Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Hka

Najkol!! Ciuszki w pepco też nie są made in Poland. Ba! Lidl też nie jest made in Poland 😂😂😂😂 mam nadzieję, że zaczniesz kupować w delikatesach a Rogerkowi kupować ubranka szyte w polskich firmach. Dobre, bo Polskie, prawda? I lepszą jakość mają niż te szyte na masówke. Hm, Zara czy spinki u Emilki też nie są z Polski 💜💜😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarobki
19 godzin temu, Gość Kasia napisał:

Obejrzałam jej dzisiejsze story propo wykrajania i szycia odzieży dla dzieci, że takie super, bo polskie produkty, produkowane w PL. Zapytaj może Nicole pań które dla ciebie szyją ile na tym zarabiaja. Pracowałam dla jednej z popularnych firm szyjacych dla dzieci i za uszycie 10xpajac płacą 8-9 zł, 30x lamówka dekoltu 15zł. Produkowane w pl, przy nędzarskich płacach dla szwaczek, krojczych, czy pań które robią wykroje. Komplecik 70-80 zl, nędzna płaca dla pań szyjacych, równa sie zysk, kupujcie bo to polski produkt.Jej ubranka nie są handmade, handmade to coś zrobionego recznie,nie przy użyciu maszyny.Pokazuje jak wspiera polski przemysł, a dziewczyny które szyją wiedzą jak marne są stawki w takich szwalniach.

Polskie produkty

a ciężka praca słabo oplacona!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Praca napisał:

Pudło, Ja nie z RP bo właściwie od nich wyłącznie jeden kocyk mam i raczej nie jest od ręcznie dziergany. Co akurat wiedziałam ale mniejsza z tym. 

Moja mama mieszka w 700 tyś. mieście i pracuje jako szwaczka. Pracuje od pn-pt około 8-9h i zarabia około 2500 na rękę ale jest to jej wybór. Nigdy nie chciała się przekwalifikować ani zdobyć doświadczenie aby zmienić zawód. Zmierzam do tego, ze każdy decyduje za siebie. Chcesz zarabiać grosze to nie miej pretensji do innych, że tak Ci płacą. 

700 tyś mieście, ok tam na pewno znajdzie inną pracę, ale często zakłady są zlokalizowane na totalnej wsi, są zazwyczaj jedynym miejscem pracy w okolicy i ludzie nie mają wyjścia, albo tam, albo w ogóle. Zobacz sobie ile wynosi stopa bezrobocia w Warszawie, czy Łodzi a ile na Mazurach, Podslasiu czy Podkarpaciu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Zarobki napisał:

Polskie produkty

a ciężka praca słabo oplacona!!!!!

Jakieś wnioski ? Przestać kupować polskie produkty ? Jeżeli chodzi o sam rynek dla dzieci firm szyjących w Polsce jest sporo: La Millou, Sleepee, Pink no More, Le Pampuch, Tiny Star itd. Ceny otulacza, kocyka wąchają się od 120-190 zł. 

Jaką kwotę dostaje od tego krawcowa, krojczy, szwaczka nie mam pojęcia ale czy to znaczy, że ma kupić lepiej chinola ? Ktoś tutaj wspomniał o Pepco. Ja podziękuje. Ubranka dla niemowlaka po dwóch praniach się nie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

"piszą do mnie wiadomości", tak ciężko się przyznać, że czyta regularnie wątek o sobie na kafe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

"piszą do mnie wiadomości", tak ciężko się przyznać, że czyta regularnie wątek o sobie na kafe? 

Dokładnie, i teraz gadanie o tym że rzeczy z Pepco są polskiej produkcji😂😂😂😂. Nie są polskiej produkcji i nigdy nie były, pod nalepką z polską etykietą, jest etykieta chińska, lub ślad po niej. Zauważyłam że bardzo ciężko jej jest przyznać się do błędu. Tu namawianie to wspierania polskich producentów, a tu kupno rzeczy z chin. Spinki od Emilki też są produkowane w Polsce🤔, a ciuszki z Primarka, H&M gdzie są szyte?? Pewnie w Polsce, hipokryzja level hard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dałam Pani Edycie 2-szminki, taka premia buahahaha. Temat sześcioraczków z Krakowa, ona szukała kontaktu żeby dać im segregatory, ciuszki, piekna inicjatywa, tylko czy to musi być wysrane na insta. Wreczyć te prezenty pojedzie z telefonem w reku, kręcąc live? Fejm, fejm fejm, trzeba liznąć tego fejmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Dałam Pani Edycie 2-szminki, taka premia buahahaha. Temat sześcioraczków z Krakowa, ona szukała kontaktu żeby dać im segregatory, ciuszki, piekna inicjatywa, tylko czy to musi być wysrane na insta. Wreczyć te prezenty pojedzie z telefonem w reku, kręcąc live? Fejm, fejm fejm, trzeba liznąć tego fejmu.

A w tle drący się Bibek i Kuba nawołujący „ciiii”; a matka pier.... do telefonu o kupowaniu w Lidlonce 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️. Przemówienia jak z ambony sadzi. Wzięłaby przysiady z dzieckiem zrobiła. Narodowi ułożyłoby, mąż w nocy miałby lżej, a i ona na starość 😂🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta

Wszystkie się tak zachwycają, że koszule porodowe takie piękne. Moim zdaniem duuużo ładniejsze i o wiele bardziej kobiece są koszule Granatovo. Jeśli miałabym wybierać coś do porodu i wydawać więcej pieniędzy to na pewno granatovo bo są śliczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość kobieta napisał:

Wszystkie się tak zachwycają, że koszule porodowe takie piękne. Moim zdaniem duuużo ładniejsze i o wiele bardziej kobiece są koszule Granatovo. Jeśli miałabym wybierać coś do porodu i wydawać więcej pieniędzy to na pewno granatovo bo są śliczne. 

Na profilu. Bo tam są same ratlerki - walnięte maDki, które oddadzą ostatnią złotówkę z 500+ i zwrotu podatku dla Najkolki 😂😂😂. Tutaj każda wie, że Granatovo ma fajniejsze, dlatego Najkolka ich hejtowała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Na profilu. Bo tam są same ratlerki - walnięte maDki, które oddadzą ostatnią złotówkę z 500+ i zwrotu podatku dla Najkolki 😂😂😂. Tutaj każda wie, że Granatovo ma fajniejsze, dlatego Najkolka ich hejtowała 

Bardzo wredne było jej pojechanie na ich profilu że nie powinni używać określenia że to ich autorski projekt. Przepraszam Nikolko ale czy nie to samo robisz z przypinkami, koszulami, segregatorami, czy ubraniami dla wcześniaków?? To wszystko już od dawna było w sprzedaży (może oprócz segregatora, ) ,i nic z tych rzeczy nie jest twoim autorskim projektem. Koszula do porodu wygląda jak fartuch woźnej z najtańszej poscielówki bawełny. Zanim zarzucicie mi że nie kupiłam a się czepiam, koleżanki w pracy mi kupiły, wiec dotykalam, mierzyłam, i zastanawiałam się kto to do cholery kupuje🤔. Jest prześwitująca, Granatovo to klasa, i jakość którym Nikola nigdy nie dorówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrus
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Bardzo wredne było jej pojechanie na ich profilu że nie powinni używać określenia że to ich autorski projekt. Przepraszam Nikolko ale czy nie to samo robisz z przypinkami, koszulami, segregatorami, czy ubraniami dla wcześniaków?? To wszystko już od dawna było w sprzedaży (może oprócz segregatora, ) ,i nic z tych rzeczy nie jest twoim autorskim projektem. Koszula do porodu wygląda jak fartuch woźnej z najtańszej poscielówki bawełny. Zanim zarzucicie mi że nie kupiłam a się czepiam, koleżanki w pracy mi kupiły, wiec dotykalam, mierzyłam, i zastanawiałam się kto to do cholery kupuje🤔. Jest prześwitująca, Granatovo to klasa, i jakość którym Nikola nigdy nie dorówna.

Segregatory to pomysł zaczerpnięty z zagranicy

Tak samo zestawy dla wcześniaków. Mieszkałam 10 lat za granicą tam chodziłam w ciąży i tam urodziłam to wiem co piszę kocyki dziergane od zawsze tam polecane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość Abrus napisał:

Segregatory to pomysł zaczerpnięty z zagranicy

Tak samo zestawy dla wcześniaków. Mieszkałam 10 lat za granicą tam chodziłam w ciąży i tam urodziłam to wiem co piszę kocyki dziergane od zawsze tam polecane 

Również mieszkam za granicą, i będąc w ciąży dostałam podobny segregator, przypinki za darmo. Dlatego pozwoliłam sobie napisać ten komentarz wyżej. Przy drugiej ciąży koleżanki z pracy kupiły mi koszulę od MG bo podobno taka modna na insta (obie ją obserwują) ,miałam jeszcze granatovo z pierwszej ciąży, i nie da się tego porównać. Koszule granatovo są nie tylko ładne, ale również kobiece, materiał miękki, koszule MG wstydzilabym się dac komuś w prezencie, nie wygląda to dobrze.Propo ubranek dla wcześniaków to Mothercare, H&M , czy George, mają je w sprzedaży od dawna,fajne jest wspieranie polskich produktów, ale nie wtedy kiedy jest nią taka niemiła hipokrytka. Tak obserwowałam ją , nie trwało to długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Poczytałam komentarze pod ostatnim zdjęciem (tak nudzi mi się nie mam nic do roboty aktualnie) i kurde N. mówi o tym, żeby nie hejtować, a jej instamateczki tak jadą po dziewczynie, która ma inne zdanie odnośnie koszul 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Jestem tylko ciekawa czy te wszystkie ubóstwiające  ją kobiety, piszące że jest śliczna i wspaniała powiedziały coś podobnego ostatnio do swoich znajomych. Nie chodzi o to, że mają nie pisać (bo zaraz ktoś się przyczepi) ale o to, żeby umiały być tak samo miłe w realnym świecie. Bo to nie problem napisać komentarz w 5 sekund, powiedzenie komuś prosto w oczy, że ładnie wygląda jest trudniejsze.  Więc drogie #instamateczki mniej jadu jeśli ktoś ma odmienne zdanie, a ono nikogo noe krzywdzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystko fajnie, tylko w szpitalu syfy bakterie itd a pięknej koszuli granatovo (niestety) nie można wyprać w 90 stopniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Wszystko fajnie, tylko w szpitalu syfy bakterie itd a pięknej koszuli granatovo (niestety) nie można wyprać w 90 stopniach....

60 wystarczy, nie musisz jej gotować. Poza tym nawet jeśli miałabym wybierać granatovo tylko na raz, to i tak przy tym zostanę bo wolę czuć się pięknie i kobieco. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

ali_jacz poprosiła na swoim story żeby zgłaszać jeśli ktoś się zgadza z jej zdaniem Nicole do plebiscytu na Warszawiankę roku. Teraz reaguje bo dostała dużo nieprzyjemnych komentarzy na ten temat. To tak informacyjnie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka
14 godzin temu, Gość kobieta napisał:

Wszystkie się tak zachwycają, że koszule porodowe takie piękne. Moim zdaniem duuużo ładniejsze i o wiele bardziej kobiece są koszule Granatovo. Jeśli miałabym wybierać coś do porodu i wydawać więcej pieniędzy to na pewno granatovo bo są śliczne. 

Rodziłam rok temu i naprawdę było mi obojętne w czym idę na porodówkę.. byle szybko i wszystko było ok z dzieckiem i ze mną. To nie rewia mody !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaahahah

Oh jaka ta Nicole hojna...Ja nie wiem dlaczego Wy ją hejtujecie 😂 szkoda tylko,  że wszystko robi na pokaz...żenująca kobieta...może i ma dobre chęci tylko szkoda, że wszyscy muszą to oglądać. Nie można byłoby zrobić tego po cichu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reklama wszezzdie
58 minut temu, Gość Hahaahahah napisał:

Oh jaka ta Nicole hojna...Ja nie wiem dlaczego Wy ją hejtujecie 😂 szkoda tylko,  że wszystko robi na pokaz...żenująca kobieta...może i ma dobre chęci tylko szkoda, że wszyscy muszą to oglądać. Nie można byłoby zrobić tego po cichu? 

No nie bo to jej reklama. Pikuś ta suma tych rzeczy teraz szescioraczki będą w tych ubraniach w gazetach/telewizji i to tak niewiele za taki rozglos wiec musi cala zaloga pakowac jedna paczke i byc pokazanym wszedzie zeby z tego mieć potem zysk 1000 ktotnisc zawartości tej paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
2 minuty temu, Gość Reklama wszezzdie napisał:

No nie bo to jej reklama. Pikuś ta suma tych rzeczy teraz szescioraczki będą w tych ubraniach w gazetach/telewizji i to tak niewiele za taki rozglos wiec musi cala zaloga pakowac jedna paczke i byc pokazanym wszedzie zeby z tego mieć potem zysk 1000 ktotnisc zawartości tej paczki

A to szczwana lisica. Świetny marketing i to jeszcze prawie darmowy. Bo inaczej za każda sekundę pokazania produkty w tv trzeba słono płacić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbsbbvp

Alicja jej ładnie wchodzi. Widać ze łącza je wspolne interesy bo broni jej jak lwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Dorota napisał:

A to szczwana lisica. Świetny marketing i to jeszcze prawie darmowy. Bo inaczej za każda sekundę pokazania produkty w tv trzeba słono płacić 

Rozumiem, że żadna z Was nie prowadzi/la działalności gospodarczej i nie wiem co jest najważniejsze - reklama. I nie ma tu nic zdrożnego. Każda firma tak robi, korzysta z „darmowego” marketingu rozdając swoje produkty. I w jakiej TV to pokażą? Jedynie na profilu roger publishing ... Wow ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Gość Gość napisał:

Rozumiem, że żadna z Was nie prowadzi/la działalności gospodarczej i nie wiem co jest najważniejsze - reklama. I nie ma tu nic zdrożnego. Każda firma tak robi, korzysta z „darmowego” marketingu rozdając swoje produkty. I w jakiej TV to pokażą? Jedynie na profilu roger publishing ... Wow ! 

Bardziej chodzi o misyjność jej działalności, a na każdym kroku podkreśla że ONA dała pani premię, że ONA dała pielegniarkom szminki, a dzieciom i rodzicom prezenty, ok super że dała taki prezent, tylko niewiem po co kręcić relacje ile czego i komu wysyła🤔. Relacje z pakowania, relacje z wysyłki, troche słabe. Przecież ona wysyła te zestawy celebrytkom, koleżankom, WAGa, i instagramerkom, i wtedy nie robi z tego takiego halo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Aga napisał:

ali_jacz poprosiła na swoim story żeby zgłaszać jeśli ktoś się zgadza z jej zdaniem Nicole do plebiscytu na Warszawiankę roku. Teraz reaguje bo dostała dużo nieprzyjemnych komentarzy na ten temat. To tak informacyjnie pisze.

Dokładnie! Alicja dopiero zobaczyła co naprawdę ludzie myślą o Najkolce. Może przyjrzy tez na oczy. Nie kąsa się ręki, która ją karmi, chciała ją bronić, ale jestem przekonana, że myśli sobie o niej to co inni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Bardziej chodzi o misyjność jej działalności, a na każdym kroku podkreśla że ONA dała pani premię, że ONA dała pielegniarkom szminki, a dzieciom i rodzicom prezenty, ok super że dała taki prezent, tylko niewiem po co kręcić relacje ile czego i komu wysyła🤔. Relacje z pakowania, relacje z wysyłki, troche słabe. Przecież ona wysyła te zestawy celebrytkom, koleżankom, WAGa, i instagramerkom, i wtedy nie robi z tego takiego halo. 

Misyjność jak z koziej d... trąbka... u Nicole nie ma niczego z serca i bezinteresownie. Wszystko przeliczone na euro i kolejne zwiedzanie hoteli i wpierdzielanie śniadań 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Mt 6,2-6.16-18

1 Uważajcie, by swoich czynów sprawiedliwych nie spełniać przed ludźmi po to, aby was oglądali. Jeśli nie, nie będziecie mieć zapłaty u Ojca 

 

2 Kiedy więc będziesz spełniał uczynek miłosierdzia, nie otrąbiaj [tego] przed sobą, jak to robią obłudnicy w synagogach i na ulicach, by zdobyć pochwałę u ludzi. Tak, mówię wam: oni [już] odbierają swoją zapłatę. 

 

3 Gdy natomiast ty spełniasz uczynek miłosierdzia, niech nie wie twoja lewa [ręka], co czyni prawa, 

 

4 aby twój czyn miłosierdzia był w ukryciu. A twój Ojciec, który widzi w ukryciu, odda tobie. 

 

5 Kiedy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Bo [oni] lubią się modlić, stając w synagogach i na rogach ulic, aby się ludziom pokazać. Tak, mówię wam: oni [już] odbierają swoją zapłatę. 

 

6 Gdy ty się modlisz, wejdź do swojego domu i zamknąwszy drzwi, pomódl się do Ojca swojego, który jest w ukryciu. A twój Ojciec, który widzi w ukryciu, da ci. 16 Gdy pościcie, nie bądźcie posępni jak obłudnicy, bo oni zmieniają swoje twarze, by ludziom pokazać, że poszczą. Tak, mówię wam, [już] odbierają swoją zapłatę. 17 Kiedy ty pościsz, natrzyj [olejkiem] swoją głowę i umyj swoją twarz, 18 by nie ludziom pokazać, że pościsz, lecz twojemu Ojcu, który jest w ukryciu. A twój Ojciec, który widzi w ukryciu, da ci.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahah
36 minut temu, Gość Gosciu napisał:

Mt 6,2-6.16-18

1 Uważajcie, by swoich czynów sprawiedliwych nie spełniać przed ludźmi po to, aby was oglądali. Jeśli nie, nie będziecie mieć zapłaty u Ojca 

 

2 Kiedy więc będziesz spełniał uczynek miłosierdzia, nie otrąbiaj [tego] przed sobą, jak to robią obłudnicy w synagogach i na ulicach, by zdobyć pochwałę u ludzi. Tak, mówię wam: oni [już] odbierają swoją zapłatę. 

 

3 Gdy natomiast ty spełniasz uczynek miłosierdzia, niech nie wie twoja lewa [ręka], co czyni prawa, 

 

4 aby twój czyn miłosierdzia był w ukryciu. A twój Ojciec, który widzi w ukryciu, odda tobie. 

 

5 Kiedy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Bo [oni] lubią się modlić, stając w synagogach i na rogach ulic, aby się ludziom pokazać. Tak, mówię wam: oni [już] odbierają swoją zapłatę. 

 

6 Gdy ty się modlisz, wejdź do swojego domu i zamknąwszy drzwi, pomódl się do Ojca swojego, który jest w ukryciu. A twój Ojciec, który widzi w ukryciu, da ci. 16 Gdy pościcie, nie bądźcie posępni jak obłudnicy, bo oni zmieniają swoje twarze, by ludziom pokazać, że poszczą. Tak, mówię wam, [już] odbierają swoją zapłatę. 17 Kiedy ty pościsz, natrzyj [olejkiem] swoją głowę i umyj swoją twarz, 18 by nie ludziom pokazać, że pościsz, lecz twojemu Ojcu, który jest w ukryciu. A twój Ojciec, który widzi w ukryciu, da ci.

 

😂😂😂 proszę Cię „Gościu”, nie rozbrajaj mnie. Na tym portaliczku cytować Biblię 😂😂😂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Wszystko na pokaz i dla reklamy (mowa o paczce dla szescioraczkow)-koniecznie trzeba bylo pokazac pakowanie.

A te szminki dla pani robiocej zakupy-zanujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
41 minut temu, Gość mama napisał:

Wszystko na pokaz i dla reklamy (mowa o paczce dla szescioraczkow)-koniecznie trzeba bylo pokazac pakowanie.

A te szminki dla pani robiocej zakupy-zanujace.

Jak wszystko na instagramie a i tak to codziennie śledzisz. Pytanie po co jak tak Cię to oburza?  

Serio od kilku dni śledzę różne wątki na tym portalu. Mnóstwo sfrustrowanych, zawziętych bab tu wylewa swoje frustracje. Jak mnie ktoś denerwuje w swoim przekazie to przestaje subskrybować kanał, proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×