Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość znowu

Klan

Polecane posty

5 minut temu, Mala napisał:

Bo wtedy był ślub Beaty i Jacka?

To był raczej 1999 rok.

Nie, śmierć Ewy, ślub Beaty i Jacka to 1999 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Marta1990 napisał:

Nie, śmierć Ewy, ślub Beaty i Jacka to 1999 rok.

A Krystyna Wielkanoc roku 2003 spędziła w szpitalu 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mala napisał:

A Krystyna Wielkanoc roku 2003 spędziła w szpitalu 😞

2001 też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Marta1990 napisał:

 

2002 nie, już była wyleczona z raka wtedy (wykryty został w początkowym stadium)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mala napisał:

2002 nie, już była wyleczona z raka wtedy (wykryty został w początkowym stadium)

No właśnie 5-ty sezon się zacznie chorobą Krystyny (w 491 odcinku wyczuje powiększone węzły chłonne), wątek choroby i ciąży jest połączony, w sensie, że ona zajdzie w ciążę w 2002 roku, bo Pawełek jest z 11 czerwca 2003 (wcześniak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Marta1990 napisał:

Pawełek jest z 11 czerwca 2003 (wcześniak).

No własnie to głupie było - powinien urodzić się o czasie, a ojciec powinien był być obecny przy jego narodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Mala napisał:

No właśnie to głupie było - powinien urodzić się o czasie, a ojciec powinien był być obecny przy jego narodzinach.

W 715 odcinku  Krystyna źle się poczuła i w szpitalu już była do porodu w odcinku 728 ( urodziła przez cesarskie cięcie) kończącym sezon, na początku następnego sezonu jest powiedziane, że Pawełek jest wcześniakiem z alergią pokarmową. W prawdziwym życiu też nie zawsze mężczyzna jest przy porodzie. 2 maja będzie nowy Klan, ale nie będzie powtórki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marta1990 napisał:

W 715 odcinku  Krystyna źle się poczuła i w szpitalu już była do porodu w odcinku 728 ( urodziła przez cesarskie cięcie) kończącym sezon, na początku następnego sezonu jest powiedziane, że Pawełek jest wcześniakiem z alergią pokarmową. W prawdziwym życiu też nie zawsze mężczyzna jest przy porodzie. 

Ale to była w końcu ulubiona para widzów, więc z ich dzieckiem powinno być wszystko w porządku - powinno się urodzić o czasie, naturalnie i w obecności dumnego ojca - zresztą Paweł jest silny psychicznie, jest lekarzem, bardzo Krysię kochał i powinien ją wspierać w tym bardzo trudnym momencie - tym miło byłoby zobaczyć jego ekscytację - do przyjścia na świat szykuje się jego trzecie dziecko, a on po raz pierwszy ma brać udział w porodzie 🙂 (przy dziewczynach nie było jeszcze takiej możliwości) Ja sobie zawsze wyobrażałam, że było właśnie tak i zostanę przy swoim wyobrażeniu

No i oczywiście ich syn powinien był mieć na imię Ignacy, a nie to infantylne Pawełek-Srawełek 😞 

Edytowano przez Mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mala napisał:

Ale to była w końcu ulubiona para widzów, więc z ich dzieckiem powinno być wszystko w porządku - powinno się urodzić o czasie, naturalnie i w obecności dumnego ojca - zresztą Paweł jest silny psychicznie, jest lekarzem, bardzo Krysię kochał i powinien ją wspierać w tym bardzo trudnym momencie - tym miło byłoby zobaczyć jego ekscytację - do przyjścia na świat szykuje się jego trzecie dziecko, a on po raz pierwszy ma brać udział w porodzie 🙂 (przy dziewczynach nie było jeszcze takiej możliwości) Ja sobie zawsze wyobrażałam, że było właśnie tak i zostanę przy swoim wyobrażeniu

No i oczywiście ich syn powinien był mieć na imię Ignacy, a nie to infantylne Pawełek-Srawełek 😞 

Jest Paweł Ignacy Lubicz. Trudny wątek, bo lekarz nawet sugerował usunięcie ciąży ze względu na zbyt mały odstęp pomiędzy wyleczeniem, a ciążą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Marta1990 napisał:

Jest Paweł Ignacy Lubicz. Trudny wątek, bo lekarz nawet sugerował usunięcie ciąży ze względu na zbyt mały odstęp pomiędzy wyleczeniem, a ciążą. 

Tak naprawdę jeżeli kobieta ma walkę z rakiem już za sobą (tzn. jest wyleczona) to nie jest to wskazaniem do terminacji ciąży, czytałam o tym - powód do niepokoju jest jak jest najpierw diagnoza ciąży, a potem diagnoza raka 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mala napisał:

Tak naprawdę jeżeli kobieta ma walkę z rakiem już za sobą (tzn. jest wyleczona) to nie jest to wskazaniem do terminacji ciąży, czytałam o tym - powód do niepokoju jest jak jest najpierw diagnoza ciąży, a potem diagnoza raka 😞

Podobno pomysł ciąży Krystyny był pomysłem Agnieszki Kotulanki. Nie do końca chociażby przypadek Agaty Mróz pokazał, że przerwane leczenie przez ciążę może doprowadzić do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marta1990 napisał:

Podobno pomysł ciąży Krystyny był pomysłem Agnieszki Kotulanki. Nie do końca chociażby przypadek Agaty Mróz pokazał, że przerwane leczenie przez ciążę może doprowadzić do śmierci.

Wiem że to był pomysł samej Kotulanki.

A co do Agaty Mróz - ona miała nie nowotwór tylko przewlekłą chorobę krwi i zmarła na sepsę już po przeszczepie szpiku, a to mogłoby się wydarzyć i bez ciąży.

Przykładem kobiety u której w czasie trwania ciąży wykryto raka jest Służebnica Boża kościoła katolickiego Chiara Corbella Petrillo - podjęła leczenie dopiero po urodzeniu dziecka i niestety zmarła po roku  😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mala napisał:

Wiem, że to był pomysł samej Kotulanki.

A co do Agaty Mróz - ona miała nie nowotwór tylko przewlekłą chorobę krwi i zmarła na sepsę już po przeszczepie szpiku, a to mogłoby się wydarzyć i bez ciąży.

Przykładem kobiety u której w czasie trwania ciąży wykryto raka jest Służebnica Boża kościoła katolickiego Chiara Corbella Petrillo - podjęła leczenie dopiero po urodzeniu dziecka i niestety zmarła po roku  😞 

Agata Mróz miała białaczkę i gdyby nie ciąża to by miała szybciej przeszczep szpiku. Jak pomyślę, że mamy już tyle odcinków to aż się odechciewa oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Marta1990 napisał:

Agata Mróz miała białaczkę i gdyby nie ciąża to by miała szybciej przeszczep szpiku. 

Agata miała mielodysplazję szpiku, a nie białaczkę.

Dobra, zostawmy temat Agaty Mróz i każdy inny, rozmawiajmy o Klanie, bo od tego ten topik jest.

W serialu pojawi się Ukrainka Oksana z dziećmi  🙂 (Ale raczej to jakaś polska aktorka ją będzie grać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mala napisał:

Agata miała mielodysplazję szpiku, a nie białaczkę.

Dobra, zostawmy temat Agaty Mróz i każdy inny, rozmawiajmy o Klanie, bo od tego ten topik jest.

W serialu pojawi się Ukrainka Oksana z dziećmi  🙂 (Ale raczej to jakaś polska aktorka ją będzie grać).

Zawsze są polscy aktorzy. Trochę przez to Klan staje się rządowym serialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mala napisał:

Agata miała mielodysplazję szpiku, a nie białaczkę.

Dobra, zostawmy temat Agaty Mróz i każdy inny, rozmawiajmy o Klanie, bo od tego ten topik jest.

W serialu pojawi się Ukrainka Oksana z dziećmi  🙂 (Ale raczej to jakaś polska aktorka ją będzie grać).

Shillę małą Syryjkę grała dziewczynka z zagranicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Choince pewnie nie przyjrzałaś się, z tymi zakupami nie było jak?

- A właśnie że się przyjrzałam 🙂

- Hm. No i Co?

- Rzeczywiście, jest piękna!

- Haha, a jakie będą pod nią prezenty! 

Ela patrzy prosząco.

- Nie, Nie, Nie! Nic nie powiem, choćbyś nie wiem jak prosiła! Chociaż... jeden mogę Ci już dać (wyjmuje z surduta) proszę bardzo! Trzeba przyznać że szef w tym roku postarał się  - talon na świąteczne zakupy, 500 złotych.

Ela mówi zadziwiona "ooo" A Jurek się śmieje.

- Ależ baran że mnie, zapomniałem o najważniejszym! O, proszę.

-A co to takiego?

- A to nasza noc sylwestrowa; najpierw obejrzymy sobie "Miss Sajgon" A Potem...

Ela patrzy w bilet, a Jurek wstaje, przytupuje:

- Hmmm...Można?

Ela się śmieje, ale wstaje.

- Jerzy, to jeszcze nie jest karnawał  🙂

- Ale poćwiczyć nie zaszkodzi! W Sylwestra mam zamiar tańczyć do białego rana 🙂 (mruczy i nuci okręcając się z Elą w tańcu)

- Ale nie że mną? 🙂

- A z kim???

Ela się śmieje:

- Ja tyle nie wytrzymam  🙂

- W moich ramionach? Dziewczyno, co ty wygadujesz? 

Jurek nuci, Ela się śmieje, tańczą objęci. Do kuchni wchodzi pani Stasia:

- Boże ty mój, jaka piękna para!

- Prawda? I jeszcze całkiem MŁODA!

 

A teraz porównajcie tę rozmowę z rozmową Lubiczów odcinek wcześniej - niebo a ziemia!

A przecież to są pary w podobnym wieku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Mala napisał:

- Choince pewnie nie przyjrzałaś się, z tymi zakupami nie było jak?

- A właśnie że się przyjrzałam 🙂

- Hm. No i Co?

- Rzeczywiście, jest piękna!

- Haha, a jakie będą pod nią prezenty! 

Ela patrzy prosząco.

- Nie, Nie, Nie! Nic nie powiem, choćbyś nie wiem jak prosiła! Chociaż... jeden mogę Ci już dać (wyjmuje z surduta) proszę bardzo! Trzeba przyznać że szef w tym roku postarał się  - talon na świąteczne zakupy, 500 złotych.

Ela mówi zadziwiona "ooo" A Jurek się śmieje.

- Ależ baran że mnie, zapomniałem o najważniejszym! O, proszę.

-A co to takiego?

- A to nasza noc sylwestrowa; najpierw obejrzymy sobie "Miss Sajgon" A Potem...

Ela patrzy w bilet, a Jurek wstaje, przytupuje:

- Hmmm...Można?

Ela się śmieje, ale wstaje.

- Jerzy, to jeszcze nie jest karnawał  🙂

- Ale poćwiczyć nie zaszkodzi! W Sylwestra mam zamiar tańczyć do białego rana 🙂 (mruczy i nuci okręcając się z Elą w tańcu)

- Ale nie że mną? 🙂

- A z kim???

Ela się śmieje:

- Ja tyle nie wytrzymam  🙂

- W moich ramionach? Dziewczyno, co ty wygadujesz? 

Jurek nuci, Ela się śmieje, tańczą objęci. Do kuchni wchodzi pani Stasia:

- Boże ty mój, jaka piękna para!

- Prawda? I jeszcze całkiem MŁODA!

 

A teraz porównajcie tę rozmowę z rozmową Lubiczów odcinek wcześniej - niebo a ziemia!

A przecież to są pary w podobnym wieku.

 

Inne sytuacje, Krystyna i Paweł mają nastoletnią córkę, zaś miedzy Elą i i Jerzym nie zawsze było dobrze, bo Ela romansowała z Malickim, a Jerzy był w zmowie z Moniką i miał też kochanki. Nowa postać Joanna matka chłopca z zanikiem mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Marta1990 napisał:

Inne sytuacje, Krystyna i Paweł mają nastoletnią córkę, zaś miedzy Elą i i Jerzym nie zawsze było dobrze, bo Ela romansowała z Malickim, a Jerzy był w zmowie z Moniką i miał też kochanki. 

A jakie tu znaczenie ma wiek ich dzieci i to co było wcześniej?

Po prostu Paweł jest marudny a Jurek wesoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Marta1990 napisał:

Inne sytuacje, Krystyna i Paweł mają nastoletnią córkę, zaś między Elą i i Jerzym nie zawsze było dobrze, bo Ela romansowała z Malickim, a Jerzy był w zmowie z Moniką i miał też kochanki. Nowa postać w starych odcinkach Joanna matka chłopca z zanikiem mięśni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Mala napisał:

A jakie tu znaczenie ma wiek ich dzieci i to co było wcześniej?

Po prostu Paweł jest marudny, a Jurek wesoły.

Paweł był wierny Krystynie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszego odcinka wynika, że Bogna wyszła za mąż w 2001 roku, Zuzię ( raz było powiedziane Malwinę) urodziła w 2003, a mąż zmarł w 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Marta1990 napisał:

Będzie kryminał z tego wątku z Żanetą.

No i dobrze, przynajmniej coś się będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mala napisał:

No i dobrze, przynajmniej coś się będzie działo.

Drugim takim wątkiem będzie jak Klaudia będzie chciała, żeby córka Górzyńskiego miała nazwisko jej męża, bo chyba Klaudia będzie w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie zrobią tak, żeby dać ostatni odcinek w dniu rozpoczęcia regularnej emisji, czyli 22 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Marta1990 napisał:

Raczej nie zrobią tak, żeby dać ostatni odcinek w dniu rozpoczęcia regularnej emisji, czyli 22 września.

Jaki znowu ostatni odcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×