Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bambaryla

Związek z młodszym facetem, co myślicie?

Polecane posty

Gość Bambaryla

Jestem z chłopakiem młodszym ode mnie o 4 lata, co myślicie o takiej roznicy wieku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciri

To bardzo mała różnica. Jak Wam razem dobrze to gratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambaryla

Dobrze tylko jego matka mnie nienawidzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geminium

Też kocham podobnie starszą. Miej w duupie starą raszplę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciri

Jak się kochacie i On nie daje się matce manipulować. To nie bierz tego do serca. Szkoda zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambaryla

Nie daje, jest najlepszym facetem pod słońcem, nikt mnie tak nie kochał, to czuć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciri

Świetnie, cieszę się Twoim szczęściem. Powodzenia i dużo wzajemnej miłości.  Mamusia jak nie będzie chciała stracić syna to zmieni podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambaryla

Albo i nie zmieni. Ale to już nie mój problem 😄 dziekuje za odpowiedzi, fajni jesteście 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

Autorko jak masz na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambaryla

A jakie to ma znaczenie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

Bo chce wiedzieć czy to nie moja cizia z kimś romansuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berrywhite

Moj mąż jest 8 lat ode mnie mlodszy. Jesteśmy razem już 7 lat, mamy 2 dzieci. Gdy się kogoś kocha daty się nie liczą. 

Jego cała rodzina była przeciw i próbowała nas rozdzielić. Efekt jest taki, że ostatni raz ich widzielismy 4 lat temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambaryla

U mnie w rodzinie jest wszystko ok, rodzice go bardzo lubią (dla mojej mamy jest to pierwszy chłopak którego od razu polubiła, z wczesniejszymi bywało różnie ale nie dziwię się jej bo to nie byli dobrzy ludzie) resztą jego rodziny też ok, tylko matka. Też uważam, że wiek nie ma znaczenia wiekszego (chociaż czasem z tego powodu musimy dłużej omawiać niektóre sprawy bo jeszcze troszkę inaczej na nie patrzymy). Ciekawa byłam co inni na ten temat sądzą. Jak taka para wygląda w oczach innych. Nie przejmuje się opinią ludzi, ciekawa jestem tylko jak takie związki są odbierane przez otoczenie. U mnie jeśli chodzi o wygląd to nie widać różnicy, bo on wygląda troszkę starzej a ja mam powody żeby bardziej o siebie dbać i wszystko się wyrównuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość Gość
8 godzin temu, Gość Berrywhite napisał:

Moj mąż jest 8 lat ode mnie mlodszy. Jesteśmy razem już 7 lat, mamy 2 dzieci. Gdy się kogoś kocha daty się nie liczą. 

Jego cała rodzina była przeciw i próbowała nas rozdzielić. Efekt jest taki, że ostatni raz ich widzielismy 4 lat temu. 

 No to już widzę jak cię młody byczek  źga :D Nie każda by dotrzymała mu tempa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

starsze kobitki są lepsze i bardziej podniecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambaryla

Też zauważyłam że jest coraz więcej takich związków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wert

4 lata to mało... w ogole bym sie nie zastanawiala. Ja sie zastanawialam jeszczeniedawno nad 9 lat mlodszym, ale to bez sensu. Co rawda do niczego nie doszlo, ale wiem ze jego rodzina by mnie nienawidzila a jego by chyba wydziedziczyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieścioch
3 minuty temu, Gość wert napisał:

4 lata to mało... w ogole bym sie nie zastanawiala. Ja sie zastanawialam jeszczeniedawno nad 9 lat mlodszym, ale to bez sensu. Co rawda do niczego nie doszlo, ale wiem ze jego rodzina by mnie nienawidzila a jego by chyba wydziedziczyli ;)

 Oj tam, ale jakby cię ujeżdżał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×