Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nikola

Latał za mną a teraz mnie olewa! :/

Polecane posty

Gość Nikola

W pracy mam kolegę, który mnie podrywał. Dałam mu do zrozumienia, że nikogo nie szukam i że nie jest w moim typie, ale on wciąż mnie komplementował, codziennie adorował, zapraszał niby po koleżeńsku do kina, ale w kinie oczywiście próbował flirtować, pisał do mnie na whatsupie codziennie, aż w końcu zaczęłam się angażować i wtedy... momentalnie wszystko mu minęło.

W pracy tylko cześć i co tam, rozmów na whatsupie już nie inicjuje, nigdzie nie zaprasza, nie komplementuje, jest miły, ale traktuje jak zwykłą koleżankę.

Napisałam co mu się nagle stało, to odpisał "przecież powiedziałaś że nie jestem w twoim typie. :D"

Co mu odje*ało? 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćgośćGość
Przed chwilą, Gość Nikola napisał:

W pracy mam kolegę, który mnie podrywał. Dałam mu do zrozumienia, że nikogo nie szukam i że nie jest w moim typie, ale on wciąż mnie komplementował, codziennie adorował, zapraszał niby po koleżeńsku do kina, ale w kinie oczywiście próbował flirtować, pisał do mnie na whatsupie codziennie, aż w końcu zaczęłam się angażować i wtedy... momentalnie wszystko mu minęło.

W pracy tylko cześć i co tam, rozmów na whatsupie już nie inicjuje, nigdzie nie zaprasza, nie komplementuje, jest miły, ale traktuje jak zwykłą koleżankę.

Napisałam co mu się nagle stało, to odpisał "przecież powiedziałaś że nie jestem w twoim typie. :D"

Co mu odje*ało? 😕

 Może kilka razy powiedziałaś przy nim że komuś odje...o. Przeleciał cię i zostawił, szuka pewnie normalnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

olał cię,grałaś królewnę z drewna to masz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że chciał ci udowodnić, że może cię zdobyć, po tym jak mu powiedziałaś, że nie jest w twoim typie. Taka gra z jego strony, o czym świadczyć może ta cytowana wiadomość od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jest norma u niedojrząłych zaburzonych pucybutów, z buta go, oni tak lubią :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wolał cie odrzucić, bo pewnie bał się odrzucenia z twojej strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriiikkk

Sik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Wolał cie odrzucić, bo pewnie bał się odrzucenia z twojej strony. 

to po huk latał, pogięło go ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///
6 minut temu, Gość gość napisał:

to po huk latał, pogięło go ? 😄

chciał jej i sobie samemu udowodnić że może ją mieć. uwiódł ją i ukarał za to że olewała go wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

to po huk latał, pogięło go ? 😄

latawce tak mają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×