Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SmutnySyn94

Moja Mama bardzo mnie podnieca.

Polecane posty

Witam bardzo proszę was o pomoc poradę tylko proszę bez hejtów. 

Mam 24 lata a Mama ma 62 lata i od dawna dawna podnieca mnie od ok 8 lat jest atrakcyjną kobietą sexi kiedyś próbowałem jej to powiedzieć jak byłem młodszy ale nie miałem odwagi lecz około miesiąca temu już nie wytrzymałem to było koło 4 rano napisałem jej SMSa żeby przyszła do mnie do pokóju no i przyszła no i  powiedziałem Mamie że mnie bardzo podnieca aż Mama nie wiedziała co ma powiedzieć minęło 2 minuty i Mama mówi że jest dla mnie za stara a ja mówię jej ze mnie to nie obchodzi że jest stara a Mama powiedziała że zapomnijmy o tej rozmowie i wyszła z pokoju no i poszedłem spać. Ale nie poddalem się 4 dni temu znowu pisze SMSa do niej żeby do pokóju przyszła i tak się stało przyszła do pokóju no i jej mówię Mamo ja już tak nie wytrzymałem ciągle myślę o tym jak mnie bardzo podniecasz proszę pomóż mi jakoś bym chciał przez 5 minut popatrzeć na ciebie nago albo dotknąć twoich piersi albo żebyś mi dobrze zrobiła ręką chociaż no i Mama siada na łóżku koło moich nóg i znowu mówi jestem stara dla ciebie a ja znów mówię proszę zrób mi dobrze chociaż ręką ale Mama mówi że nie może bo Tata się obudzi i przyjdzie do pokóju za nią że tak długo siedzi u mnie a Ja mówię że nie przyjdzie i zdejmuje bokserki na dół łapie Mamę za rękę i dokładam Mamy rękę do mojego penisa na początku Mama kilka razy odsunela rękę z mojego penisa ale za którymś razem nie odsunela ręki tylko zabrała się do roboty i tak przez 15 minut robiła. I teraz do was pytanie co mam myśleć o tym że robiła mi dobrze czy Mama tego samego chce że postanowiła jednak mi zrobić dobrze ręką i czy mam się jeszcze starać żeby coś wyszło więcej?? Proszę bardzo pomóżcie!!!! 

 

PS. Dodam że to nie moja prawdziwa Mama tylko przyszywana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmysłowa 45

Cześć,

skąd jesteś?

miałbyś ochotę ze mną o tym porozmawiać przez email?

Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Mokry sen prawika 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę masz 24 lata? A może 14? Nie wiesz gdzie jest burdel w mieście? Mama Ci da stówkę czy dwie. Idź, przedupc jakie samice, niech Cię z deka zajadą to Ci się mamy już odechce. Wiesz że masz zryty czerep? Ty i Twoja mama. Patologia normalnie. Ludzie, co Wy odpitalacie w tej Polsce. To nie jest hejt. To prawda. Takie marginalne zachowania trzeba tępić. A w przyszłości to co? Córkę swoją będziesz deptał? 24 lata i s.u.k.i na mieście nie umiesz ogarnąć? Ja pier... ę!  Z którego zakładu dałeś nogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość zmysłowa 45 napisał:

Cześć,

skąd jesteś?

miałbyś ochotę ze mną o tym porozmawiać przez email?

Anna

Jestem z świętokrzyskiego tak mogę porozmawiać z tobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, SmutnySyn94 napisał:

PS. Dodam że to nie moja prawdziwa Mama tylko przyszywana. 

Jak przyszywana to obca, zatem niech trzepie i trzep ją i ty, równo i systematycznie. Zwracam honor zatem bo chyba PS. dodałeś po czasie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, AvaX napisał:

Jak przyszywana to obca, zatem niech trzepie i trzep ją i ty, równo i systematycznie. Zwracam honor zatem bo chyba PS. dodałeś po czasie, co?

Nie,  dodałem od razu może nie zauważyłeś nic się nie stało luzik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, SmutnySyn94 napisał:

Nie,  dodałem od razu może nie zauważyłeś nic się nie stało luzik. 

No to jak macocha to w czym problem? Dowód już masz, ona też. Tatusiowi piwko, niech się napije bidaczek, lulu wcześniej pójdzie a Ty za mamuśkę :)  i od razu do dzioba... by nie myślała że se "jaja" robisz...

Żyj zasadą: OBCA MAMA = DOBRA MAMA :-)

No przecie, jak samica Ci "ztrzepała" oznacza że chce się "trzepać".  Tatko nie wyrabia i mamusia na głodzie.

Jedziesz SYNU!   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff
9 godzin temu, Gość Anonim napisał:

Mokry sen prawika 😄

fantazje na temat macochy zawsze w cenie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, AvaX napisał:

No to jak macocha to w czym problem? Dowód już masz, ona też. Tatusiowi piwko, niech się napije bidaczek, lulu wcześniej pójdzie a Ty za mamuśkę 🙂 i od razu do dzioba... by nie myślała że se "jaja" robisz...

Żyj zasadą: OBCA MAMA = DOBRA MAMA 🙂

No przecie, jak samica Ci "ztrzepała" oznacza że chce się "trzepać".  Tatko nie wyrabia i mamusia na głodzie.

Jedziesz SYNU!   

Nie wiesz stary jak bym chciał z nią tylko ona nie chce nawet pokazać mi się nago na 5 minut a ty mówisz heh. 

Możesz myśleć że jestem jakiś ... czy coś ale masz prawo tak myśleć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że to Twoja rodowa matka a nie jaka przyszywana macocha dlatego batem Cię pojechałem. Teraz wiem że to macocha więc tak naprawdę obca baba. Jak masz chcicę na nią to najpierw ją przyzwyczaj, niech przyłazi ze 3,4 tygodnie co 2 dzionki na trzepanko aż przywyknie, nie naginaj, nie chcij nic więcej, niech TRZEPIE. Za 2,3 tygodnie zaczniesz robić kolejne podchody... Może się skusi. Jak będzie Cię trzepać to się pytaj cichutko czy "jesteś już mokrusia...". Musisz dać jej też gwarancję że nie WYPEPLASZ tatusiowi... więc powiedz jej wprost "spokojnie kobieto, potrafię trzymać mordę na kłódę"... Jak już zatrybi że jest w miarę bezpiecznie, może zacznie "ssanko"?   Zrozum jedno!  Gdyby nie miała chętki się WALIĆ, nigdy w życiu by nie TRZEPAŁA.  Ta SUCZ to lubi tylko się wstydzi i boi... a boi się WTOPY przed tatusiem no bo jak tatuś ZATRYBI że luba synka mu TRZEPIE to ją oknem z chałupy wypiertoli i to z futryną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AvaX napisał:

Ja myślałem że to Twoja rodowa matka a nie jaka przyszywana macocha dlatego batem Cię pojechałem. Teraz wiem że to macocha więc tak naprawdę obca baba. Jak masz chcicę na nią to najpierw ją przyzwyczaj, niech przyłazi ze 3,4 tygodnie co 2 dzionki na trzepanko aż przywyknie, nie naginaj, nie chcij nic więcej, niech TRZEPIE. Za 2,3 tygodnie zaczniesz robić kolejne podchody... Może się skusi. Jak będzie Cię trzepać to się pytaj cichutko czy "jesteś już mokrusia...". Musisz dać jej też gwarancję że nie WYPEPLASZ tatusiowi... więc powiedz jej wprost "spokojnie kobieto, potrafię trzymać mordę na kłódę"... Jak już zatrybi że jest w miarę bezpiecznie, może zacznie "ssanko"?   Zrozum jedno!  Gdyby nie miała chętki się WALIĆ, nigdy w życiu by nie TRZEPAŁA.  Ta SUCZ to lubi tylko się wstydzi i boi... a boi się WTOPY przed tatusiem no bo jak tatuś ZATRYBI że luba synka mu TRZEPIE to ją oknem z chałupy wypiertoli i to z futryną...

Dzięki stary tylko powiedz mi jak mam jej to powiedzieć żeby mi zwalila i tp?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisz SMS typu:  zrobisz mi?  Przyjdź i zrób dziś raz jeszcze. Jeśli nie przyjdziesz - będę walił SMS za SMSem do białego rana a potem cały dzień i ... całą noc...

 

Potrzebuję Twojej ręki, teraz... Przyjdź..

Ręka wystarczy, ust na razie nie chcę ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, AvaX napisał:

Pisz SMS typu:  zrobisz mi?  Przyjdź i zrób dziś raz jeszcze. Jeśli nie przyjdziesz - będę walił SMS za SMSem do białego rana a potem cały dzień i ... całą noc...

 

Potrzebuję Twojej ręki, teraz... Przyjdź..

Ręka wystarczy, ust na razie nie chcę ...

 

Tylko o to chodzi ze jak pisze SMSy to ojciec słyszy i Matka wychodzi z łóżka zobaczyć kto napisał jak zobaczy matka że ode mnie SMS to obrazu do mnie przychodzi i matka boi się żeby ojciec nie przyszedl przypadkiem za nią do mojego pokoju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, SmutnySyn94 napisał:

Tylko o to chodzi ze jak pisze SMSy to ojciec słyszy i Matka wychodzi z łóżka zobaczyć kto napisał jak zobaczy matka że ode mnie SMS to obrazu do mnie przychodzi i matka boi się żeby ojciec nie przyszedl przypadkiem za nią do mojego pokoju. 

I nie wiem co mam robić w tej sytuacji stary pomóż to dla mnie bardzo ważne od 8 lat o tym marzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

... lecz się człowieku🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Klara napisał:

lecz się człowieku

Macochę puszczalską szczędzisz??  A idź w pistuuuu egoistko :) hehhehe

Synuś, łapiesz mamusię w locie za dnia i mówisz wprost że masz ochotę dziś na trzepanko i tyle. W środowisku dorosłych tego typu słownictwo to nic nadzwyczajnego więc babka zakuma. Pytasz wtedy, czy przyjdzie sama o np. północy czy ... masz słać SMSa za SMSem że Ci się dmuchać chce... I po ptakach!

PS. A tak naprawdę to ŁAP ją za dnia i tyle , gdy tatusia nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AvaX napisał:

Macochę puszczalską szczędzisz??  A idź w pistuuuu egoistko 🙂 hehhehe

Synuś, łapiesz mamusię w locie za dnia i mówisz wprost że masz ochotę dziś na trzepanko i tyle. W środowisku dorosłych tego typu słownictwo to nic nadzwyczajnego więc babka zakuma. Pytasz wtedy, czy przyjdzie sama o np. północy czy ... masz słać SMSa za SMSem że Ci się dmuchać chce... I po ptakach!

PS. A tak naprawdę to ŁAP ją za dnia i tyle , gdy tatusia nie ma!

Dzięki wam za wsparcie chłopaki. Niestety ojciec ciągle jest w domu nigdzie nie wychodzi ani nic tylko do doktora jeździ i po za tym tyle ciągle w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AvaX napisał:

Najciemniej pod latarnią.

No wiadomo. Ale bym chciał w domu to zrobić stary he 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, SmutnySyn94 napisał:

No wiadomo. Ale bym chciał w domu to zrobić stary he 

Pie..rdo..lnę..   zaraz ...

hahahhahahaahhaahhaa

Normalnie piwko leci... Tak się uhahahałem że się oplułem :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AvaX napisał:

Pie..rdo..lnę..   zaraz ...

hahahhahahaahhaahhaa

Normalnie piwko leci... Tak się uhahahałem że się oplułem 🙂

 

I dobze trzeba się pośmiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×