Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Gzela
2 godziny temu, karolinax3x napisał:

Najgorsze w tym jest to, że niepotrzebnie cierpią dzieci, nagrywane dzień w dzień, mama ciągle z telefonem, żadnych wakacji , żadnej taryfy ulgowej, ciekawe jak to się później odbije na ich psychice.Oglądając te wszystkie story w których matki ciągle nagrywają często można zauważyć , że te dzieciaczki się buntują, chowają, dają do zrozumienia: mamo, dość, odłóż ten telefon. Lubię akurat profil mamyginekolog, Rogerek jest takim kochanym dzieckiem, szkoda, naprawdę szkoda dzieciaka....Pewnie rodzice kiedyś otworzą oczy i zrozumieją gdzie popełnili błąd, ale czasu już nie wrócą, no ale co tam najważniejsze, że pieniądze będą mieć, sprawnie funkcjonująca firma, renoma i to jest to....

Zgadzam się. To jest bardzo przykre jak widać, ze dzieci cierpią na tym pokazywaniu życia na instagramie. Dla mnie zdjęcia tego malutkiego Gilberta na tym betonie są mega smutne. Destynacja wybrana pod kątem idealnych zdjęć na instagrama, a nie zeby dzieci miały fajne beztroskie wakacje, w spokoju, blisko natury. Nie mówiąc o czasie bliskości z rodzicami. Dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Nie rozumiem fenomenu tego zakwaterowania w 'wiatrakach', ani widokow tam nie ma, ani kawalka plazy, sam beton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejter

Spoko spoko, skoro śledzi ten wątek, to jutro będzie plaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
33 minuty temu, Gość Hahahaha napisał:

Mam i nie polecam. Mam też własną rodzinę i poświęcam jej tyle czasu ile powinnam, ile chcę  a tutaj wchodzę, żeby poczytać, pośmiać się. Nie Twój interes zresztą po co obserwuje mg i po co tutaj wchodzę.  Pozdrawiam 

Dokładnie.

Możemy tu wchodzić, pośmiać się i obserwować też mg. Nasza sprawa.

Ludzka głupota nie zna granic...Takie fanki ma mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
1 minutę temu, Gość Hejter napisał:

Spoko spoko, skoro śledzi ten wątek, to jutro będzie plaża.

O na pewno. Ona wszystko tu czyta.

Pozdrawiamy Nicole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
2 godziny temu, karolinax3x napisał:

Najgorsze w tym jest to, że niepotrzebnie cierpią dzieci, nagrywane dzień w dzień, mama ciągle z telefonem, żadnych wakacji , żadnej taryfy ulgowej, ciekawe jak to się później odbije na ich psychice.Oglądając te wszystkie story w których matki ciągle nagrywają często można zauważyć , że te dzieciaczki się buntują, chowają, dają do zrozumienia: mamo, dość, odłóż ten telefon. Lubię akurat profil mamyginekolog, Rogerek jest takim kochanym dzieckiem, szkoda, naprawdę szkoda dzieciaka....Pewnie rodzice kiedyś otworzą oczy i zrozumieją gdzie popełnili błąd, ale czasu już nie wrócą, no ale co tam najważniejsze, że pieniądze będą mieć, sprawnie funkcjonująca firma, renoma i to jest to....

Dzieci pracują na kasę dla mg. Od urodzenia.

Wyrobnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I mały od małego musi być zachwycony Grecja : "Lubisz przyjeżdżać go Grecji? Chyba lubisz..." Żenada... Pewnie częściej będzie bywał w Grecji niż u drugiej babci. Smutna prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Kuba już chyba trochę podirytowany ciągiem relacji. Przy nagrywaniu stories z piekarni, snap nagle się urywa, gdy słychać w tle wyraźnie już wkurzone "No dużo masz rzeczy, bo" w wykonaniu Kuby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Anna napisał:

Dokładnie.

Możemy tu wchodzić, pośmiać się i obserwować też mg. Nasza sprawa.

Ludzka głupota nie zna granic...Takie fanki ma mg.

Żal mi Was. Jako osoby musicie być wyjątkowo puste i smutne w środku, skoro Waszą rozrywką jest oglądanie MG, tylko po to aby potem się pośmiać i obgadać na forum co nowego zrobiła. Tak naprawdę zazdrościcie jej wszystkiego co się da.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Żal mi Was. Jako osoby musicie być wyjątkowo puste i smutne w środku, skoro Waszą rozrywką jest oglądanie MG, tylko po to aby potem się pośmiać i obgadać na forum co nowego zrobiła. Tak naprawdę zazdrościcie jej wszystkiego co się da.

 

 

Nie mam jej czego zazdroscic, naprawde. 

Ale ogladam mg dla rozrywki, ta kobieta mnie bawi :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Wg mnie ona jest bardzo nerwowa... 

Ten jej śmiech. Wymuszony i nieszczery (może się mylę, to tylko moje odczucie ) . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja

Jeżeli chcą małemu pokazać trochę miejsc, widoków, smaków i kultury to może dobrze, że wybrali takie miejsce. Gdyby był tam super basen, plac zabaw, piaskownica, wyżywienie i inne atrakcje dla dzieci to pewnie nie wyciągnęliby Rogera z hotelu. Poza tym na all inclusive już byli w tym roku, może różni ludzie chcą w różny sposób spędzać wakacje, raz tak, a raz inaczej.

Czepialstwo w czystej postaci 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycha

I segregator jest beznadziejny bo Twój mąż nie używa... no jest to faktycznie rzetelny argument. 

Okrycie kąpielowe to jest produkt tak rewelacyjny ze nic obecnie nie jest w stanie go przebić.

Segregator ciąży też będę polecać bo potrafią ułatwić prowadzenie dokumentacji i przekonałam się o tym w drugiej ciąży.

Ubranka dla wcześniaków są bardzo fajne bo normalnie ciężko znaleźć takie małe. Moja pierwsza  córka urodziła się z wagą 2005g i to były jedyne które pasowaly. 

A dzieciaków było by szkoda jakby wychowywały się w jakiejś patologii... z alkoholikami, narkomanami... naprawdę przestańmy pluć jadem na wszystkich którzy coś robią, zarabiają na tym i mają na to popyt. I powtórzę się-  nikogo nikt nie zmusza do obserwowania tego czy tamtego profilu... A obserwować by krytykować to raczej słabe i polecam skupić się na tym co się podoba, czym można się zainspirować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Żal mi Was. Jako osoby musicie być wyjątkowo puste i smutne w środku, skoro Waszą rozrywką jest oglądanie MG, tylko po to aby potem się pośmiać i obgadać na forum co nowego zrobiła. Tak naprawdę zazdrościcie jej wszystkiego co się da.

 

 

No już nie obnażaj się tak, my wiemy, że każda co jej broni, w sekundę zamieniłaby się z nią miejscami. Ale pamiętaj, że bycie popularnym na instagramie to jak bycie bogatym w monopoly. Co prawda Nicole zarobiła na tym prawdziwe pieniądze i to duże, ale w końcu zauważy, ze straciła o wiele więcej. I nie mówię już nawet tutaj o rodzinie, bo na tym to jej najmniej zależy. Z jej rozbuchanym ego w końcu zapragnie prawdziwej sławy i władzy, a tą pogrzebała bezpowrotnie sprzedając gacie i gotując rozmoknietą rybę. Pani doktor... Co się zobaczyło tego się nieodzobaczy. Pamiętaj mojej droga, że do pieniędzy można tez dojść zachowując klasę i godność swoją i swojej rodziny.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

No już nie obnażaj się tak, my wiemy, że każda co jej broni, w sekundę zamieniłaby się z nią miejscami. Ale pamiętaj, że bycie popularnym na instagramie to jak bycie bogatym w monopoly. Co prawda Nicole zarobiła na tym prawdziwe pieniądze i to duże, ale w końcu zauważy, ze straciła o wiele więcej. I nie mówię już nawet tutaj o rodzinie, bo na tym to jej najmniej zależy. Z jej rozbuchanym ego w końcu zapragnie prawdziwej sławy i władzy, a tą pogrzebała bezpowrotnie sprzedając gacie i gotując rozmoknietą rybę. Pani doktor... Co się zobaczyło tego się nieodzobaczy. Pamiętaj mojej droga, że do pieniędzy można tez dojść zachowując klasę i godność swoją i swojej rodziny.  

Ty to najlepiej wiesz co MG myśli, do czego dąży i na czym jej najbardziej zależy.  W końcu podglądasz jej życie przez 10 min dziennie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Żal mi Was. Jako osoby musicie być wyjątkowo puste i smutne w środku, skoro Waszą rozrywką jest oglądanie MG, tylko po to aby potem się pośmiać i obgadać na forum co nowego zrobiła. Tak naprawdę zazdrościcie jej wszystkiego co się da.

 

 

Moja droga, to dobra komedia, to, co ta mg pokazuje.

Nie czepiaj się już tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oha s

No rzeczywiście te biedne dzieciaki smażą się na tym rozżarzonym przez słońce i upał betonie. Wolałabym wziąć dzieci na łono natury. A tak biedny rogerek zafascynował się cysterna z woda i patrzył jak zaczarowany. Ale coz każdy żyje jak chce i wychowuje dzieci jak chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Żal mi Was. Jako osoby musicie być wyjątkowo puste i smutne w środku, skoro Waszą rozrywką jest oglądanie MG, tylko po to aby potem się pośmiać i obgadać na forum co nowego zrobiła. Tak naprawdę zazdrościcie jej wszystkiego co się da.

 

 

Serio myślisz, ze jeśli się coś krytykuje to znaczy ze się zazdrości? Rozumiem, ze jeśli krytykujesz zachowanie np. Prostytutek znaczy ze im zazdrościsz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Agatka napisał:

Serio myślisz, ze jeśli się coś krytykuje to znaczy ze się zazdrości? Rozumiem, ze jeśli krytykujesz zachowanie np. Prostytutek znaczy ze im zazdrościsz 

Poczytaj sobie komentarze z tego forum. Większość w stylu: ale ma krzywe nogi, znowu reklamuje swoje gacie albo książkę, chwali się tym albo tamtym. Nie, to w ogole nie z zazdrości. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widac ze bola ja komentarze dot tego ze spedza czas z telefonem zamiast z dziecmi bo jak tylko sie taki pojawia, to od razu kasuje. 

Czyzby tez mezus sie w koncu wkurzyl bo cos mniej „kiekbasek” 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola

Jak dla mnie to ona ma bardzo wredny wyraz twarzy. Jako lekarz totalnie mnie nie przekonuje. A przepraszam, ona nawet nie jest lekarzem przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

I znowu beton, tak dla odmiany .... Ehhh.... Biedne te dzieci, zwłaszcza raczkujące maleństwo. Naprawdę, szkoda słów... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

A Zuzia dostała etat nadwornego fotografa i niani. Dziwie się ze wziela te robotę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka

Co z tego, że wystrój "wypasiony" a gdzie w tym wszystkim dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćale
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

No już nie obnażaj się tak, my wiemy, że każda co jej broni, w sekundę zamieniłaby się z nią miejscami. Ale pamiętaj, że bycie popularnym na instagramie to jak bycie bogatym w monopoly. Co prawda Nicole zarobiła na tym prawdziwe pieniądze i to duże, ale w końcu zauważy, ze straciła o wiele więcej. I nie mówię już nawet tutaj o rodzinie, bo na tym to jej najmniej zależy. Z jej rozbuchanym ego w końcu zapragnie prawdziwej sławy i władzy, a tą pogrzebała bezpowrotnie sprzedając gacie i gotując rozmoknietą rybę. Pani doktor... Co się zobaczyło tego się nieodzobaczy. Pamiętaj mojej droga, że do pieniędzy można tez dojść zachowując klasę i godność swoją i swojej rodziny.  

Ale tej ryby nie gotujcie w "sreberku "  aluminium , to przerażająca niewiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ta laska ma nasrane..jara sie jak nastolatka instagramowymi miejscami..

W ogole jestem zazenowana i zniesmaczona jej osoba po przeczytaniu instaseriali. Kuba to musi miec mega cierpliwosc, podziwiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Story u lili antoniak żenada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ta laska ma nasrane..jara sie jak nastolatka instagramowymi miejscami..

W ogole jestem zazenowana i zniesmaczona jej osoba po przeczytaniu instaseriali. Kuba to musi miec mega cierpliwosc, podziwiam! 

No właśnie, bo każdy normalny facet już dawno by zostawił taką babę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Story u lili antoniak żenada 

Zadziwia mnie, że jej koleżaneczkom chce się aż tak wysilać w tym podlizywaniu się mg. Dorosła kobieta takie cyrki odstawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Story u lili antoniak żenada 

Aż weszłam zobaczyć i czuje się teraz nieswojo w swoim ciele... Taki wewnętrzny dyskomfort wrr Jak można być takim czopkiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×