Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

trudna przeszłość seksualna partnera

Polecane posty

Gość Monika

Mam 20 lat i od kilku miesięcy spotykam się z 22 letnim chłopakiem. Wszystko między nami byłoby w porządku gdyby nie jego przeszłość o której z własnej inicjatywy mi opowiada. Dowiedziałam się, że np miał wiele jednorazowych przygód podczas wakacji czy imprez i kilka związków tylko dla seksu itd Poza tym robił to ze swoją kuzynką (ich ojcowie to bracia) co jest dla mnie chore i obleśne. Nigdy nie pytałam go o takie rzeczy ale on mimo to opowiada mi je z własnej inicjatywy nie wiem w jakim celu to robi. Jestem porównywana do jego byłych np przeszkadza mi to, że on pali a gdy proszę aby spróbował rzucić to mówi że Ani, Gosi, Karolinie, Kasi itd to nie przeszkadzało. Mam dość zarówno jego przeszłości jak i tego jak mnie traktuje teraz. Ja miała w swoim życiu dwóch chłopaków uprawiałam z nimi seks ale były to poważne relacje. Ja miałam 2 partnerów a on chyba z 10 partnerek co mnie bardzo boli.... Poza tym wszystko jest w porządku także zastanawiam się co powinnam zrobić. Czuje się wykorzystana bo on sobie wcześniej pokorzystał a teraz znalazł sobie grzeczną dziewczynkę na żonę i dziewczynę na serio.....
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Monika napisał:

Poza tym wszystko jest w porządku także zastanawiam się co powinnam zrobić.

Poza tym, że facet cie gnoi, obraża, terroryzuje wszystko jest w porządku?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Monika napisał:

Mam 20 lat i od kilku miesięcy spotykam się z 22 letnim chłopakiem. Wszystko między nami byłoby w porządku gdyby nie jego przeszłość o której z własnej inicjatywy mi opowiada. Dowiedziałam się, że np miał wiele jednorazowych przygód podczas wakacji czy imprez i kilka związków tylko dla seksu itd Poza tym robił to ze swoją kuzynką (ich ojcowie to bracia) co jest dla mnie chore i obleśne. Nigdy nie pytałam go o takie rzeczy ale on mimo to opowiada mi je z własnej inicjatywy nie wiem w jakim celu to robi. Jestem porównywana do jego byłych np przeszkadza mi to, że on pali a gdy proszę aby spróbował rzucić to mówi że Ani, Gosi, Karolinie, Kasi itd to nie przeszkadzało. Mam dość zarówno jego przeszłości jak i tego jak mnie traktuje teraz. Ja miała w swoim życiu dwóch chłopaków uprawiałam z nimi seks ale były to poważne relacje. Ja miałam 2 partnerów a on chyba z 10 partnerek co mnie bardzo boli.... Poza tym wszystko jest w porządku także zastanawiam się co powinnam zrobić. Czuje się wykorzystana bo on sobie wcześniej pokorzystał a teraz znalazł sobie grzeczną dziewczynkę na żonę i dziewczynę na serio.....
 

ten człowiek jest "uszkodzony", nic z tego nie będzie, kończ relacje, będzie trudne ale dobre długoterminowo dla ciebie jeśli natychmiast to skończysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba być niewyzytym seksualnie żeby z własną kuzynka się bzykać. Obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gghh

Bez przesady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pakuj się w związek z nim, bo nic dobrego z tego nie wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..he

dopiero 20 lat i już dwóch partnerów seksualnych? Dużo... co do chłopaka to wyruch'a cię zostawi i będziesz miała już trzech na koncie w tak młodym wieku... ledwie stuknie ci 25 lat i już będzie tuzin którzy cię ru'chali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
43 minuty temu, Gość ..he napisał:

dopiero 20 lat i już dwóch partnerów seksualnych? Dużo... co do chłopaka to wyruch'a cię zostawi i będziesz miała już trzech na koncie w tak młodym wieku... ledwie stuknie ci 25 lat i już będzie tuzin którzy cię ru'chali.

Znam dziewczyny które mają po 16 lat i 4/5 facetów w łóżku na koncie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 minutę temu, Iibed napisał:

taa na pewno on marzy żeby w wieku 22 lat z toba slub brac 😄 bo jestes takim wspanialym materialem 😄

popros kogos zeby ci wylal kubel zimnej wody na glowe bo ci sie mózg przegrzał.

Co jest złego w moim rozumowaniu? Najpierw szalał a teraz szuka stabilności i normalnej dziewczyny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
3 minuty temu, Iibed napisał:

masz jedna zalete jestes strasznie zabawna 😄

ogolnie w ciekawym towarzystwie sie obracasz 16 letnie prostytutki facet ktory bzyka kuzynke pewnie jestes podobna a masz o sobie mniemanie jak nie wiem co. dam ci rade poznaj faceta z tymi 16letnimi dupodajkami a twoj problem sie rozwiaze bo faceci przewaznie wola mlodsze i sam odejdzie.

stawiam ze jest z toba bo nie ma nic innego do bzykania a ty myslisz ze jestes super partia bo masz mniejszy "przebieg" ni9z mlodsze kolezanki 😄 z tego co sama opisujesz to jasno widac ze facet ma na cie/bie wy...e ale ty nic nie widzisz bo jak reszta tego srodowiska jestes glupia jak but.

 

"16 letnie prostytutki" to obecnie norma, jakbyś nie wiedział.... Dziewczyny robią to coraz wcześniej i mają do tego prawo. Nie twierdzę że jest to dobre ale tak już jest. Nawet ludziom z dobrych domów zdarza się robić to z przypadkowymi osobami lub kuzynostwem, uwierz mi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Monika napisał:

"16 letnie prostytutki" to obecnie norma, jakbyś nie wiedział.... Dziewczyny robią to coraz wcześniej i mają do tego prawo. Nie twierdzę że jest to dobre ale tak już jest. Nawet ludziom z dobrych domów zdarza się robić to z przypadkowymi osobami lub kuzynostwem, uwierz mi. 

To ten dobry dom jest tylko z wierzchu bo normalni ludzie nie uprawiają seksu z czlonkami rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Monika napisał:

Nigdy nie pytałam go o takie rzeczy ale on mimo to opowiada mi je z własnej inicjatywy nie wiem w jakim celu to robi.

Może próbuje uzyskać od Ciebie potwierdzenie, że nie jest z nim aż tak źle, albo się dowartościowuje, albo próbuje zasięgnąć Twojej opinii i porady, albo sprawdza twoją reakcję, testuje Cię, albo prowokuje... Może po prostu zapytasz go o to?

2 godziny temu, Gość Monika napisał:

Jestem porównywana do jego byłych np przeszkadza mi to, że on pali a gdy proszę aby spróbował rzucić to mówi że Ani, Gosi, Karolinie, Kasi itd to nie przeszkadzało.

Wtenczas odpowiedź powinnabyć krótka - ''Ja nie jestem ''Anią, Gosią, Karoliną, Kasią' i akurat mnie to, owszem, przeszkadza. Proszę, byś tego nie robił''. I kropka. Jeśli Cię kocha, powinien to zaakceptować i przestać wprawiać Cię w dyskomfort psychiczny.

2 godziny temu, Gość Monika napisał:

Ja miałam 2 partnerów a on chyba z 10 partnerek co mnie bardzo boli....

De facto niska samoocena i podświadoma zazdrość, poczucie, że będziesz porównywana i nie dorównasz.

2 godziny temu, Gość Monika napisał:

Mam dość zarówno jego przeszłości jak i tego jak mnie traktuje teraz. [...] Poza tym wszystko jest w porządku także zastanawiam się co powinnam zrobić.

Podstawą relacji jest dobra komunikacja, więc powinnaś porozmawiać ze swoim partnerem o tym, co Cię boli. Jeśli się nie ustosunkuje - zerwać i poszukać lepszego kandydata. Poza tym, miałaś okazję wyciągnąć w tym związku nieco informacji o sobie i własnych reakcjach, więc masz szansę nad sobą popracować, jak i przemyśleć parę kwestii. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
12 minut temu, Gość Gość napisał:

To ten dobry dom jest tylko z wierzchu bo normalni ludzie nie uprawiają seksu z czlonkami rodziny.

A jeśli się zmienił i już tego nie robi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
12 minut temu, Nenesh napisał:

Może próbuje uzyskać od Ciebie potwierdzenie, że nie jest z nim aż tak źle, albo się dowartościowuje, albo próbuje zasięgnąć Twojej opinii i porady, albo sprawdza twoją reakcję, testuje Cię, albo prowokuje... Może po prostu zapytasz go o to?

Wtenczas odpowiedź powinnabyć krótka - ''Ja nie jestem ''Anią, Gosią, Karoliną, Kasią' i akurat mnie to, owszem, przeszkadza. Proszę, byś tego nie robił''. I kropka. Jeśli Cię kocha, powinien to zaakceptować i przestać wprawiać Cię w dyskomfort psychiczny.

De facto niska samoocena i podświadoma zazdrość, poczucie, że będziesz porównywana i nie dorównasz.

Podstawą relacji jest dobra komunikacja, więc powinnaś porozmawiać ze swoim partnerem o tym, co Cię boli. Jeśli się nie ustosunkuje - zerwać i poszukać lepszego kandydata. Poza tym, miałaś okazję wyciągnąć w tym związku nieco informacji o sobie i własnych reakcjach, więc masz szansę nad sobą popracować, jak i przemyśleć parę kwestii. Powodzenia.

Co sądzisz o seksie z kuzynką? Bo dla mnie to mega chore i obrzydliwe i naprawdę przeszkadza w normalnej relacji.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Monika napisał:

Co sądzisz o seksie z kuzynką? Bo dla mnie to mega chore i obrzydliwe i naprawdę przeszkadza w normalnej relacji.... 

Sam fakt, zdarzenie jako takie z przeszłości, nie przeszkadzałoby mi, było minęło, nie mnie oceniać. Na tej podstawie baczniej tylko obserwowałabym, czy facet nie ma czasem jakichś zaburzeń seksualnych, czy emocjonalnych. Jeśli nie ma podejrzeń i w codziennym życiu wszystko jest w porządku, no to jest w porządku i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Monika napisał:

A jeśli się zmienił i już tego nie robi? 

No i co? Totalnie obrzydliwe. Prawdziwej zmiany pod tym kątem doznaje 1 na 10 osób. Nie lubie naiwności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Iibed napisał:

zabił kogoś, nic sie nie stalo bylo minelo 😄 ma 5 dzieci z 5 kbietami, bylo minelo na pewno sie zmienil 😄

tylu głupich ludzi co na kafe to nigdzie nie ma.

Odnoszę się do konkretnej sytuacji, także uprzejmie proszę czytać ze zrozumieniem, myśleć i nie stosować nadinterpretacji i rozszerzenia perspektywy. Ponieważ to jest dopiero oznaka głupoty, bądź zwyczajnego braku kultury dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

No nie mogłabym być z chłopakiem który spał z kuzynka. To chore. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iibed napisał:

 

Dzięki za wyłożenie mi, z kim mam do czynienia :) Zachęcam jednak włączyć myślenie. Miłego wieczoru~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O zgrozo.

20 lat i 2 powaznych partnerow seksualnych to malo wg Ciebie, bo porownujesz sie z 16latnimi patuskami? Jak 9latki beda kiedys uprawiac sex i to bedzie norma to wtedy powiesz, ze 5 powaznych partnerow w wieku 15to malo? To jest w glowach osob, ktore lubia sie tak ponizac, juz ciort z jego sekscesami, ale porownywac Cie to bylych i Ty myslisz, ze on Cie traktuje powaznie, jako potencjalna zone?hahah nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe czemu jednorazowy seks z kuzynka nie robi na niektórych wrażenia a seks z siostrą lub matką i już bleee 🤣nenesh rzeczywiście pieprzy wyuczone psychologiczne farmazony które najczęściej nie mają przełożenia w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O zgrozo.

*Co jest w glowach

*porownywac Cie do bylych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyy

Nanesh ale Ty bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiśtam
3 godziny temu, Gość Monika napisał:

Czuje się wykorzystana bo on sobie wcześniej pokorzystał a teraz znalazł sobie grzeczną dziewczynkę na żonę i dziewczynę na serio.....

Czyli jesteś typem grzecznej dziewczynki która robi z siebie świętą pomimo tego że tak naprawdę ma zwyczajne ograniczenia we łbie dyktowane katolskimi wpływami? I kto tu jest skrzywiony tak naprawdę sobie odpowiedz, on czy ty. Co do aktywności Nenesh nie ze wszystkim się zgadzam ale jest jedną z nielicznych osób na kafe posiadających rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co ma katolski wplyw do kazirodztwa? Co za poyebane ludzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onkosfera

Piękne i rozumne wypowiedzi przedmowcow, jak widzę... Młoda dziewczyna, która ma zrozumialy problem z akceptacją puszczalskiej(o ile to prawda) przeszłości i prowokacyjnych wypowiedzi partnera, jest tyrana i wyzywana bo miala dwóch partnerów seksualnych. A d.u.p.odajstwo jej chlopaka jest oczywiście okej. Podwojna moralność, standard... Pomijam fakt, że dopieprzanie autorce nijak ma się do tematu dyskusji.

Moniko, mnie by taki mocno r.u.cha.linski partner bardzo przeszkadzał. Brzydzilaby mnie i męczyła myśl o jego jednorazowych stosunkach, czy seksie z kuzynka(żenujące spotkania rodzinne?). Ale bardziej niż burzliwa przeszłość, niepokojące jest jego gadanie. Dżentelmen nie wywleka takich historii przed nową partnerką (która rzekomo kocha, jak zrozumialam), tym bardziej nie wzywany do odpowiedzi. Może w mniemaniu tego konkretnego mężczyzny, takie gadki mają podkręcić temperaturę w zwiazku i seksie. Ale żeby je lubić, to trzeba też czerpać przyjemność z takich specyficznych podniet. Mnie by to odrzucilo a nie zachęciło i absolutnie nie wiazałabym swojej przyszłości z takim typem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloro

same tempaki :

1 .  facet cie nieszanuje  wiec co robisz masz go gdzieś

2 niewciskaj sobie kitu ze go kochasz bo on cie niekocha.

3 . niedaj mu sie przelecieć po pół roku pier zabij tą miłossc jaks ie coś odrodzi to mzoe to bedzie warte zachodu pierwsze wrażenie trzeba zlikwidowac.

4  weż sie za nauke anie pierdoły

5 pomyśl o przyszłym facecie czy zechce kobiete która przeleciała sie z taka patalogią

6 wkurzasz mnie że się zastanawiasz i brniesz w ... a on to wykorzysta bo jesteś tępa i zakochana  milosc jest fałszywa tylko jedno strona wydyma cie i bedziesz sama i skrzywdzona ale chyba oto ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Seks jest super i póki jest się młodym trzeba się nim cieszyć i uprawiać jak najwięcej. Tylko zakompleksieńcy mają z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A szczególnie z kuzynkami, prawda?

"Co w rodzinie to nie zginie"

Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro kuzynka też miała ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×