przez cały okres ciazy🙂 moim zdaniem również jest super i chętnie to będę polecała 🥰🥰🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka

Na imprezę integracyjną ładna kiecka,  na galę koszula nocna 😂😂😂 bądź tu mądrym pisz książki kucharskie jak Nicole...🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahalina
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Do mnie przyszedł dzisiaj segregator od MG i jestem zachwycona! Wcześniej jak nie byłam w ciąży miałam zrobiony swoj, ale jednak ten jest dużo fajniejszy, jedyny minus to to, że kartki trochę ciężko chodzą ale poza tym meeeega 

To kartki chodzą?  🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Hmmm chyba metafora nie jest dla nikogo obcym wyrażeniem. Równie dobrze można pytać  czy ptaki śpiewają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Niektóre produkty w sklepie są obiektywnie naprawdę udane i spełniają swoją funkcję. Jestem bardzo zadowolona z segregatorów pediatrycznych, kocyków przedszkolaka i bawełnianych pidżam Anna i Joanna. Ceny przystępne, a produkty (te wymienione) naprawdę dobrej jakości. Buble też tam można trafić. Totalnie nie przypadła mi do gustu koszula nocna z bawełny koszulowej, a szminki to porażka. Też nie podoba mi się wiele jej zachowań i wystawianie życia rodzinnego na pokaz, ale mam wrażenie, że cześć z Was krytykuje bez zastanowienia absolutnie wszystko, tylko dlatego, że dotyczy Mamyginekolog. To słabe... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość My MAMY
45 minut temu, Gość Ola napisał:

Mam segregator od mg, uważam że świetnie spełnia swoją rolę. Jasne, można próbować i robić po swojemu-wolny kraj, ale kupic rowniez mozna, cena nie odstrasza, a sam segregator świetnie ułatwia poruszanie się w tematach badań i porzadkuje cala dokumentacje.

 

Gdybyśmy wiedziały o tej świetnej publikacji  na stronie Ministerstwa Zdrowia www.gov.pl zdrowie-matki-i-dziecka

to wielka sprawa  byłaby podana na dłoni w   życiu codziennym  w sprawach medycznych badań przygotowywania się do ciąży ,  w trakcie ciąży,  karmienia , wprowadzania pokarmów,  siatek  centylowych.

Dodane kartki  z logo  na  WIZYTY/ZALECENIA , BADANIA LAB, Moja karta ciąży / NIE ZAPOMNIJ zabrać do szpitala  😉 z koszulkami przezroczystymi  lub kartonowymi  kieszonkami  na przechowywanie dokumentacji dają najlepszą  elastyczność  bez ograniczania    indywidualnych potrzeb  w segregowaniu  dowolnej  ilości  dokumentów w segregatorze.

A w tworzeniu niepowtarzalnej okładki to  jest sama przyjemność  bez  limitu i to jest special dla tej  obdarowywanej osoby  czy  dla samej siebie. Kompedium wiedzy  za darmo  w  DIY segregatorze   w cenie nie do zbicia dostępne dla każdej mamy  bez kolejki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość My MAMY napisał:

Gdybyśmy wiedziały o tej świetnej publikacji  na stronie Ministerstwa Zdrowia www.gov.pl zdrowie-matki-i-dziecka

to wielka sprawa  byłaby podana na dłoni w   życiu codziennym  w sprawach medycznych badań przygotowywania się do ciąży ,  w trakcie ciąży,  karmienia , wprowadzania pokarmów,  siatek  centylowych.

Dodane kartki  z logo  na  WIZYTY/ZALECENIA , BADANIA LAB, Moja karta ciąży / NIE ZAPOMNIJ zabrać do szpitala  😉 z koszulkami przezroczystymi  lub kartonowymi  kieszonkami  na przechowywanie dokumentacji dają najlepszą  elastyczność  bez ograniczania    indywidualnych potrzeb  w segregowaniu  dowolnej  ilości  dokumentów w segregatorze.

A w tworzeniu niepowtarzalnej okładki to  jest sama przyjemność  bez  limitu i to jest special dla tej  obdarowywanej osoby  czy  dla samej siebie. Kompedium wiedzy  za darmo  w  DIY segregatorze   w cenie nie do zbicia dostępne dla każdej mamy  bez kolejki .

Ile razy jeszcze to napiszesz 

poza tym piszesz to jakoś dziwnie tak jakby to była jakaś reklama i na dodatek dziwnie zdania są zbudowane masakra 

widzę, że chodzi ci o to żeby zrobić samemu segregator ale ciężko wyłapać to z tego bełkotu, jakieś spacje, dziwne przecinki. Weź napisz normalnie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
5 godzin temu, Gość Gość My MAMY napisał:

Gdybyśmy wiedziały o tej świetnej publikacji  na stronie Ministerstwa Zdrowia www.gov.pl zdrowie-matki-i-dziecka

to wielka sprawa  byłaby podana na dłoni w   życiu codziennym  w sprawach medycznych badań przygotowywania się do ciąży ,  w trakcie ciąży,  karmienia , wprowadzania pokarmów,  siatek  centylowych.

Dodane kartki  z logo  na  WIZYTY/ZALECENIA , BADANIA LAB, Moja karta ciąży / NIE ZAPOMNIJ zabrać do szpitala  😉 z koszulkami przezroczystymi  lub kartonowymi  kieszonkami  na przechowywanie dokumentacji dają najlepszą  elastyczność  bez ograniczania    indywidualnych potrzeb  w segregowaniu  dowolnej  ilości  dokumentów w segregatorze.

A w tworzeniu niepowtarzalnej okładki to  jest sama przyjemność  bez  limitu i to jest special dla tej  obdarowywanej osoby  czy  dla samej siebie. Kompedium wiedzy  za darmo  w  DIY segregatorze   w cenie nie do zbicia dostępne dla każdej mamy  bez kolejki .

Jasne ale każdy może decydować samodzielnie czy chce drukowac, ozdabiac okładkę (osobiście nie mialabym na to ochoty)  czy kupić gotowy.

Kupiłam, nie żałuję i polecam, a moich indywidualnych potrzeb nikt nie ogranicza, mogę dołożyć kartkę,  kopertę, koszulkę czy co tam jeszcze chcę😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość prof.
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ile razy jeszcze to napiszesz 

poza tym piszesz to jakoś dziwnie tak jakby to była jakaś reklama i na dodatek dziwnie zdania są zbudowane masakra 

widzę, że chodzi ci o to żeby zrobić samemu segregator ale ciężko wyłapać to z tego bełkotu, jakieś spacje, dziwne przecinki. Weź napisz normalnie  

Jednak inteligencją nie grzeszysz, A jakie sadzisz byki ortograficzne i stylistyczne !

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gośc
12 godzin temu, Gość gość napisał:

No właśnie, segregator można sobie samemu zrobić. I to lepszy, niż ten u mamy g.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stylistyczne - zgodzę się, pisałam na szybko, nie przeczytałam po raz drugi i poszło. Ale ortograficzne? Wskaż, bo ja nie widzę. 

Mimo, że stylistyka w tym co napisałam nie jest najlepsza, jest dużo bardziej poprawna od tego bełkotu o zrobieniu samemu segregatora. Kto to napisał? Jakaś pijana dziewucha albo taka, która nie wie, że w zdaniu jest podmiot i orzeczenie? Tragedia. Nie da się zrozumieć o co jej chodzi. Przypomina wcześniejsze komentarze o folii aluminiowej i kosmetykach z ołowiem😂🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lom

Serio ma takie śliczne ...enki, a na galę chciała założyć koszulę.. No serio?.. ta biała z dużym dekoltem fajna (chociaż jak dla mnie za duży dekold) 

Nikola ma zainwestuj w jakąś stylistykę, albo chociaż kogoś kto będzie Ci doradzał!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

No i pochwalila sie dzis, ze w domu jej rodzicow byl krecony Killer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość mamy IQ
Dnia 24.06.2019 o 10:57, Gość matka napisał:

Tak i rozszyfrowali mamę g Nicole i jej ratlerki tutaj. Dyskusje ...ów...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość mama napisał:

No i pochwalila sie dzis, ze w domu jej rodzicow byl krecony Killer.

Przeciez ona juz dawno o tym pisala u siebie na ig, tez mi nowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234
54 minuty temu, Gość mama napisał:

No i pochwalila sie dzis, ze w domu jej rodzicow byl krecony Killer.

A to coś złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćProgr.

 O co chodzi z tymi lajkami?

 Gdy klikasz w lajki u kogoś pod zdjęciami , pod komentarzami to wciągają one Twoje konto do piramidy użytkowników, która odpowiedzialna jest za lajkowanie treści  dowolnych bez Twojej wiedzy .

Są firmy  co potrafia przysłać w mig  dziesiątki  tysięcy  lajków  w jeden dzień za pieniądze , Sprzedający produkty w internecie

" Lajki  " kupują dla dobrego kopa produktu.

Gdy widzisz w tysiącach lajki pod zdjęciami  z wypuszczonym  komentarzem  danej osoby to wiesz teraz skąd te lajki !

Ludzie  też dostają SMs-y z rachunkami do uiszczenia, gdy sami nawet nic nie zamówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość 1234 napisał:

A to coś złego ?

Chodzi o obłudę od dawna trąbiła ze ro w jej basenie kapał się siara a teraz wielka nowość bo tato pozwolił powiedzieć 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahalyna
4 godziny temu, Gość mama napisał:

No i pochwalila sie dzis, ze w domu jej rodzicow byl krecony Killer.

Jakby ktoś jeszcze tego nie wiedział...🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość SZYM.

Jak zwykle chodzi o pokazanie  tych kupionych lajków i podsycanie tych  nowych NIEZORIENTOWANYCH  do klikania ,co jeszcze nie rozszyfrowali w jaką maszynę przerabiania tych lajków zostali WPROWADZENI BEZWIEDNIE ,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
4 godziny temu, Gość GośćProgr. napisał:

 O co chodzi z tymi lajkami?

 Gdy klikasz w lajki u kogoś pod zdjęciami , pod komentarzami to wciągają one Twoje konto do piramidy użytkowników, która odpowiedzialna jest za lajkowanie treści  dowolnych bez Twojej wiedzy .

Są firmy  co potrafia przysłać w mig  dziesiątki  tysięcy  lajków  w jeden dzień za pieniądze , Sprzedający produkty w internecie

" Lajki  " kupują dla dobrego kopa produktu.

Gdy widzisz w tysiącach lajki pod zdjęciami  z wypuszczonym  komentarzem  danej osoby to wiesz teraz skąd te lajki !

Ludzie  też dostają SMs-y z rachunkami do uiszczenia, gdy sami nawet nic nie zamówili.

o cho...lera, nie wiedziałam, czyli te lajki handlarze kupują.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama
3 godziny temu, Gość Hahalyna napisał:

Jakby ktoś jeszcze tego nie wiedział...🤮

Owszem byla sytuacja, ze o tym wspominala, ale tatko nie kazal sie tym chwalic.

Ciekawe co sie stalo, ze juz mogla sie pochwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×