Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolo.daniel

IF-intermittent fasting

Polecane posty

Gość Kolo.daniel

Witam. Przez ostatni rok czasu stosuje system odżywiania jakim jest Intermittent fasting i uważam to za najbardziej wygodne i najlepsze rozwiązanie na spalanie tkanki tłuszczowej w kontekście dobrego samopoczucia psychicznego, braku głodu, wygody decydowania o tym kiedy jemy, większe objętościowo posiłki, obniżenie poziomu cukru cholesterolu i wiele innych benefitów. Ja odnalazłem się w IF jak ryba w wodzie i weszło mi to w życie codzienne i widzę to jako rozwiązanie dla siebie na całe życie z racji właśnie tego że pozwala to na utrzymanie prawidłowej sylwetki przez cały rok bez efektu jojo. Dodatkowo obala to mit że śniadanie jest najważniejsze i że jak się nie je 5 posiłków dziennie to spowolni to nasz metabolizm.
Dla osób które chciałyby zapoznać się z tematem i odkryć ten jakże skuteczny sposób na spalenie tkanki tłuszczowej odsyłam do materiału https://youtu.be/_F7fxasDRm4.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć jaką formę Intermittent fasting ja stosuję zapraszam do mnie na Instagram. Aktualnie jem jeden posiłek dziennie jednakże IF zaczyna się od okienka żywieniowego w którym wszystkie swoje kalorie spożywamy w 8 godzin lub mniej i czas liczba posiłków oraz to co jemy w swoim oknie jest zależne tylko i wyłącznie od nas. 

www.Instagram.com/kolo.daniel 

@kolo.daniel
Pozdrawiam i piszcie co myślicie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×