Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pwwertyyuioo

Termometr bez sygnalu dzwiekowego

Polecane posty

Gość Pwwertyyuioo

Znacie jakis termometr bez tego alarmujacego sygnalu dzwiekowego?

Nie pojmuje co kieruje producentami. Jakis rodzaj sadyzmu chyba. Najlepiej chore dziecko lub doroslego dobijac polminutowym piszczeniem przy goraczce. Jakby wyswietlenie nie wystarczylo. Idealnie w srodku nocy. A ze precyzyjne sa jak przewidywania lotka to trzeba torturowac dziecko tym halasem kilka razy zanim sie ustali przyblizona temperature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juj

przerabiałam kilka termometrów i w każdym z nich była opcja wyłączenia tego sygnału. Trzeba zajrzeć do instrukcji i wyłączyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iutryikk

czytalam instrukcje od deskindo deski i w zadnym nie ma takiej opcji. A mozesz jakis polecic z tych o ktorych piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

Ten sygnal to znak ze juz zmierzylo , rteciowe nie piskaly :D teraz jakies z alkoholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jxhrjdurmsmjjrn

Ten sygnal jest tak subtelny ze budzi dziecko i reszte domu. W sytuacji goraczki wali po oczach czerwienia, miga (jeden z tych ktore mam) i piszczy sygnalem alarmowym jak kradziony samochod. Rteciowego juz nie kupie, zreszta przy wyrywajacym sie 7 mc dziecku szklany termometr to sredni pomysl.

w szpitalu byl taki z wylaczanym dzwiekiem(sygnalizacha swietlna) ale to byl spory profesjonalny sprzet. Nie znalazlam gow aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cb56

Ale co to za problem? Ja kupiłam zwykły elektroniczny w Lidlu, świeci na niebiesko, a gdy zmierzy temperaturę, cichutko piknie i zapala się odpowiednia dioda. Nigdy nie zbudził dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×