Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość madzia
4 godziny temu, Gość Spad napisał:

A możecie przestać pisać o porodach? To wątek o mamieginekolog.. jeśli chcecie sobie pogadać to gdzie indziej.

No właśnie...

 

A co tam słychać u naszej genialnej lekarki, rezydenta, czyli mamy g?

Bo ja zablokowana u niej od dawna...

Za nic.

Robi ta pani specjalizację w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  agość

Pewnie, że trzeba najpierw zrobić rozeznanie środowiskowe sobie  przy wyborze lekarza, a już jak ciśnie  lekarz na instagramie , że taki "naj " to całkowicie odpada, Instagramowe klikanie jest do  tworzenia zasięgów ,wrzuca coś  na insta  i spodziewa się klikania w odpowiedzi na   zaczepki pisemne  widzieliście to takie brzydkie , a  drugim razem co jak co , bo utargować trzeba  nowych zasięgów i powiększać handel produktów.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela
23 godziny temu, Milkaaaa014789 napisał:

Ja zabladzilam na ig i natrafiłam na ta musicologist 😱 ta to ma dopiero grzechotkę zamiast mózgu!

Ja pitole, dzisiejsze „wyznanie” męża, ze nie będzie solil jedzenia dzięki Musico, mnie zabiło 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 minut temu, Gość gość agość napisał:

Pewnie, że trzeba najpierw zrobić rozeznanie środowiskowe sobie  przy wyborze lekarza, a już jak ciśnie  lekarz na instagramie , że taki "naj " to całkowicie odpada, Instagramowe klikanie jest do  tworzenia zasięgów ,wrzuca coś  na insta  i spodziewa się klikania w odpowiedzi na   zaczepki pisemne  widzieliście to takie brzydkie , a  drugim razem co jak co , bo utargować trzeba  nowych zasięgów i powiększać handel produktów.

 

 

Dokładnie tak, o handel i kasiorę chodzi takim, nie o leczenie.

Uważajcie na instagramowych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Mela napisał:

Ja pitole, dzisiejsze „wyznanie” męża, ze nie będzie solil jedzenia dzięki Musico, mnie zabiło 😂

No jaja są tam u nich 😂 a te dzieci czemu śpią na materacu? Łóżko tez jest fee? Wiesz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Mela napisał:

Ja pitole, dzisiejsze „wyznanie” męża, ze nie będzie solil jedzenia dzięki Musico, mnie zabiło 😂

Gdzie wy to wszystko widzicie? Ja nie widzę, żeby coś na story dodawała a ją obserwuje. Trochę śmieszne są te opisy porodu, Ja bym jako dorosła nie chciała widzieć takich rzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość madzia napisał:

Dokładnie tak.

Boże mój, co tu za ciemnotę wypisują durne baby. Farmazony... U mnie poród naturalny nie skończył się dobrze. I każdy jest inny. A po cesarce teraz mało powikłań, medycyna poszła do przodu. Nie licytujcie się. 

Jedna woli SN, druga cesarkę. Gdybym miała rodzić, zdecydowanie wybrałabym cesarkę. 

Mało powikłań bo u Ciebie nie było? To jest operacja i czy ją przeprowadzić decyduje lekarz a nie ktoś kto nie ma obcym pojęcia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość madzia napisał:

No, na takiego lekarza to nie chciałabym trafić.

Pani życia i śmierci....

 

A tak w ogóle, to jest wątek o mamie g, czyli Nicole Sochacki, a nie o waszych durnych poglądach.

Ja też skończyłam AM w Gdańsku, i co z tego?

No to chyba coś słabo się uczyłaś skoro takie głupoty piszesz. 

O przeprowadzeniu operacji decyduje lekarz! Nigdy pacjent, ponieważ pacjent się nie zna (czytanie w internecie różnych forum nadal podpada pod „nie zna się”). I pacjent nie będzie podejmował decyzji czy operacja jest konieczna czy nie. Może niech pacjent decyduje jeszcze przy innych zabiegach? „Wycinamy wyrostek czy wysyłamy do domu i czekamy aż pęknie? Decyzja należy do pani” albo „wyrostek jest zdrowy ale jak pani chce to moge wyciąć” jesteście śmieszne, myśląc, że możecie decydować o tym czy przeprowadzić operacje czy nie. Najczęściej próbujecie zmusić lekarza wykrzykując coś o sądach, straszne. 

Może Mg cię wywaliła bo pisałaś takie farmazony?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tenis
13 godzin temu, Gość Anonimxxx napisał:

Widzieliście te brzydkie ubranka którymi nie wiadomo czemu się zachwyca... 

Nie mogę patrzeć na te białe ubranka z kolorowym obszyciem dookoła.. kolacja tenis czy golf coś tam. Dla mnie to jest strasznie brzydkie. Za taką cenę naprawdę można kupić dziecku lepsze ubranko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Gdzie wy to wszystko widzicie? Ja nie widzę, żeby coś na story dodawała a ją obserwuje. Trochę śmieszne są te opisy porodu, Ja bym jako dorosła nie chciała widzieć takich rzeczy 

Musico twierdzi ze dzieci będą dumne jak zobaczą w dorosłości swoje zdjęcia z dzieciństwa. Na pewno Hahaha umorusane jedzeniem, zaryczane, gole, ssące w wieku trzech lat jej cycka który jest tak mały ze dziecko spokojnie chowa go w całości do ust i przyklejone jest bezpośrednio do klatki piersiowej. Już nie wspominając o selfie na tle bałaganu gdzie wszystko leży na podłodze. Takiego syfu w do u nie ma chyba zadna instagramerka. I nie chodzi o to żeby mieć idealnie wystylizowane wnętrze, ale ludzie.... żeby wszystko leżało na podłodze???? Wstydziłabym się czegoś takiego pokazac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha

Prawda jest taka ze możecie sobie tutaj pisać ile chcecie a i tak mg może was z całymi rodzinami kupić wyciągając pieniądze z bocznej kieszeni. Kiedy wy biegalyscie z brudnymi buziami po podwórku przed blokiem, Nicole chodziła do elitarnej szkoły, a służąca przynosiła jej herbatę i sok kiedy odrabiała lekcje. Kiedy wy dostawaliście pasem na tyłek, a starzy mowili wam ze jesteście do niczego nie to co córka sąsiadki, Nicole była uwielbiana i wychwalana przez swoich rodziców. Mówiono jej ze jest najlepsza i najmądrzejsza i może osiągnąć wszystko co chce. Wasi rodzice mieszkają w blokach z wielkiej płyty albo jakis starych domach a jej w willi większej niż cały wasz blok. Wy skończyliście marketing i inne gufffienka ona medycyne. Wasi mężowie robia fizycznie, jej mąż jest lekarzem i businessmanem, wasze dzieci dłubią w nosie i zjadają swoje gile a panicz roger ma już swoje własne wydawnictwo. Tak wiec możecie się jeszcze bardziej pogrążać obgadując mg ale wasze życie zostanie na zawsze szare, nudne a wy zostaniecie szarymi myszkami na które nikt nie zwróci uwagi przez całe wasze życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xanonimx
1 godzinę temu, Gość Tenis napisał:

Nie mogę patrzeć na te białe ubranka z kolorowym obszyciem dookoła.. kolacja tenis czy golf coś tam. Dla mnie to jest strasznie brzydkie. Za taką cenę naprawdę można kupić dziecku lepsze ubranko. 

Dokładnie aktualnie H&m czy nawet zaraz maja takie ładne ubranka a cenowo nawet taniej niż te od nich... Zresztą nie wyobrażam sobie ubrać dziecka które zaczyna Raczkowski w białe ciuszki... To jakiś żart chyba pralka by nie przedstawiła chodzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Gdzie wy to wszystko widzicie? Ja nie widzę, żeby coś na story dodawała a ją obserwuje. Trochę śmieszne są te opisy porodu, Ja bym jako dorosła nie chciała widzieć takich rzeczy 

Ona ma zablokowane relacje, dla niektórych użytkowników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gości

Słabo z tym zdawaniem , pewnie tacy zazdrośni byli adiunkci i profesorowie , bo w blokach mieszkali i mieszkają bez służących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka.
3 godziny temu, Gość Agniecha napisał:

Prawda jest taka ze możecie sobie tutaj pisać ile chcecie a i tak mg może was z całymi rodzinami kupić wyciągając pieniądze z bocznej kieszeni. Kiedy wy biegalyscie z brudnymi buziami po podwórku przed blokiem, Nicole chodziła do elitarnej szkoły, a służąca przynosiła jej herbatę i sok kiedy odrabiała lekcje. Kiedy wy dostawaliście pasem na tyłek, a starzy mowili wam ze jesteście do niczego nie to co córka sąsiadki, Nicole była uwielbiana i wychwalana przez swoich rodziców. Mówiono jej ze jest najlepsza i najmądrzejsza i może osiągnąć wszystko co chce. Wasi rodzice mieszkają w blokach z wielkiej płyty albo jakis starych domach a jej w willi większej niż cały wasz blok. Wy skończyliście marketing i inne gufffienka ona medycyne. Wasi mężowie robia fizycznie, jej mąż jest lekarzem i businessmanem, wasze dzieci dłubią w nosie i zjadają swoje gile a panicz roger ma już swoje własne wydawnictwo. Tak wiec możecie się jeszcze bardziej pogrążać obgadując mg ale wasze życie zostanie na zawsze szare, nudne a wy zostaniecie szarymi myszkami na które nikt nie zwróci uwagi przez całe wasze życie. 

Nie podniecaj się tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Agniecha napisał:

Prawda jest taka ze możecie sobie tutaj pisać ile chcecie a i tak mg może was z całymi rodzinami kupić wyciągając pieniądze z bocznej kieszeni. Kiedy wy biegalyscie z brudnymi buziami po podwórku przed blokiem, Nicole chodziła do elitarnej szkoły, a służąca przynosiła jej herbatę i sok kiedy odrabiała lekcje. Kiedy wy dostawaliście pasem na tyłek, a starzy mowili wam ze jesteście do niczego nie to co córka sąsiadki, Nicole była uwielbiana i wychwalana przez swoich rodziców. Mówiono jej ze jest najlepsza i najmądrzejsza i może osiągnąć wszystko co chce. Wasi rodzice mieszkają w blokach z wielkiej płyty albo jakis starych domach a jej w willi większej niż cały wasz blok. Wy skończyliście marketing i inne gufffienka ona medycyne. Wasi mężowie robia fizycznie, jej mąż jest lekarzem i businessmanem, wasze dzieci dłubią w nosie i zjadają swoje gile a panicz roger ma już swoje własne wydawnictwo. Tak wiec możecie się jeszcze bardziej pogrążać obgadując mg ale wasze życie zostanie na zawsze szare, nudne a wy zostaniecie szarymi myszkami na które nikt nie zwróci uwagi przez całe wasze życie. 

Ktoś wreszcie musial to powiedziec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Agniecha napisał:

Prawda jest taka ze możecie sobie tutaj pisać ile chcecie a i tak mg może was z całymi rodzinami kupić wyciągając pieniądze z bocznej kieszeni. Kiedy wy biegalyscie z brudnymi buziami po podwórku przed blokiem, Nicole chodziła do elitarnej szkoły, a służąca przynosiła jej herbatę i sok kiedy odrabiała lekcje. Kiedy wy dostawaliście pasem na tyłek, a starzy mowili wam ze jesteście do niczego nie to co córka sąsiadki, Nicole była uwielbiana i wychwalana przez swoich rodziców. Mówiono jej ze jest najlepsza i najmądrzejsza i może osiągnąć wszystko co chce. Wasi rodzice mieszkają w blokach z wielkiej płyty albo jakis starych domach a jej w willi większej niż cały wasz blok. Wy skończyliście marketing i inne gufffienka ona medycyne. Wasi mężowie robia fizycznie, jej mąż jest lekarzem i businessmanem, wasze dzieci dłubią w nosie i zjadają swoje gile a panicz roger ma już swoje własne wydawnictwo. Tak wiec możecie się jeszcze bardziej pogrążać obgadując mg ale wasze życie zostanie na zawsze szare, nudne a wy zostaniecie szarymi myszkami na które nikt nie zwróci uwagi przez całe wasze życie. 

Pewnie czytacie forum z opakowaniem lodów w dłoniach i chipsami, a tyłek rośnie. Nivole zrobiła i robi wiele dobrego. Nie raz skorzystać je z jej produktów, ale pewnie w tajemnicy bo bedzie wam wstyd sie przyznać (segregator wojownika, ubrania wojownika - to tylko przyklady) Odżywiacie sie wlasnym jadem czy co? Do każdego tak sie czepiacie? Wrzućcie na luz, zajmijcie się swoim zyciem, swoimi dziećmi i partnerem a nie tylko ten telefon i telefon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Możecie się skręcać z zazdrości, ale mg i tak nie zwolni. I tak będzie robiła co chciała. Także ten. Możecie sobie tutaj ujadać 😁😁😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama
Dnia 3.07.2019 o 16:38, Gość Gość napisał:

Może jej nie obchodzi, ale akurat pacjent nie ma prawa decydować o tym czy ma mieć cesarkę czy nie. Taką decyzję podejmuje lekarz, bo to on ocenia sytuacje. I gwarantuje Ci, że jeżeli trafisz na mnie kiedy będziesz rodziła i nie będzie wskazań do cesarki to na pewno Ci jej nie umożliwię. Ponieważ to ja jestem lekarzem, to ja studiowałam medycynę i to ja decyduje a nie twoja fanaberia.  

Na szczescie nie mieszkam w Polsce, i urodzilam przez cc na zyczenie, bardzo fajnie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama
Dnia 4.07.2019 o 04:45, Gość Gość napisał:

Uważać to sobie możesz. Myślisz, że cc nie daje powikłań po 10,15 latach? Jak będziesz miała endometriozę i zrosty w całej macicy i poza nią to wiedz, że nabawiłaś się jej dzięki cesarce 

Za te 10-15 lat to moga mi ja cala wyciac bo juz mi nie bedzie potrzebna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

A ja nienawidze tej baby. Przestałam ja obserwować bo była strasznie nachalna ze sprzedażą tych swoich ciuchów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
3 minuty temu, Gość mama napisał:

Na szczescie nie mieszkam w Polsce, i urodzilam przez cc na zyczenie, bardzo fajnie, polecam.

No wreszcie rozsądny głos mądrej matki.

Brawo!

 

 

PS. To, co niektórzy tu piszą woła o pomstę do nieba. Czy naprawdę nasze społeczeństwo jest tak mało wykształcone i uświadomione, że tylko słucha takiej rezydentki, jak mama g, która nawet nie jest ginekologiem....

 

Myślę zresztą, że dużo postów o ...ycznych treściach pisze tu właśnie mama g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Czy mg ma chora tarczyce? Jest taka spuchnieta na twarzy i szyji. Szczegolnie to widac na zdjeciu z Emilie.

Ja tez bylam taka spuchnieta zanim zaczelam sie leczyc na tarczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Edu

Jedzie  karawan głupoty z tabołami.

Trzymajcie się z dala pacjenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa
30 minut temu, Gość Gość Edu napisał:

Jedzie  karawan głupoty z tabołami.

Trzymajcie się z dala pacjenci

Oj trzymajcie się z dala od mg pacjenci.

Tak jest- karawan głupoty i pychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

Bo ona jest teraz pisarką i będzie wieczorki literackie oraz spotkania z autorką organizować.

swoją drogą, lekarzem jest więc prawo wykonywania zawodu ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo

Widać przy Emilce jaka z niej jest eska ja pikole Hahaha 

A Kuba takie krzywe zeby dolne ma że aż dziwne.. lekarz i na aparat się nie decyduje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama
2 minuty temu, Gość Olo napisał:

Widać przy Emilce jaka z niej jest eska ja pikole Hahaha 

A Kuba takie krzywe zeby dolne ma że aż dziwne.. lekarz i na aparat się nie decyduje 

Mnie sie wydaje ze ona ma chora tarczyce,bo jest taka spuchnieta na twarzy i szyji na tym zdjeciu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
45 minut temu, Gość Lala napisał:

Bo ona jest teraz pisarką i będzie wieczorki literackie oraz spotkania z autorką organizować.

swoją drogą, lekarzem jest więc prawo wykonywania zawodu ma 

o japier...dolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
50 minut temu, Gość mama napisał:

Mnie sie wydaje ze ona ma chora tarczyce,bo jest taka spuchnieta na twarzy i szyji na tym zdjeciu. 

Kiedyś było że cierpi na chorobę Leśniewskiego Crohna nie wiem czy z tego opuchlizna może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×