Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasia

Beata M ogladacie ?

Polecane posty

Gość Gosc

Kiedyś lubiłam oglądać, teraz mam bardzo mieszane odczucia po haulach zakupowych z sieciówek - w nich ubrania z beznadziejnym składem. Trudno mi uwierzyć, że przy jej sympatii do marek z wyższej półki wybiera ubrania z sieciówki, która kojarzy się z niską jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kiedyś lubiłam oglądać, teraz mam bardzo mieszane odczucia po haulach zakupowych z sieciówek - w nich ubrania z beznadziejnym składem. Trudno mi uwierzyć, że przy jej sympatii do marek z wyższej półki wybiera ubrania z sieciówki, która kojarzy się z niską jakością.

Trudno prowadzić kanał na YT, trzeba nagrywać czesto i regularnie, a tematy musza trafiać do widzów. Nic nie trafia bardziej niż zakupy z Zary, stad takie filmiki. Każdy chce by jego kanał się rozrastał, by przybywało widzów, a jeżeli pani Beata miałaby budowac swoją grupę odbiorców jedynie na kobietach jej podobnych, o podobnym jej statusie majątkowym, kanał miałby bardzo małą oglądalność. Musi wiec tez tworzyć treści bliższe „zwykłemu” człowiekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxx

Ojej to chyba tylko w PL jeszcze istnieje przekonanie, że bogate kobiety nie noszą Zary. Wręcz przeciwnie, mieszkam w UK i masa kobiet z Birkinami czy Chanelam w ręce ma na sobie ...enki z Zary. Zara to fast fashion, po co inwestować w coś co tylko chwilowo jest modne? Poza tym świetne jakościowo rzeczy nie zawsze nadarzają za trendami tak szybko, jak robi to Zara, stąd upodobanie do niej fashionistek na całym świecie. Można mieć na sobie płaszcz Max Mary, szpilki od Blahnika, torebkę Chanel i ...enkę z Zary i nie jest to żadne faux pas, tym bardziej, że drogie, dobre jakościowo dodatki zazwyczaj sprawiają, że i Zara wygląda dość luksusowo jeśli nie wybiera się najtańszej linii trf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie wygląda bardzo poważnie jak na swój wiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Trudno prowadzić kanał na YT, trzeba nagrywać czesto i regularnie, a tematy musza trafiać do widzów. Nic nie trafia bardziej niż zakupy z Zary, stad takie filmiki. Każdy chce by jego kanał się rozrastał, by przybywało widzów, a jeżeli pani Beata miałaby budowac swoją grupę odbiorców jedynie na kobietach jej podobnych, o podobnym jej statusie majątkowym, kanał miałby bardzo małą oglądalność. Musi wiec tez tworzyć treści bliższe „zwykłemu” człowiekowi.

Akurat ten zarzut nie tyczył się Zary. W każdej sieciówce są perełki i ubrania, które są kiepskie (skład, sposób odszycia, jakość). Kiedyś te haule faktycznie mnie interesowały, bo widać było, że szuka ubrań, które są dobrze odszyte i wyglądają na droższe - były inspirujące. Teraz nie wszystkie. Wydaje mi się też, że pomiędzy markami luksusowymi a sieciówkami jest sporo innych opcji dla osób, których nie zadowala poliester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28.12.2019 o 20:42, Gość Gość napisał:

Dla mnie wygląda bardzo poważnie jak na swój wiek. 

nie wiem ile ma lat, wygląda na miniumum 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

nie wiem ile ma lat, wygląda na miniumum 45

Z tego co pamiętam, to skończyła 33 lub 34 lata. Jeśli się mylę, proszę o poprawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Z tego co pamiętam, to skończyła 33 lub 34 lata. Jeśli się mylę, proszę o poprawienie.

to strasznie staro  jak na 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

to strasznie staro  jak na 34

Bzdura, może na pierwszy rzut oka, przez styl ubierania i aparycje, ale jak sie czlowiek dobrze przyjrzy to widac prawidlowy wiek. Podobnie jest z kafeteryjnymi dzidziami piernik, ubierze się taka jak nastolatka to wygląda na 25, a jak się dobrze przyjrzeć to odrazy widać 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Bzdura, może na pierwszy rzut oka, przez styl ubierania i aparycje, ale jak sie czlowiek dobrze przyjrzy to widac prawidlowy wiek.

Dla mnie wygląda jakby miała co najmniej 38 lat. Ubranie może ma znaczenie, ale ja oceniam po rysach twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dla mnie wygląda jakby miała co najmniej 38 lat. Ubranie może ma znaczenie, ale ja oceniam po rysach twarzy.

To prawda, dlatego że jest chuda jak szkapa po 30tce to postarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest raczej wychudzona niz szczupla, a twarz szczegolnie co raczej nie odmladza. Skora i kosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest bardzo chuda zeby nie powiedziec wrecz wysuszona, brakuje jej kobiecych ksztaltow piersi , bioder.Ubiera sie jak sekretarka i te pozy ... smiac sie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasów Arbon jest tragedia, szkoda była jedna z moich ulubionych youtuberek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beate M ogladalam przez kilka miesiecy, postrzegalam ja jako kobiete z klasa: stosunkowo skromna (w porownaniu z innymi jutuberkami, ktore pokazuja swoje dosc zamozne zycie), dbajaca o rodzine, dom i ogrod, ale takze o swoj rozwoj osobisty, dobrze zorganizowana. Czar prysl, gdy zrobila bikini haul i dala mi shadow bana za to, ze kulturalnie skomentowalam, iz tym filmikiem rozczarowala mnie. W tej chwili sa pod nim tylko pochlebne komentarze. Nie rozumiem, dlaczego musi sie dowartosciowywac i to w taki sposob. Odsubskrybowalam, nie zamierzam wracac.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2020 o 00:56, Gość Gosc napisał:

Jest bardzo chuda zeby nie powiedziec wrecz wysuszona, brakuje jej kobiecych ksztaltow piersi , bioder.Ubiera sie jak sekretarka i te pozy ... smiac sie chce. 

Piersi to akurat ma spore. Ratują jej bardzo szczupłą sylwetkę. Napisała w komentarzu do bikini haul, że teraz waży 50 kg przy wzroscie 168cm 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, niedospana napisał:

Beate M ogladalam przez kilka miesiecy, postrzegalam ja jako kobiete z klasa: stosunkowo skromna (w porownaniu z innymi jutuberkami, ktore pokazuja swoje dosc zamozne zycie), dbajaca o rodzine, dom i ogrod, ale takze o swoj rozwoj osobisty, dobrze zorganizowana. Czar prysl, gdy zrobila bikini haul i dala mi shadow bana za to, ze kulturalnie skomentowalam, iz tym filmikiem rozczarowala mnie. W tej chwili sa pod nim tylko pochlebne komentarze. Nie rozumiem, dlaczego musi sie dowartosciowywac i to w taki sposob. Odsubskrybowalam, nie zamierzam wracac.

Dokładnie. Po spektakularnym upadku Fortissimy weszłam z ciekawości na jej kanał, bo kiedyś coś tam sporadycznie oglądałam, ale trochę mnie nudziła..i oczom nie wierzę. Te bikini haule trochę mnie zażenowały..ale chyba postanowiła rozkręcić tym sposobem kanał, przy okazji współpracy..albo ma syndrom babki, która schudła i teraz nie może napatrzyć się na własne ciało..Poza tym, tak jak ktoś już w komentarzu zauważył, kolejna która inspiruje się Lydią Millen. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy macie do bikini hauli.  Haul jak haul. Beata ma świetną figurę, więc tym bardziej może pokazywać takie rzeczy. Mi się ten filmik w sam raz podobał. Generalnie lubię jej filmiki zakupowe. Tym bardziej, że często kupuje w Zarze, więc podpatruję co tam w kolekcjach fajnego. Przeplata drogie z tanim, i to jest fajne. Nie jara się tak markami jak inne laski. Ja jej kanału nie mam w subach, ale czasami do niej zaglądam. Jak dla mnie fajna dziewczyna, kulturalna, ogarnięta, taktowna. Ma pewnie jakąś swoją strategię marketingową, ale ona nie razi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anitella napisał:

Ja nie wiem co wy macie do bikini hauli.  Haul jak haul. Beata ma świetną figurę, więc tym bardziej może pokazywać takie rzeczy. Mi się ten filmik w sam raz podobał. Generalnie lubię jej filmiki zakupowe. Tym bardziej, że często kupuje w Zarze, więc podpatruję co tam w kolekcjach fajnego. Przeplata drogie z tanim, i to jest fajne. Nie jara się tak markami jak inne laski. Ja jej kanału nie mam w subach, ale czasami do niej zaglądam. Jak dla mnie fajna dziewczyna, kulturalna, ogarnięta, taktowna. Ma pewnie jakąś swoją strategię marketingową, ale ona nie razi. 

Po prostu jakoś mnie to skonfudowało, bo nie oglądałam jej długo i kojarzyła mi się z takimi poprawnymi stylizacjami pt. beże, golfy, marynarki statecznej żony i matki, a tu nagle bikini haul, cyc na wierzchu.. Może to ta nowa strategia marketingowa, albo dostała propozycję współpracy z producentem strojów to jak to miała inaczej pokazać 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, deceptywna napisał:

Po prostu jakoś mnie to skonfudowało, bo nie oglądałam jej długo i kojarzyła mi się z takimi poprawnymi stylizacjami pt. beże, golfy, marynarki statecznej żony i matki, a tu nagle bikini haul, cyc na wierzchu.. Może to ta nowa strategia marketingowa, albo dostała propozycję współpracy z producentem strojów to jak to miała inaczej pokazać 😉 

Może tak być, bo ona już wcześniej dostała od jakiejś filmy stroje kąpielowe. Ja tego filmu nie widziałam, wcześniejszy tak. Niemniej co jak co, ale ona się do prezentowania tego typu rzeczy nadaje, bo figurę ma ekstra. I to po trójce dzieci. Jest co zazdrościć 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwują ją regularnie od dawna, lubię, nadal uważam, że to jedna z najnormalniejszych youtuberek, ale... zawsze jest ale 😉 Bikini haul mi zupełnie nie przeszkadza, ja i tak najbardziej lubię jej vlogi, problem polega tylko na tym, że zajęła się Arbonne i brnie w to bardzo. Tu niby kobieta z klasą, pretendująca do koneserki luksusowych dodatków, a jednak dała się wciągnąć w taki szajs. Nie wiem o co chodzi ze Szczecinem (to moje rodzinne miasto), ale tu każda "insta/yt celebrytka" zajmuje się Arbonne.. Szeremeta, Majdan, Beata.. i wszędzie próbują to wcisnąć. Idę do Marelli - Arbonne, idę do gabinetu med estetycznej - Arbonne, słabo się od tego robi. W szoku jestem, że znajdują się naiwniaczki, które dają się nabrać na MLM w obecnych czasach. Beatę tak jak pisałam lubię, mam nadzieje, że zrobi vlogmas, bo jej vlogi są serio fajne, ale jednocześnie mam nadzieję, że 70% treści w kolejnych vlogach, to nie będą współprace z Arbonne. I nie Beatko, to nie biznes, to po prostu wstyd.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt, to promowanie Arbonne razi. Ale Beata na szczęście oznacza filmiki z tym g..., więc po prostu nie odpalam ich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie ogladam Beaty wlasnie z powodu reklamy Arbonne. Polubilam ja, bo jako jedna z nielicznych na yt ma klase, gust i nie afiszuje sie tym, co posiada tylko pokazuje wszystko normalnie, bez zadecia. Do tego w sposob kulturalny odpisuje na komentarze, nawet jak nie sa slodkopierdzace a to w dzisiejszym swiecie yt rzadkosc. Ale niestety ten jej "biznes" jak dla mnie nie do przejscia. Dla mnie tego typu firmy to sekty. Az dziwne, ze tak inteligentna babka dala sie w to wciagnac. Arbonne kojarzy mi sie z firma sprzed wielu lat "Amway". Ta sama sekta. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2020 o 14:41, deceptywna napisał:

Dokładnie. Po spektakularnym upadku Fortissimy weszłam z ciekawości na jej kanał, bo kiedyś coś tam sporadycznie oglądałam, ale trochę mnie nudziła..i oczom nie wierzę. Te bikini haule trochę mnie zażenowały..ale chyba postanowiła rozkręcić tym sposobem kanał, przy okazji współpracy..albo ma syndrom babki, która schudła i teraz nie może napatrzyć się na własne ciało..Poza tym, tak jak ktoś już w komentarzu zauważył, kolejna która inspiruje się Lydią Millen. 

Ja również wróciłam do Beaty po upadku Fortissimy. 

Jeśli chodzi o bikini haul to ona taki fil miała już rok czy dwa temu. Teraz patrzę i się nie zachwycam, bo dla mnie ciało ma trochę mało wysportowane (Myślę, że z poprawiają brzuch). Jest po prostu bardzo szczupła, wygląda w porządku. Natomiast nie odbieram tego jako coś, co burzy jej luksusowy wizerunek,  bo patrzę na ten luksus z przymrużeniem oka.

Natomiast zgadzam się, że wygląda dość poważnie jak na swój wiek, właśnie w haulu ze strojami zwróciłam na to uwagę. Jestem 3 lata starsza, stąd może syndrom 40tki i to porównywanie 😜, ale ona wygląda jakby była po 40tce i zgadzam się, raz, że waga, dwa budowa twarzy. Ale tez plus, że jeszcze nie ostrzykała się wariacko.

Ogólnie lubiè jej zachowawczy,  ale poprawny styl, bardzo lubię jej vlogmasy,  a od airbonne trzymam się z daleka.

Na pewno, mając do wyboru Anię z Fortissimy solo i Beatę,  wybieram Beatę. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jej werbowanie do piramidy finansowej w ostatnim filmie jest przerażające, a naiwne widzki łykają to jak pelikany.  Wystraczy trochę poczytać o tym Arb. i wszystko jasne. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę Arbonne i daję jej unsub, kolejna żona bogatego męża, która szuka łatwego biznesu by mieć więcej kasy na markowe rzeczy. Ostatni haul z syfiastymi podróbami torebki Celine Box to też żenada, po co jej takie współprace, kasa ważniejsza od jakichkolwiek wartości, to samo z Arbonne.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że ciągle tylko człowiek narzeka - filmik po angielsku to super fajne zaskoczenie 🙂 Bardzo miło się jej słucha, nie jąka się, mówi płynnie, naprawdę ogromny plus i jeśli to jej pozwoli poszerzyć działalność, to jestem na tak. Byle zagranicznym obserwatorom nie wpychała Arbonne 😜 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Dollita napisał:

Żeby nie było, że ciągle tylko człowiek narzeka - filmik po angielsku to super fajne zaskoczenie 🙂 Bardzo miło się jej słucha, nie jąka się, mówi płynnie, naprawdę ogromny plus i jeśli to jej pozwoli poszerzyć działalność, to jestem na tak. Byle zagranicznym obserwatorom nie wpychała Arbonne 😜 

Wow też jestem w pozytywnym szoku. Fajnie jej to wyszło. Naturalny język bez zacinania się. Trochę wchodzi ma wysokie tony ale to typowe dla Amerykanek. Widać że ogląda sporo youtuberek z USA. Używa sporo wyrażeń typowych dla prezentacji outfitow. I teraz porównajcie  ja z taka Kretką, tyle lat w USA.. chyba bede ogladac, zwlaszcza ze pokazuje fajne neutralne zestawienia idealne do biura. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wróciła do pomysłu podbicia zagranicznego yt, raz już jej się nie powiodło, zobaczymy jak będzie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×