Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anula

Dieta od dietetyka do stosowania w domu

Polecane posty

Gość Anula

Czesc. Do wszystkich kobiet o nadwadze jak ja! Próbowałam roznych lekow jak i diet. po nie ktorych zle sie czulam a efektu bylo brak. Bylam zapisana z kolezanka do dietetyka ktory poradzil nam jak mamy sie odzywiac i co robic by zrzucic zbedne kg. i udalo sie! Zrzucilam 7,8 kg w poltora miesiaca i nie bardzo sie musialam przy tym napracowac ;D Mowie tu odnosnie katorczych cwiczen jakie mialam z innymi instruktorami. A do tego glowna rzecza byla silna motywacja!!! Wiec jezeli macie takowa motywacje by wygladac lepiej badz poprostu dla wlasnego zdrowia polecam ta diete!

https://tiny.pl/tm23g

Mozna samemu cwiczyc w domu a Pan Maciej pomogl i mi i kolezance. Pozdrawiam wszystkie dziewczeta co mialy takie doswiadczenia jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić   Posiłki różnorodne i zbilansowane.

Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, dobierana pod twój typ metabolizmu, a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×