Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zacofanaa

Czarne włosy u kobiety są

Polecane posty

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Aaa napisał:

On pewnie z tych zadbanych, bo się myje 

Golisz cipę czy dżungla ? Pewnie to drugie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Golisz cipę czy dżungla ? Pewnie to drugie 

Cipę to ma twoja brudna polka, buraku. Jesteś typowy polczyn, gdy brakuje Ci argumentów potrafisz tylko wyzywać. Żal mi takich jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
2 godziny temu, Gość gość napisał:

No wlasnie niby nie - lepiej wygladam w srebrze i nasyconych kolorach. Chyba mam neutralny odcien. A ten czarny mam naturalny, taki granatowy mnie troche z kolorow obdzieral 

To skoro platyna zle,a granat "obdziera z kolorow" (tak wlasnie sie sprawdza przykladajac ubrania w roznych kolorach do twarzy i jedne odejmuja "zdrowia" tj uwudatniaja cienie pod oczami,a inne dodaja urody) to wyglada,ze Ty cieply.

Tylko to srebro nie pasuje -  bo srebrny ewidentnie zimny...

Moze rzeczywiscie jestes typi mieszany ;)

Najwazniejsze,ze znasz swoje kolory i sie dobrze w nich czujesz :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Znam dwie czarnowowlose. Jedna moja koleżanka.Juz kilka razy namawialam na zmiany Ale gdzie tam.

Daruję na czarno ma długie I zawsze takie jakby ponownie nie lejące do tego dolara tatuaże I cienkie brwi. A potem placze ,że faceci chcą ha tylko do sexu.

Druga Pani to typ szarej myszy Ale włosy daruję na czarno. I więcej nie robi że sobą nic. Ma jasne szare oczy ,jasne niewidoczne rzesy I brwi i blada twarz.

Z daleka wygląda jak slender(człowiek bez twarzy)

Czarne włosy to ciężko temat I rzadko kiedy pasują kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Dlatego natura wie co najlepsze :)

Jak daje ciemne wlosy to zazwyczaj i pasujace ciemne brwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Gość Ola napisał:

Znam dwie czarnowowlose. Jedna moja koleżanka.Juz kilka razy namawialam na zmiany Ale gdzie tam.

Daruję na czarno ma długie I zawsze takie jakby ponownie nie lejące do tego dolara tatuaże I cienkie brwi. A potem placze ,że faceci chcą ha tylko do sexu.

Druga Pani to typ szarej myszy Ale włosy daruję na czarno. I więcej nie robi że sobą nic. Ma jasne szare oczy ,jasne niewidoczne rzesy I brwi i blada twarz.

Z daleka wygląda jak slender(człowiek bez twarzy)

Czarne włosy to ciężko temat I rzadko kiedy pasują kobiecie.

Wiesz, też mam czarne włosy, tatuaże i niemodne "cieńsze" brwi (nie jak w latach 90tych, ale bez przesady!)

 

25 minut temu, Gość Monika napisał:

Dlatego natura wie co najlepsze 🙂

Jak daje ciemne wlosy to zazwyczaj i pasujace ciemne brwi 😉

Dobrze, że są kosmetyki i brwi można przyciemnić 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

a na końcu i tak najważniejsze to, co w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
3 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Dobrze, że są kosmetyki i brwi można przyciemnić

Pewnie, a w dzisiejszych czasach jest tyle odcieni, ze mozna dobrac do wlosow na spokojnie :)

Zasada ton jasniejsze od wlosow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
2 minuty temu, Gość w kość napisał:

a na końcu i tak najważniejsze to, co w głowie...

niezmiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Monika napisał:

Pewnie, a w dzisiejszych czasach jest tyle odcieni, ze mozna dobrac do wlosow na spokojnie 🙂

Zasada ton jasniejsze od wlosow 🙂

Ja w takie zasady nie wierzę, miewałam już różnokolorowe i włosy i brwi. Wszystko zależy od tego co nam się podoba 🙂

 

Poza tym nawet w modzie popularnej często przewijają się blond włosy i ciemne brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, teraz widzę, że drugi cytat uciął mi kawałek poprzedniej wypowiedzi. Chciałam napisać, że wyglądam pewnie podobnie jak tamta koleżanka, a nie mam powodów do płaczu, że faceci chcą się ze mną "tylko przespać". Może koleżanka po prostu źle szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Poza tym nawet w modzie popularnej często przewijają się blond włosy i ciemne brwi

Tak masz racje, ja mowie o ciemnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale czy osoby z czarnymi naturalnymi brwiami nie mają naturalnie czarnych (a nie ton jaśniejszych) brwi? 😛

W modzie wszystko dozwolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

ale czy osoby z czarnymi naturalnymi brwiami nie mają naturalnie czarnych (a nie ton jaśniejszych) brwi? 😛

W modzie wszystko dozwolone

Zazwyczaj sa ton jasniejsze (w naturze).

Ja wypowiadam sie w watku gdzie pisza,ze czarne wygladaja tandetnie i jak widzisz sie z tym rowniez nie zgadzam.

Oczywiscie wszystko dozwolone i co komu pasuje,a juz najwazniejsze jak sie sam w tym czuje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość 123 napisał:

Cipę to ma twoja brudna polka, buraku. Jesteś typowy polczyn, gdy brakuje Ci argumentów potrafisz tylko wyzywać. Żal mi takich jak ty...

Nie pompuj się tak durna nie ogolona psiocho 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U osób które mają kruczoczane włosy brwi są tego samego koloru - mogą się wydawać jaśniejsze jak włosków jest mało. No, ale mniejsza z tym bo to w końcu szczegóły. 

 

Wracając do tej tandety - chyba wszystko w którymś momencie było uważane, ża tandetne. Tego się chyba uniknąć nie da. Do tego są osoby które z tandety zrobią powalający styl (Madonna), a są takie które by chciały ale im to nie wychodzi (Doda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćgośćGość
1 godzinę temu, Gość 123 napisał:

Cipę to ma twoja brudna polka, buraku. Jesteś typowy polczyn, gdy brakuje Ci argumentów potrafisz tylko wyzywać. Żal mi takich jak ty...

Masz rację, tylko nie ubliżaj POLKĄ. Kim ty jesteś ze się tak sadzisz? Hamerykanką? Jesli nawet to POLSKA cię wychowała jeść ci dała, nauczyła cię pisać czytać. Matce Polce, ojcu Polakowi tez tak ubliżasz lumpiaro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
7 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Wracając do tej tandety - chyba wszystko w którymś momencie było uważane, ża tandetne. Tego się chyba uniknąć nie da. Do tego są osoby które z tandety zrobią powalający styl (Madonna), a są takie które by chciały ale im to nie wychodzi (Doda)

Tak byl boom na ciemne i czarne dlugie wlosy.

Angelina Jolie na oskarach miala je kruczoczarne i wtedy wygladala zachwycajaco- dzic po tym calym przesycie (gdy bardzo duzo kobiet mialo takie wlosy) jej zdjecioa wygladaja...tandetnie,a to tylko dlatego,ze  minela na to "moda".

Teraz w modzie sa "rude". I tak w kołko.

W wypozazeniu wnetrz tez to widac,jak juz przebrzmial styl skandynawski wracaja....lakierowane mebloscianki na nozkach rodem z prl.

Swoja droga kreatorzy czekaja chyba tyle czasu zeby cos na nowo wypromowac jak sa juz pewni,ze osiagnelo to status "wiesniactwa" i kazdy sie tego pozbyl.

Dlatego czasem warto trzymac sie swojego stylu,bo wszystko predzej czy pozniej wroci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
1 minutę temu, Gość GośćgośćGość napisał:

Masz rację, tylko nie ubliżaj POLKĄ. Kim ty jesteś ze się tak sadzisz? Hamerykanką? Jesli nawet to POLSKA cię wychowała jeść ci dała, nauczyła cię pisać czytać. Matce Polce, ojcu Polakowi tez tak ubliżasz lumpiaro?

Ani mój ojciec ani matka nie są Polakami 😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość Gość
Przed chwilą, Gość 000 napisał:

Ani mój ojciec ani matka nie są Polakami 😂🤣

  Pewnie ruskimi, bo cię jak widać szacunku do ludzi nie nauczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
5 minut temu, Gość GośćgośćGość napisał:

Masz rację, tylko nie ubliżaj POLKĄ. Kim ty jesteś ze się tak sadzisz? Hamerykanką? Jesli nawet to POLSKA cię wychowała jeść ci dała, nauczyła cię pisać czytać. Matce Polce, ojcu Polakowi tez tak ubliżasz lumpiaro?

Pisze się Polkom. Om bo to liczba mnoga, a ja jestem Aganką, polski analfabeto 😂🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Zaniedbałam się ostatnio cóż bywa . Przyszło mi do głowy żeby pomalować włoski na rudo w kroczu , chciałam zobaczyć reakcję chłopaka mojego który pracuje w delegacji . Kiedy przyjechał i zdjął  mi majtki , automatycznie wygonił mnie do łazienki . Nie spodobało mu się to , ale mina jego bezcenna .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Naprawde :) ... i meble na wysoki polysk.

Do tego lakierowane na rozne kolory tekstylia.

Moje oczy jeszcze sie nie przyzwyczaily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość 123 napisał:

Pisze się Polkom. Om bo to liczba mnoga, a ja jestem Aganką, polski analfabeto 😂🤣 

Poszła ty śmierdząca cipo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
2 minuty temu, Gość Gość gość Gość napisał:

  Pewnie ruskimi, bo cię jak widać szacunku do ludzi nie nauczyli.

Jestem Afganką, frajerze. Mój rosyjski suczek właśnie strzelił mi minetke, jak się oblizuje mój ruski chłopiec. Ty możesz jedynie całować ziemie na której stawiam moje cudne stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Poszła ty śmierdząca cipo !

Chciałbyś  jej skosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Potrafisz napisać coś więcej oprócz 

Cipa i psiocha? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość 123 napisał:

Potrafisz napisać coś więcej oprócz 

Cipa i psiocha? 

Pipka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Pipka!!

Ale jesteś inteligentny, brawo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×