Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość gośćgość katrina
11 minut temu, Gość Kiku napisał:

Zmęczona jest bo dzieci dały jej popalić... 4 dni!! A i tak sama z nimi była, bo przecież ona nie może zostać z dwójką naraz sama.... Ją chyba to macierzyństwo męczy i dlatego szuka tyle innych zajęć, żeby nie pobyć z dziećmi...... Dzieci to chyba dla niej taki dodatek do tego jej wg niej idealnego świata... Takie mam wrażenie. 

 TAKi MARKETING PROWADZICIE  NIEUDOLNY NAWET NA KAFETERII . NIKT TAK NIE POLECI  NA INSTAGRAM , LUDZIE ROZSZYFROWALI TAKIE WPISY TUTAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Współczuję jej uzależnienia od telefonu, nawet do wanny go bierze... 

Sama jeszcze mówi o tym, do wanny bierze się książkę dla relaksu. Ona jest tak uzależniona , ze nie potrafi go odłożyć chociaż na pół godziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Kiku napisał:

Zmęczona jest bo dzieci dały jej popalić... 4 dni!! A i tak sama z nimi była, bo przecież ona nie może zostać z dwójką naraz sama.... Ją chyba to macierzyństwo męczy i dlatego szuka tyle innych zajęć, żeby nie pobyć z dziećmi...... Dzieci to chyba dla niej taki dodatek do tego jej wg niej idealnego świata... Takie mam wrażenie. 

 Co w tym dziwnego, że dzieci potrafią wymęczć? Jak będziesz miała swoje, to się przekonasz, że macierzyństwo to nie bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka
15 godzin temu, Gość gośćgość katrina napisał:

 TAKi MARKETING PROWADZICIE  NIEUDOLNY NAWET NA KAFETERII . NIKT TAK NIE POLECI  NA INSTAGRAM , LUDZIE ROZSZYFROWALI TAKIE WPISY TUTAJ.

Tak i rozszyfrowali mamę g Nicole i jej ratlerki tutaj. Dyskusje ...ów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka
Przed chwilą, Gość matka napisał:

Tak i rozszyfrowali mamę g Nicole i jej ratlerki tutaj. Dyskusje ...ów...

idio...tów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika nima

Segregatory medyczne są mega super! Jednak wcześniejsze okładki bardziej mi się podobały chociaż te tez są ładne oprócz tej w dżinsach, bo ta jest dla mnie okropna chociaż może komuś się spodoba  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka

Jest takie anime Tytani i tam są właśnie tytani, którzy jedzą ludzi i ta w dżinsach strasznie mi się kojarzy i dlatego tez uważam ze jest brzydka 

pozostale piękne 

podaje link: 

https://vignette.wikia.nocookie.net/shingekinokyojin/images/5/55/Tytan_Zwierzęcy_prowadzący_armię_tytanów.png/revision/latest?cb=20170527234910&path-prefix=pl

*tak mam 21 lat i oglądam anime :) bardzo pouczające, o przyjaźni, zasadach w życiu itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MAMA MA

NIE pociągają  pierdołowate pierdoły, które nabijają lajki przez ciągłe pisanie o podsuwanych  dramatach życia codziennego i szukanie naiwnych.

Publikacja poradnika  na stronie  Ministerstwa Zdrowia www.gov.pl zdrowie-matki-i-dziecka jest za darmo  najwiekszą klasą pod względem merytorycznym  jak też pod względem ciepłego tonu  i zrozumiałego sposobu przekazania treści medycznej, karmienia i prawnej .

Oprawiamy sobie w segregatorze z okładką dla tej mamy  wymarzoną , bo  znamy jej indywidualne  upodobania .

Kupione koszulki do segregatorów  przeznaczamy na skierowania , recepty , które dopina się w zależności od potrzeb. Też wkłada się stronę pustą  do zapisywania z logo Moje wizyty /zalecenia, stronę pustą z logo Moje badania lab.

Pusta koszulka z logo naklejonym  Moja karta ciąży / NIE ZAPOMNIJ ZABRAć DO SZPITALA !

Dokładamy buziaki i  trzymamy kciuki ( to takie ciepłe słowa wsparcia i potrzebne )

To  hit na przyjęciach  z okazji mam spodziewających się , bo DIY i prezent dedykowany  od osób przygotowujący.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
8 minut temu, Gość Gość MAMA MA napisał:

NIE pociągają  pierdołowate pierdoły, które nabijają lajki przez ciągłe pisanie o podsuwanych  dramatach życia codziennego i szukanie naiwnych.

Publikacja poradnika  na stronie  Ministerstwa Zdrowia www.gov.pl zdrowie-matki-i-dziecka jest za darmo  najwiekszą klasą pod względem merytorycznym  jak też pod względem ciepłego tonu  i zrozumiałego sposobu przekazania treści medycznej, karmienia i prawnej .

Oprawiamy sobie w segregatorze z okładką dla tej mamy  wymarzoną , bo  znamy jej indywidualne  upodobania .

Kupione koszulki do segregatorów  przeznaczamy na skierowania , recepty , które dopina się w zależności od potrzeb. Też wkłada się stronę pustą  do zapisywania z logo Moje wizyty /zalecenia, stronę pustą z logo Moje badania lab.

Pusta koszulka z logo naklejonym  Moja karta ciąży / NIE ZAPOMNIJ ZABRAć DO SZPITALA !

Dokładamy buziaki i  trzymamy kciuki ( to takie ciepłe słowa wsparcia i potrzebne )

To  hit na przyjęciach  z okazji mam spodziewających się , bo DIY i prezent dedykowany  od osób przygotowujący.

 

 

E tam, zrobiłam sobie taki swoj i to jednak nie jest to samo. Poza tym nigdy nie zrobisz takiej ładnej okładki, przecież grafik ci osobiście nie narysuje. Mi się te koszulki zwykle zaginają bo są mięknie a baśnie nie jest wielkości A4 żeby je wypełnić i żeby były sztywne. Kupiłam sobie od nicoli a 50 zł to nie są jakieś wielkie pieniądze, ten z DIY pewnie wyjdzie podobnie jakby się chciało zrobić jakiś super ładny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MAMY

Koszulki  przezroczyste do segregatorów są bardzo dobre , różnej jakości i  różnych rozmiarów . Bardzo praktyczne!

Są  też kartonowe z kieszonką do wyboru i koloru.

Najpiękniejszą okładkę się projektuje i rysuje samej czy  samemu , bo to ma odzwierciedlać upodobania i styl  mamy spodziewającej się dzidziusia.

Rysować każdy potrafi na komputerze !

Ale jeszcze lepiej wychodzą te malowane ręcznie, to prawdziwe dzieła sztuki.Warto odblokować swój talent.

W rysowaniu nie ma niepoprawnie , to wiecie .

 Jednak poradnik  na stronie  Ministerstwa Zdrowia www.gov.pl zdrowie-matki-i-dziecka jest w treściach swoich bezkonkurencyjny.  Wystarczy wedlug upodobania indywidualnego  złożyć w segregatorze z kieszonkami czy koszulkami do wyboru i koloru.

Właśnie chodzi o najlepsze treści w środku i  indywidualny , nieszablonowy wygląd .

  Wychodzi nie tylko super , ale nie do pobicia w kosztach !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jwje

Kuba naprawde ma 32 lata?! (od niedawna ja obserwuje) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Jwje napisał:

Kuba naprawde ma 32 lata?! (od niedawna ja obserwuje) 

Czyli jest młodszy od niej 4 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jwje

Jesli to prawda to mi go szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Czyli jest młodszy od niej 4 lata?

Pod ostatnim postem tam napisala ale zastanawiam sie czy to nie zart? Teraz jak na nia patrze rzeczywiscie wyglada na starsza 😬 jejku mlodziaczek 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czemu szkoda? Znam wielu facetów którzy wolą starsze dziewczyny od siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Jak dla mnie to jak na 32 lata, to Kuba wygląda staro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak jest, że przy starszej partnerce facet dziadzieje. Moja szwagierka ma faceta 7 lat młodszego. Jak się poznali to miał mleko pod nosem. Teraz brodę zapuscil żeby się postarzyc i ogólnie ten związek dodał mu +8 to spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doree
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak jest, że przy starszej partnerce facet dziadzieje. Moja szwagierka ma faceta 7 lat młodszego. Jak się poznali to miał mleko pod nosem. Teraz brodę zapuscil żeby się postarzyc i ogólnie ten związek dodał mu +8 to spokojnie

Boże, co za farmazony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Tak jest, że przy starszej partnerce facet dziadzieje. Moja szwagierka ma faceta 7 lat młodszego. Jak się poznali to miał mleko pod nosem. Teraz brodę zapuscil żeby się postarzyc i ogólnie ten związek dodał mu +8 to spokojnie

Stres go postarzał i studia medyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqqqqq

Tosz ona jest strasza TYLKO 4 LATA!! Są prawie rówieśnikami i nie rozumiem o co ta podnieta.... Weźcie się za swoje życie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lekarz ogólnie wyglądają starzej i szybciej umierają  

Na studiach medycznych jest dużo stresu 

kiedy był lekarzem tez pewnie się stresował wiadomo jak jest 

małe moim zdaniem wyglada normalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaga
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Czemu szkoda? Znam wielu facetów którzy wolą starsze dziewczyny od siebie 

Akurat on nie miał za dużego wyboru. "Wybiegała" go sobie. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

14 minut temu, Gość Gaga napisał:

Akurat on nie miał za dużego wyboru. "Wybiegała" go sobie. 😂

Napisał w instaserialu przecież ze od początku mu się podobała 

jakby jej nie chciał to by jie był z nią 

proste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Worek

Worek fajnie się szyje ( ten na plecy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mi troche Nicole szkoda, zobaczcie nawet na instastory jak ten Kuba ja pocalowal, jakby z musu, z zacisnietymi ustami i nie teg mina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Katia
Dnia 24.06.2019 o 10:57, Gość matka napisał:

Tak i rozszyfrowali mamę g Nicole i jej ratlerki tutaj. Dyskusje ...ów...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

A mi troche Nicole szkoda, zobaczcie nawet na instastory jak ten Kuba ja pocalowal, jakby z musu, z zacisnietymi ustami i nie teg mina. 

W ten sposób ludzie próbują pokazać i udowodnić całemu światu, że są szczęśliwi, mimo że tego szczęścia nie ma.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosciu napisał:

W ten sposób ludzie próbują pokazać i udowodnić całemu światu, że są szczęśliwi, mimo że tego szczęścia nie ma.... 

Moim zdaniem to ona jest baaardzo nieszczęśliwa. Na sile wszystkim udowadnia , ze tak nie jest. Szkoda mi jej, ze nawet takie intymne skrawki, musi pokazać na story. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goście
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

A mi troche Nicole szkoda, zobaczcie nawet na instastory jak ten Kuba ja pocalowal, jakby z musu, z zacisnietymi ustami i nie teg mina. 

Bo może nie lubi się całować publicznie, ja mam tak samo. Wystarczy spojrzeć jak on na nią patrzy, widać, ze ją kocha, weźcie „nie ma szczęścia” a co mieliby się namiętnie lizać i wtedy powiedziałybyście  ze jest szczęście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

A mi troche Nicole szkoda, zobaczcie nawet na instastory jak ten Kuba ja pocalowal, jakby z musu, z zacisnietymi ustami i nie teg mina. 

A mi szkoda tego Kuby. Jak MG miała urodziny to mnóstwo instastory, każdy składał jej życzenia. A jak Kuba miał urodziny to tylko takie jedno story i zwykle wszystkiego najlepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×