Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Nysia

Przyjmuję to na klatę i nie mam z tym żadnego problemu. A Nicole szczyci się głupotą. Kiepskie czasy nastały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ggość
Dnia 10.07.2019 o 04:19, Gość Zakaznik napisał:

" lekarz zakaznik" mój Boże..  i to mówi inny lekarz, Nicole weź się ogarnij..  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
22 minuty temu, Gość Anpol napisał:

Sukces? Otłuszczona pyza sprzedajaca koszule nocne,które wyglądają jak zwykle szmaty? 😂 jaki naród, taka miara sukcesu... 

No nic szczególnego mg zrobila/ zrobiliście przy tym wielki szum i każdy myśli ze takie fajne no niestety zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
32 minuty temu, Gość Anpol napisał:

Sukces? Otłuszczona pyza sprzedajaca koszule nocne,które wyglądają jak zwykle szmaty? 😂 jaki naród, taka miara sukcesu... 

Ano tak. Gruba, byle jaka lekareczka z kupą kasy. Handlująca koszulami i majtkami. Deprecjonująca zawód lekarza.

Gruba, brzydka, wrednawa, nie szanująca swoich fanek.

Sprzedająca życie swoich dzieci.

Z głupawym, uzależnionym mężem u boku...

Miarą jej sukcesu jest kasa. Nic więcej sobą nie reprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Proste napisał:

No nic szczególnego mg zrobila/ zrobiliście przy tym wielki szum i każdy myśli ze takie fajne no niestety zwykle

Nie oglądaj. Nie buduj jej zasięgów. Oglądasz - sama przyczyniasz się do jej sukcesu. Proste. A dla was takie skomplikowane, bo jesteście takie ciekawe co znowu wymyśli i na czym znowu zarobi furę hajsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
21 minut temu, Gość gość ggość napisał:

 

Nikolo, w języku polskim mówi się: Specjalista chorób zakaźnych albo lekarz chorób zakaźnych.

Lekcje polskiego potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość madzia napisał:

Ano tak. Gruba, byle jaka lekareczka z kupą kasy. Handlująca koszulami i majtkami. Deprecjonująca zawód lekarza.

Gruba, brzydka, wrednawa, nie szanująca swoich fanek.

Sprzedająca życie swoich dzieci.

Z głupawym, uzależnionym mężem u boku...

Miarą jej sukcesu jest kasa. Nic więcej sobą nie reprezentuje.

No to po co się umartwiasz, oglądając ją? Nie lepiej przestać obserwować i zaobserwować kogoś z kim się utożsamiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
24 minuty temu, Gość Nysia napisał:

Przyjmuję to na klatę i nie mam z tym żadnego problemu. A Nicole szczyci się głupotą. Kiepskie czasy nastały...

Bardzo kiepskie, im większe dno, tym większą robi karierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość madzia napisał:

Nikolo, w języku polskim mówi się: Specjalista chorób zakaźnych albo lekarz chorób zakaźnych.

Lekcje polskiego potrzebne.

Możesz jej zaproponować. Może jeszcze na tym zarobisz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Proste napisał:

No nic szczególnego mg zrobila/ zrobiliście przy tym wielki szum i każdy myśli ze takie fajne no niestety zwykle

Założyła firmę odzieżową. Normalnie jak inne firmy typu Reserved, Zara czy inna sieciówka. I zarabia na tym. Jak wszystkie inne firmy wymienione wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Założyła firmę odzieżową. Normalnie jak inne firmy typu Reserved, Zara czy inna sieciówka. I zarabia na tym. Jak wszystkie inne firmy wymienione wyżej.

i dobrze...

 

A tak w ogóle, to psychofanki się tu uaktywniły. I Nikola też tu ostro działa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Krysia napisał:

i dobrze...

 

A tak w ogóle, to psychofanki się tu uaktywniły. I Nikola też tu ostro działa....

Nie obserwuję jej od bardzo dawna. Więc pudło. Przestało mi odpowiadać co robi. I tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Krysia napisał:

i dobrze...

 

A tak w ogóle, to psychofanki się tu uaktywniły. I Nikola też tu ostro działa....

Nazywasz kogoś psychofanką, bo ktoś normalnie odpowiada na zarzuty tutaj stawiane? Gratulacje. To raczej zwykła dyskusja, ale jak widać niektórzy jeszcze nie dorośli do takiego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gośćg

Zara (ˈθaɾa) – hiszpańskie przedsiębiorstwo należące do grupy Inditex.

Reserved- polska sieciówka w ponad 20 krajach.

Zależy jednak wszystko od gustu i ceny, czy warto zapłacić za materiał i wykonanie w szwalniach wyzyskujących i cisnących

człowieka w XXI wieku , bo z takiej zapłaty ani sam sie nie utrzyma  pracownik , a co mówić rodzinę.

Trzeba być  bez sensu klientem, materiału kosztorys  np.10 zł a cena dla klienta za zszytą szmatkę 150 zł  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie obserwuję jej od bardzo dawna. Więc pudło. Przestało mi odpowiadać co robi. I tyle. 

Ja też od bardzo dawna nie obserwuję tej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

No to po co się umartwiasz, oglądając ją? Nie lepiej przestać obserwować i zaobserwować kogoś z kim się utożsamiasz?

Już od dawna jej nie oglądam kochana, wyraziłam tylko swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama
7 godzin temu, Milkaaaa014789 napisał:

To przez karnację, która Ania ma bardzo jasna. Oprawa oczu rowniez także bez makijażu wyglada inaczej co nie znaczy, ze brzydko. 

Jak jasna karnacje? Przeciez ona jest mega opalona na zdjeciach na insta. Rozumiem, ze to sa siostry blizniaczki,A.jeszcze jakos ratuja te dluzsze wlosy i makijaz.A melodyjka, tez na zdjeciach na insta inaczej wyglada, jakby wyretuszowana, a na snapach u mg zupelnie wyglada jak mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Gość mama napisał:

Jak jasna karnacje? Przeciez ona jest mega opalona na zdjeciach na insta. Rozumiem, ze to sa siostry blizniaczki,A.jeszcze jakos ratuja te dluzsze wlosy i makijaz.A melodyjka, tez na zdjeciach na insta inaczej wyglada, jakby wyretuszowana, a na snapach u mg zupelnie wyglada jak mama.

No jasna , nawet bardzo. Na zdjęciach nałożony jest filtr. Widzialam ja na zywo kilka razy. A Melody jest identyczna jak Ania. Kropla w krople dosłownie, ale przy jej zdjęciach tez jest kombinowane, wyostrzenie oczu, kolor skory. Na filmikach u Ani tez. Jakby nie było ona jest w tym mistrzem przecież skończyła Fotografie na ASP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
40 minut temu, Milkaaaa014789 napisał:

No jasna , nawet bardzo. Na zdjęciach nałożony jest filtr. Widzialam ja na zywo kilka razy. A Melody jest identyczna jak Ania. Kropla w krople dosłownie, ale przy jej zdjęciach tez jest kombinowane, wyostrzenie oczu, kolor skory. Na filmikach u Ani tez. Jakby nie było ona jest w tym mistrzem przecież skończyła Fotografie na ASP

Ania jest opalona, nie jest blada, ale faktycznie nie jest az tak opalona jak u siebie na zdjeciach. Widzialam ja w zeszlym tyg z Melodyjka na spacerze w Lazienkach i nawet sie z nimi przywitalam, jest bardzo mila, a Melodyjka caly czas usmiechnieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość mama napisał:

Ale powiem wam, ze ta whatannawears kreuje sie na taka pieknosc, a jak ja zestawic z mg to jednak dla mnie mg ladniej wyglada. 

😂😂😂 oj chyba cie poniosla fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Czy na ostatnim zdjęciu widać duży brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhh

Mnie bardziej od mg wkurza Marysia z oczekując. Nie dość, że jest psychofanka mg to jeszcze ma denerwujący styl bycia. Odsubskrybowalam ja, bo nie mogłam znieść tego wchodzenia do d u p y Mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat
7 godzin temu, Gość madzia napisał:

Nikolo, w języku polskim mówi się: Specjalista chorób zakaźnych albo lekarz chorób zakaźnych.

Lekcje polskiego potrzebne.

To jest czepialstwo. Pracuję w szpitalu i lekarze mówią „zakaźnik”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaik
1 godzinę temu, Gość Ehhh napisał:

Mnie bardziej od mg wkurza Marysia z oczekując. Nie dość, że jest psychofanka mg to jeszcze ma denerwujący styl bycia. Odsubskrybowalam ja, bo nie mogłam znieść tego wchodzenia do d u p y Mg

To jest masakra, i jej infantylny mąż i relacja co jest na śniadanie w hotelu...oni wszyscy maja followersow za ciemnote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie oglądaj. Nie buduj jej zasięgów. Oglądasz - sama przyczyniasz się do jej sukcesu. Proste. A dla was takie skomplikowane, bo jesteście takie ciekawe co znowu wymyśli i na czym znowu zarobi furę hajsu.

Od dawna Nie oglądam  pisze na podstawie tych białych zestawów dla niemowlaka 90 coś tam zwyklaczki A taki szał by jakby zloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najkolka to jest taki paczus w masle. W sumie to w ktorym momencie ona sie tak roztyla? Bo jak pokazywala swoje stare zdjecia przy okazji robienoa videbooka to kiedys byla bardzo szczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka

Moje zdanie o Mg.

Najpierw o plusach, bo takie też były. Czasem Nikolka coś tam ciekawego mówiła np wykład o diagnozie chorób kobiecych na podstawie zapachu. Bardzo mi się podobało, gdy mówiła jak lekarz-ginekolog-kobieta, gdy całkiem szczerze przekonywała, że podczas miesiączki nie trzeba rezygnować z wizyty w gabinecie i parę innych ciekawostek z zakresu medycyny. Taka szczera Nikolka-lekarz podobała mi się i chętnie oglądałam jej stories, ale przestałam. 

Pierwsze minusy pani Nikolka dostała za nagrywanie swojego otoczenia (w moim odczuciu) wbrew jego woli np. Swoich pracownic w porze obiadowej i zaglądanie w talerze, co która je. Pamiętam minę modelki, która chciała na osobności nakarmić dziecko piersią a Nikolka wparowała z telefonem i zaczęła durną nawijkę, sama poczułam się zawstydzona... Poza tym miałam już serdecznie dosyć słuchania o wybitnym rosole, isogu, ciuszkach, koszulach, zaczynanie relacji od "to jest hit!"  lub napuszczania rzeszy swoich fanek na osoby, które ośmieliły się napisać Mg co o niej sądzą. Jeśli postuje swoje życie prywatne powinna liczyć się z krytyką, prawda? Zdałam sobie wtedy sprawę z tego, jak owa pani jest wredna i nie przyjmuje żadnej uwagi pod swoim adresem.

Ale najszczerzej nie mogłam patrzeć na zniewieściałego męża Mg, istną pipkę bez grama męskości. Te jego przewracanie oczami i silenie się na dowcipy są żenujące. Obydwoje są siebie warci. Wredni, zadufani w sobie, uważający się za bogów ludzie z manią wyższości, którzy śmieją się z tych wszystkich kobiet, które kupują ich chłam. Bo to naprawdę widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgośćprzelicz

Trzeba być bez  sensu   klientem , za kawałek materiału z górą około za 10 zł zszytego w szwalni płacić 99zł czy 138 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rhaena

Są recki jej nowego tforu - na razie same 1/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Rhaena napisał:

Są recki jej nowego tforu - na razie same 1/10.

Gdzie są? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×