Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość znowu

Klan

Polecane posty

5 minut temu, Mala napisał:

Jaki znowu ostatni odcinek?

Jestem zdania, że już powinni zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marta1990 napisał:

Jestem zdania, że już powinni zakończyć.

powtarzasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Mala napisał:

Powtarzasz się.

Jest kilka rzeczy, które zepsuły atmosferę serialu. W nowych odcinkach Kasia wyjedzie w rejs z Dominkiem, a wcześniej Dominik pokaże pierścionek zaręczynowy Grażynce, ale nie poprosi jej o rękę Kasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, otyla_33_otyla napisał:

Przystojny ten aktor jest. 

 

Inny aktor gra Dominika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marta1990 napisał:

Jest kilka rzeczy, które zepsuły atmosferę serialu. W nowych odcinkach Kasia wyjedzie w rejs z Dominkiem, a wcześniej Dominik pokaże pierścionek zaręczynowy Grażynce, ale nie poprosi jej o rękę Kasi.

Bo albo Grażyna mu powie że to trochę za wcześnie, albo Dominik jednak jej się oświadczy trakcie tego rejsu (romantycznie!).

Nowi przyjaciele Beaty i Piotra poznają Jaśka i będą chcieli poznać go ze swoją córką  -  Beata pewnie temu przyklaśnie, bo nie lubi Weroniki.

We wrześniu pewnie zobaczymy ślub Małgosi i Bazylego oraz się przekonamy jak Pawłowi Ignacemu poszło na maturze (wyniki będą 5 lipca)

Edytowano przez Mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mala napisał:

Bo albo Grażyna mu powie że to trochę za wcześnie, albo Dominik jednak jej się oświadczy trakcie tego rejsu (romantycznie!).

Nowi przyjaciele Beaty i Piotra poznają Jaśka i będą chcieli poznać go ze swoją córką  -  Beata pewnie temu przyklaśnie, bo nie lubi Weroniki.

We wrześniu pewnie zobaczymy ślub Małgosi i Bazylego oraz się przekonamy jak Pawłowi Ignacemu poszło na maturze (wyniki będą 5 lipca)

No to jest ładne nawiązanie do Juli Królikowskiej. Aktor grający Szczepana to Zbigniew Lesień, ojciec Michała, czyli serialowego Janusza. Klan się zaczął psuć od momentu wielbłąda na Sadybie. Ja oglądam stare odcinki ze względu na lepszy poziom i piękną nieodżałowaną Agnieszkę Kotulankę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat mnie to ten wielbłąd ubawił po pachy 🙂

Edytowano przez Mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mala napisał:

Akurat mnie to ten wielbłąd ubawił po pachy 🙂

Potem był kogut Szogun, a teraz papuga Pako. Wcześniej była tylko akcja jak chomiki pogryzły komunijną ...enkę Bożenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek 414 jest 1-szym wyemitowanym w 2001 roku, choć wyprodukowanym w 2000. W 417 odcinku pojawi się nowa postać Filip nowy szef agencji reklamowej ( w tej roli Robert Koszucki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marta1990 napisał:

Odcinek 414 jest 1-szym wyemitowanym w 2001 roku, choć wyprodukowanym w 2000. W 417 odcinku pojawi się nowa postać Filip nowy szef agencji reklamowej ( w tej roli Robert Koszucki).

który potem spotykał się z Agnieszką przez kilka miesięcy, ale potem Iwona go jej odbiła.

Agnieszki to jednak jakoś specjalnie nie zmartwiło, bo uświadomiła sobie że jest zakochana w Łukaszu (Przemysław Sadowski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mala napisał:

który potem spotykał się z Agnieszką przez kilka miesięcy, ale potem Iwona go jej odbiła.

Agnieszki to jednak jakoś specjalnie nie zmartwiło, bo uświadomiła sobie że jest zakochana w Łukaszu (Przemysław Sadowski).

Przede wszystkim Iwona oddała szpik jego bratu choremu na białaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Marta1990 napisał:

Przede wszystkim Iwona oddała szpik jego bratu choremu na białaczkę.

to też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mala napisał:

To też.

Tak do 1045 odcinka się coś działo, potem narodziny Zosi, śmierć Janeczki i śmierć Władysława. Reszta odcinków jest na vod.( niektóre pominięte). Teraz tak myślę, że w niefajnych okolicznościach wróciła Grażynka w 2008 roku (w wywiadzie mówiła, że już wtedy myślała o odejściu z serialu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marta1990 napisał:

Teraz tak myślę, że w niefajnych okolicznościach wróciła Grażynka w 2008 roku (w wywiadzie mówiła, że już wtedy myślała o odejściu z serialu).

Paulina Holtz też się zastanawiała nad odejściem, ale w końcu nie odeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mala napisał:

Paulina Holtz też się zastanawiała nad odejściem, ale w końcu nie odeszła.

Trochę inna sytuacja, bo Małgorzata Ostrowska- Królikowska była po ciężkim porodzie i miała problem z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marta1990 napisał:

Trochę inna sytuacja, bo Małgorzata Ostrowska- Królikowska była po ciężkim porodzie i miała problem z dzieckiem.

A gdyby odeszła, to pewnie Grażynę by uśmiercono.

Potem odszedł Piotr Cyrwus i umarł Rysiek.

Ciekawe co by się potem stało z ich dziećmi (gdyby oboje adopcyjni rodzice zmarli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mala napisał:

A gdyby odeszła, to pewnie Grażynę by uśmiercono.

Potem odszedł Piotr Cyrwus i umarł Rysiek.

Ciekawe co by się potem stało z ich dziećmi (gdyby oboje adopcyjni rodzice zmarli)

No chciała odejść jak odszedł Cyrwus, dlatego wpakowano ją w romans z Arkadiuszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W realnym życiu kobieta ma 6 tygodni na zmianę decyzji, potem dziecko trafia do Domu dziecka. W starych odcinkach bardziej przyłożyli się do pokazania procedury adopcyjnej, choć łatwo nie było, bo Bożenka nie miała uregulowanej sytuacji prawnej i musiała być sprawa o odebranie biologicznej matce praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Marta1990 napisał:

W realnym życiu kobieta ma 6 tygodni na zmianę decyzji, potem dziecko trafia do Domu dziecka. W starych odcinkach bardziej przyłożyli się do pokazania procedury adopcyjnej, choć łatwo nie było, bo Bożenka nie miała uregulowanej sytuacji prawnej i musiała być sprawa o odebranie biologicznej matce praw.

Tylko że kiedy Rysiowie poznali Bożenkę, sprawa o odebranie jej matce praw rodzicielskich już była w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mala napisał:

Tylko że kiedy Rysiowie poznali Bożenkę, sprawa o odebranie jej matce praw rodzicielskich już była w toku.

No właśnie nie, bo po tych procedurach dyrekcja miała plany, żeby to było inne dziecko (odc. 59).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Marta1990 napisał:

No właśnie nie, bo po tych procedurach dyrekcja miała plany, żeby to było inne dziecko (odc. 59).

Bo to zawsze trochę trwa, nie załatwi się wszystkiego na jednej rozprawie.

Dyrekcji sierocińca chodziło o sprawdzenie w jakim stopniu mają więź z Bożenką - czy już jest ona tak mocna że chcą poczekać, aż zakończy się ta sprawa i prawa rodzicielskie zostaną odebrane jej matce. czy chcą się starać o dziecko, którego rodzice albo już mają odebrane prawa rodzicielskie, albo nie żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mala napisał:

Bo to zawsze trochę trwa, nie załatwi się wszystkiego na jednej rozprawie.

Dyrekcji sierocińca chodziło o sprawdzenie w jakim stopniu mają więź z Bożenką - czy już jest ona tak mocna że chcą poczekać, aż zakończy się ta sprawa i prawa rodzicielskie zostaną odebrane jej matce. czy chcą się starać o dziecko, którego rodzice albo już mają odebrane prawa rodzicielskie, albo nie żyją.

Dokładnie, tylko, że Bożenka się przywiązała do nich. W "Na dobre i na złe" zepsuli ten wątek, bo Julka straciła rodziców w wypadku, a potem znalazł się ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 czerwca nie będzie odcinka, bo o 18 będzie mecz, a 16 czerwca święto. Wczoraj kręcono 4000 odcinek. Na yt jest wywiad z Barbarą Bursztynowicz dla magazynu "Viva" z 2018 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że twórcy nie mówią o tym głośno, ale to ostatni sezon, zresztą od połowy listopada do grudnia nie byłoby odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2022 o 21:01, Mala napisał:

Jaki znowu ostatni odcinek?

Proszę mi podać argumenty przeciwko zakończeniu serialu. W nowych odcinkach zauważyłam, że dość długo pokazują Górzyńskiego na wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Marta1990 napisał:

Proszę mi podać argumenty przeciwko zakończeniu serialu. W nowych odcinkach zauważyłam, że dość długo pokazują Górzyńskiego na wózku.

Jeden najważniejszy - żeby zakończyć serial, każdy musi mieć poukładane życie, a sporo wątków jeszcze nie pokończonych.

Andrzej już zaczyna chodzić o kulach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Mala napisał:

Jeden najważniejszy - żeby zakończyć serial, każdy musi mieć poukładane życie, a sporo wątków jeszcze nie pokończonych.

Andrzej już zaczyna chodzić o kulach.

Problem polega na tym, że wątki rodzinne są zastąpione innymi. Np. serial "W labiryncie" zakończono po 120 odcinkach i trochę zrobiono błąd, bo Krystyna Duraj zaszła w ciążę z drugim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, otyla_33_otyla napisał:

Zakończą serial jak. Będą mieć jakiś inny na jego miejsce 

 

Jak się zakończyła "Plebania" to dali "Galerię" i to się nie sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×