Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarnaMar

Jak zwykle zawiodłam się na facecie, dlaczego tak jest?

Polecane posty

Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Gdyby tak było, spotykały się z Tobą nawet tylko na ten seks. Tymczasem widocznie mu się nie podobało, skoro zerwał kontakt po tym jak sprawdził co potrafisz. 

wes ni epierdddol bo słuchać już się nie da, kolejna co kobiet nienawidzi (w tym siebie)? Czy sfrustrowany gnojek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus
18 minut temu, Gość gość napisał:

Twoim zdaniem nie ma opcji żeby zrobiła to bo czuła coś głębszego? Jesli tak by pomyślał o niej to niech się zmyje prędzej niż później bo i tak nic by z tego nie było. W miłości zawsze jest ryzyko, a wiesz co można zrobić z takimi schematami, nie napisze tego. Jeśli sa silne uczucia to co jest złego że chciała jego? Ni rozumiem i nie pojmuję. Jesli zauważyłabym jakies gierki i brak zaufania wiedząc że kierują mną tylko dobre intencje to sama bym go zostawiła bo bez zaufania drugiej osobie nie ma to najmniejszego sensu. Możesz pisac punktów ile chcesz, a w miłości schematów nie ma i nigdy nie było, poza tym każda relacja jest inna.

Miłość to się rodzi nie z dnia na dzień. Zauroczyć, zachwycić tak ale nie zakochać.

Uważam że trzeba mieć wątpliwości i szukać w tym ideale który spotkasz człowiek czyli kogoś omylnego i z wadami. A jak znajdziesz jakie ma wady to możesz albo na nie przymknąć oko bo właśnie go pokochałaś. 

A o jakich wadach, cechach możesz powiedzieć na 2tydzień. Żadnych tylko te które On chce żebyś widziała lub te które On sam opublikuje na FB. Czyli żyjesz w jego Nibylandii.

A jak ci jakieś wady przeszkadzają to go zostawiasz.

Pamietaj kochana że to co ci dziś trochę przeszkadza to za parę lat urośnie do potęgi wojny. 

A jak ktoś nie ma wad to nie jest człowiekiem więc albo on jest obcym albo ty tego nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
7 minut temu, Gość gość napisał:

wes ni epierdddol bo słuchać już się nie da, kolejna co kobiet nienawidzi (w tym siebie)? Czy sfrustrowany gnojek?

Ty jesteś jakaś jèbnièta! Zapewne tez Cie jakiś zaliczył i się zmył, ze bronisz tej taniej dziewuchy. Przestań już tu wypisywać, ponieważ się tylko ośmieszać jak tak poczwara ze swoim puszczalstwem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
11 minut temu, Gość gość napisał:

wes ni epierdddol bo słuchać już się nie da, kolejna co kobiet nienawidzi (w tym siebie)? Czy sfrustrowany gnojek?

Aaa, i „weź” a nie „wes” tak to jest jak jedyna ambicja jest chłop i robie z siebie przed nimi głupiej s*ki. Nawet później porządnie pisac prostych słów te głupie dziewuchy nie potrafią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety są jednak głupie. Nawet gdy facet wprost mówi że toczy sobie beke z kobiety i ma ja za łatwą to ta się cieszy i nie przyjmuje do wiadomości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kobiety są jednak głupie. Nawet gdy facet wprost mówi że toczy sobie beke z kobiety i ma ja za łatwą to ta się cieszy i nie przyjmuje do wiadomości. 

Kobiety uwielbiają być poniżane i brane na ostro. One lubią jak mówi się o nich ooo idzie ta co dała bo one myślą ze są wtedy takie zajbiste cool co to nie ona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Hahaha napisał:

Ty jesteś jakaś jèbnièta! Zapewne tez Cie jakiś zaliczył i się zmył, ze bronisz tej taniej dziewuchy. Przestań już tu wypisywać, ponieważ się tylko ośmieszać jak tak poczwara ze swoim puszczalstwem. 

Tak zaliczył i się zmył, ja płakałam a on był super maczo... jestes po prostu jebbnięty i nic już tego nie zmieni i mega ograniczony, mów do ściany głąbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łazienki
Przed chwilą, Gość CzarnaMar napisał:

 mam naprawdę duże powodzenie,

 na powodzenie praktycznie nigdy nie narzekałam i nie narzekam

Mam konto na tinderze,

Miałam non stop komunikaty,

podjechał nowiutkim ładnym mercedesem,

 poszłam z nim do łóżka.

to po sexie mnie olewa. 

Ma Ci oddać swój samochód, mieszkanie, a Ty będziesz bezrobotną pachnącą ślicznie wyglądającą partnerką do ściskania i skakania. Tak, pewnie też to tak nazywasz, gdyż boisz się pewnych słów i oczywiście Ty TAKA nie jesteś ( :

A dzieci ile chcesz mu urodzić? Żadnego, bo kto ma pszczoły ten ma miód, tylko założyć tą pasiekę i oporządzić te ule, o tym jak pszczelarz ma na co dzień to już nikt nie mówi.

Zostań więc pszczelarzem, potem idź do zakonu, potem będziesz sławna, bo rzadko której siostrze pszczółki bzyczą z powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie miej oczekiwań,  to się  nie zawiedziesz. Pozwól jemu cie pokochać a potem sama się zaangażuj,  dopiero gdy bedziesz pewna jego milosci, wtedy nie będziesz rozczarowana. Ale ciągle kontroluj sytuację. Brzmi wyrachowanie,  ale z niektórymi inaczej się nie da. Gdy facet jest uczciwy a to widać,  nie baw się nim  a zaangażuj i daj mu szczęście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Tak zaliczył i się zmył, ja płakałam a on był super maczo... jestes po prostu jebbnięty i nic już tego nie zmieni i mega ograniczony, mów do ściany głąbie

Nawet nie potrafisz rozpoznać płci. Nie umiesz pisać prostych słów, nie umiesz rozróżnić płci, nie umiesz nie dać geby i p*zdy odpowiedz co jest z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Głupi pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Klaus napisał:

Miłość to się rodzi nie z dnia na dzień. Zauroczyć, zachwycić tak ale nie zakochać.

Uważam że trzeba mieć wątpliwości i szukać w tym ideale który spotkasz człowiek czyli kogoś omylnego i z wadami. A jak znajdziesz jakie ma wady to możesz albo na nie przymknąć oko bo właśnie go pokochałaś. 

A o jakich wadach, cechach możesz powiedzieć na 2tydzień. Żadnych tylko te które On chce żebyś widziała lub te które On sam opublikuje na FB. Czyli żyjesz w jego Nibylandii.

A jak ci jakieś wady przeszkadzają to go zostawiasz.

Pamietaj kochana że to co ci dziś trochę przeszkadza to za parę lat urośnie do potęgi wojny. 

A jak ktoś nie ma wad to nie jest człowiekiem więc albo on jest obcym albo ty tego nie widzisz.

Klaus nie żyję w żadnej nibylandii ale zakochanie zauroczenie czy cokolwiek to jest czy jak to nazwać ma to do siebie że ma się różowe okulary co u mnie nie wiąże się z tym że czegoś nie widze, i mimo wszystko potrafię zakończyć jeśli coś akurat mi za mocno przeszkadza, mimo jakiegoś tam silnego uczucia. Niech on tam dalej żyje w nibylandii, a fazy początkowe mają to do siebie że są wyidealizowane, osobiście do końca mnie nie zaslepiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Hahaha napisał:

Nawet nie potrafisz rozpoznać płci. Nie umiesz pisać prostych słów, nie umiesz rozróżnić płci, nie umiesz nie dać geby i p*zdy odpowiedz co jest z Tobą?

Pierddol się chamie czy chamko w dupie mam jaką masz płeć jesteś ograniczonym chamskim człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Miał 190, miał nowy droższy samochód, miał iphona to dałam mu ;D ona się nawet nie kryje z tym ze jest pusta ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może mi ktoś wyjaśnić co jest fascynującego w ajfonach? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama
5 minut temu, Gość gość napisał:

Pierddol się chamie czy chamko w dupie mam jaką masz płeć jesteś ograniczonym chamskim człowiekiem

Ten wyżej ma racje ;D jak można bronić jej „Miał nowego mercedessa to mu dałam” czyli jesteś szmulem z tej samej półki co ona xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić co jest fascynującego w ajfonach? O co chodzi?

To trzeba poczekać na autorkę pewnie to ze nowszy kosztuje 4 tysiące i drogi mercedess ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny

Troll, dajecie się nabierać jakiemuś kacapowi co go baba kopnęła w tłusty zadek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Masz rację, ale razi mnie strasznie takie szkalowanie kobiet bo to się przekłada na ogól jak się je traktuje, i uważam że na takie cos nie można pozwalać, może przesadzam a może nie...widze co się dzieje. Kobieta to zło świata i zawsze najgorsza, o to bardziej mi chodzi. Wolę kobietom pomagac lub je wspierac a nie sączyć jad i wyzywać od sz.mat ;/ Tak się facetów nie traktuje a kobiety sa ciągle poniżane i obrywają po wielokroć bardziej z każdej strony!

Musisz zastanowić się nad Sobą. Uważam cię za inteligentną kobietę ale masz wiekszą wartość, niż ci się wydaję. Pomysl co napisałem. Jeżeli dla  siebie znajdziesz miejsce w hierarchii ważnych osób to łatwiej ci będzie. :classic_rolleyes:

Co do tego co ty napisałaś

Ludzie mozna podzielić na inteligentnych i prostaków.

Inteligentny

Poczyta, zastanowi, poradzi, przeprowadzi analizę, będzie rozmawiać i przymować kontrargumenty zgodzi się lub nie ale dopuści je.

Prostak

Obrazi, wyzwie i nie będzie rozmawiać bo nawet połowy nie zrozumie.

Czy prostaczki nie są potrzebi. Są bo kto wykopie rów, inteligent zanim by to zrobił mineło by tyle czasu że prostaczek wykopał by 5 takich rowów.

Ale w rozmowie nie rozmawiaj z prostakami. Tak samo jak casanove albo greja wybieraj na 1noc nie na całe życie. 

Omijaj wypociny prostaków, którzy chcąc obrazić kogoś, siebie wywyższyć.

NAPRAWDĘ DLA FACETÓW NA POZIOMIE, Z KLASĄ, KOBIETY SĄ WYŻEJ NIŻ ONI SAMI.

TO TAK SAMO JAK Z FEMINITKAMI DLACZEGO CHCĄ OBNIŻYĆ WARTOŚĆ FACETA BO SAME CZUJĄ SIĘ NIŻEJ NIŻ FACECI WIĘC CHCĄ BY FACET BYŁ NIŻEJ NIŻ ONE SAME.

Bo po co wyśmiewać się z kaleki a waśnie po to by czuć się lepszy. A kto się smieje z kaleki tylko skonczony kretn. Nikt na poziomie nie zniży się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wolno

Dokładnie. Nie mozna wyśmiewać kalek czyli mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezle
1 minutę temu, Gość Nie wolno napisał:

Dokładnie. Nie mozna wyśmiewać kalek czyli mężczyzn.

Ale im doje//aaas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus
18 minut temu, Gość gość napisał:

Klaus nie żyję w żadnej nibylandii ale zakochanie zauroczenie czy cokolwiek to jest czy jak to nazwać ma to do siebie że ma się różowe okulary co u mnie nie wiąże się z tym że czegoś nie widze, i mimo wszystko potrafię zakończyć jeśli coś akurat mi za mocno przeszkadza, mimo jakiegoś tam silnego uczucia. Niech on tam dalej żyje w nibylandii, a fazy początkowe mają to do siebie że są wyidealizowane, osobiście do końca mnie nie zaslepiają.

Nie ty żyjesz w Nybilandii ale On Cię tam zaprasza on ci wmawia że umie latać i inne brednie.

W zauroczeniu różowe okulary są wskazane ale w miłości to największe zło.

Cieszę się że umiesz widzieć w facecie człowieka i jak trafiłaś na złego to umiesz mu podziękować.

Życzę prawdziwej miłość na wiele lat.

😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Niezle napisał:

Ale im doje//aaas 

Mocne prawda? Aż szczypie w oczy na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Kama napisał:

Ten wyżej ma racje ;D jak można bronić jej „Miał nowego mercedessa to mu dałam” czyli jesteś szmulem z tej samej półki co ona xDDDD

nikt nikogo nei broni, tylko wytykam podwójne ztandardy, porównaj jak się o niej pisze a jak o nim, oboje zrobili to samo a teraz się zastanów i nie wyzywaj mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama
2 minuty temu, Gość gość napisał:

nikt nikogo nei broni, tylko wytykam podwójne ztandardy, porównaj jak się o niej pisze a jak o nim, oboje zrobili to samo a teraz się zastanów i nie wyzywaj mnie 

ty to bierzesz do dzioba jak zobaczysz nowe auto xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Po tygodniu...hm.. zdazyl sie zauroczyc.Ale czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Klaus napisał:

Nie ty żyjesz w Nybilandii ale On Cię tam zaprasza on ci wmawia że umie latać i inne brednie.

W zauroczeniu różowe okulary są wskazane ale w miłości to największe zło.

Cieszę się że umiesz widzieć w facecie człowieka i jak trafiłaś na złego to umiesz mu podziękować.

Życzę prawdziwej miłość na wiele lat.

😊

Masz rację, kijem wisły nie zawrócę. A jednorazowe akcje nie interesują mnie i nie interesowały nigdy, co komu. To co widze te wyzwiska to sama jako kobieta nie jestem w stanie tego czytać, i tak podwójne standardy u nas są straszne, szkoda że nienawiśc taka i potępienie idzie tez mocno od strony kobiet ... brak słów, hipokryzja to dla mnie najgorsza cecha człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Kama napisał:

ty to bierzesz do dzioba jak zobaczysz nowe auto xDD

Ulżyło? Cieszę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Marta napisał:

Po tygodniu...hm.. zdazyl sie zauroczyc.Ale czym?

Nowym samochodem i portfelem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×