Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zacofanaa

Czarne włosy u kobiety są

Polecane posty

Gość Zacofanaa

Patologiczne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarrriiiikkk

Optycznie bez znaczenia….i tak wszystko wyczuwam pod palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej tandetne. Słowiańska uroda nieciekawie komponuje z kolorem włosów właściwym wronom. Bardzo ciemne włosy to pasują Japonkom, Peruwiankom czy innym Włoszkom a czarne czarne to już kompletne nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

No nie gadaj,ze wszystkie polki maja naturalnie jasne wlosy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfcd

jest różnica między włosami brunatnymi, a włosami szatynowymi. w PL brunatne włosy ma mniej niż 0.5% populacji. większość ma włosy szatynowe. to samo w większości białej europy. brunatne włosy mają np japończycy, murzyni, chińczycy, hindusi. brunatne włosy różnią się od ciemno szatynowych tym, że nie absorbują światła, tzn. nie zmienia się ich odcień w zależności od oświetlenia. Dlatego lepiej mieć włosy blond lub szatynowe, które dobrze absorbują światło, dzięki czemu troszkę inaczej ich odcień wygląda w słońcu a inaczej w pomieszczeniu - co dodaje twoim włosom charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

A bardzo ciemny braz? Taki jak czarny,ale nie "wroni" (ten ma odblysk niebieski-zimny). Ciemny braz ma czerwonawy. Choc wyglada i nazywany jest przez wszystkich czarnym. Jest to kolor naturalnie wystepujacy u Polek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriiikkkk

Czarny to czarny...RAL 9005 Tylko nie mat...

Siersc ma sie blysczec...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Brunetki są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriikkkk

No

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja lubie swoje wlosy farbowac na czarno. Wychodzi bardzo ladny kontrast, a sam kolor zaostrza rysy twarzy 🙂 

To jaki ma sie naturalny kolor wlosow nie przesadza o tym jaki kolor bedzie nam pasowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Ładne, ale wyostrzaja rysy dlatego w pewnym wieku lepiej je trochę rozjasnic i ocieplic : ) jakimiś bursztynowymi refleksjami... No chyba, ze ktoś ma chłodna urodę... Ale na tym to juz sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Refleksjami 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No co się cieszysz? To i tak lepiej niż refluksjami 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
10 minut temu, Gość gość napisał:

Refleksjami 😄 

A sorki... Pisze z telefonu i nie zawsze czytam to co napisalam, oczywiście chodziło o refleksy : ) nie wiem, albo sama tak napisalam, albo to wina T9 : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mara, jaki masz kolor włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam naturalnie takie wlosy z bursztynowymi/zlotawymi kolorami. Ladny kolor, na kims innym wygladalby pieknie. Mnie "odmladzaja" ciemne wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Ciemny, ale nie czarny... 

Dawniej często farbowalam na czarno i bardzo dobrze sie czulam... Ale wtedy niestety tez bardziej widac zmęczenie, niewyspanie... cienie pod oczami lub worki... : ) nie zawsze twarz wygląda świeżo i promiennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja wole czarny. Nie taki sztuczny, tylko naturalna czarna. Farbuje "tymczasowa" farba bo czarny barwnik jest mocny, ale nie niszczy wlosow i wyglada w miare naturalnie. 

Pewnie w ciemno-brazowym wygladalabym lepiej, ale jak juz farbowac to isc na calosc 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzięki za odpowiedź, Mara. Nie jestem jakiś ciekawski, po prostu próbuję sobie Ciebie wyobrazić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zacofania, Ty jesteś taka "Cyganeczka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Delta napisał:

Co najmniej tandetne. Słowiańska uroda nieciekawie komponuje z kolorem włosów właściwym wronom. Bardzo ciemne włosy to pasują Japonkom, Peruwiankom czy innym Włoszkom a czarne czarne to już kompletne nieporozumienie.

w takim razie dobrze, ze mam "egzotyczną" urodę i moje NATURALNE czarne włosy doskonale się komponują z resztą 😉 

Słowiańska uroda to taka przaśna jest 😛 i wiejska (to oczywiście sarkazm skierowany do autorki od tandety) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ps. dzięki moim czarnym włosom, mam także czarne brwi i rzęsy, więc nie muszę poprawiać swojej urody, tak jak Wy, bladolice (ja mam oliwkową cerę) blondynki i szatynki 😛 . A rzadko która potrafi dobrać kolor tuszu do karnacji (czarny wygląda fatalnie przy blond włosach, o czym chyba żadna blondynka nie wie). 

 

(dalej to sarkazm do tandetnej Delty) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uwielbiam czarnulki. Kobiety z czarnymi włosami ślicznie wyglądają. Bardzo mi się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość gość napisał:

ps. dzięki moim czarnym włosom, mam także czarne brwi i rzęsy, więc nie muszę poprawiać swojej urody, tak jak Wy, bladolice (ja mam oliwkową cerę) blondynki i szatynki 😛 . A rzadko która potrafi dobrać kolor tuszu do karnacji (czarny wygląda fatalnie przy blond włosach, o czym chyba żadna blondynka nie wie). 

 

(dalej to sarkazm do tandetnej Delty) 

Zalezy od koloru skory i rysow bardziej niz od naturalnego koloru wlosow. Oczywiscie zgadzam sie, ze tekst o slowianskiej urodzie mozna wsadzic miedy bajki - jestesmy za bardzo wymieszani. 

I tak na przyklad mam siostre o delikatnej urodzie - owalna twarz, duze oczy itd taka "rosyjska" piekna twarz jak u lalki - i poludniowej karnacji, a sama mam ostre rysy i kolor dobrze podtopionego trupa 😄 wiec to tyle na temat typow urody. Doslownie wygladamy jakbysmy byly z przeciwnych czesci europy.

I obie najlepiej wygladamy w bardzo ciemnych/czarnych wlosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zacofana
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Zacofania, Ty jesteś taka "Cyganeczka"?

Jestem zacofaną dziewicą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
5 godzin temu, marawstala napisał:

Ładne, ale wyostrzaja rysy dlatego w pewnym wieku lepiej je trochę rozjasnic i ocieplic : ) jakimiś bursztynowymi refleksjami... No chyba, ze ktoś ma chłodna urodę... Ale na tym to juz sie nie znam

Znasz sie :)

Czarny i ogolnie ciemny kolor postarza.

Rozjasniamy wlosy w zaleznosci od typu urody.

Ocieplamy (min wlasnie bursztynowym) kobiety o cieplym typie urody, natomiast te "zimne" potrzebuja chlodnych refleksow (zimny blond- taki brazik jak ma np Angelina Jolie- to zimny typ urody :).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja jakas inna chyba jestem bo mnie niby czarny odmladza, a jasne kolory postarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Moze masz dobry odcien czarnego,a zly jasnego.

To jest wlasnie typ urody. Jesli kobieta o typie zimnym pofarbuje sie na cieply blond np miodowy wyglada jak chora,ona potrzebuje zimnego blondu np platyny.

Jaki masz naturalny kolor wlosow i oczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

To ja Autorka. Nie mam słowiańskiej urody. Mam ciemnobrązowe oczy, czarne brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Zacofana napisał:

Jestem zacofaną dziewicą 

Do matury ucz się dziecko,  zamiast siedzieć w necie, bo po gimnazjum nawet ukochany cie nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×