Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kochambmw

Chce zostać surogatką! Jak zacząć?

Polecane posty

Gość gosc

W Polsce z procedurą nie ma problemu, co prawda surogatka jest uznawana za matkę dziecka, ale prawdziwy ojciec dziecka jest zgodnie z prawem jego ojcem, Surogatka zrzeka się praw rodzicielskich, wtedy prawo ma tylko ojciec a jego partnerka czyli prawdziwa matka dziecka przysposabia to dziecko (ojciec ma prawo z automatu) Nie trzeba nawet sądu, znam taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa (wciąż ta sama)
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

W Polsce z procedurą nie ma problemu, co prawda surogatka jest uznawana za matkę dziecka, ale prawdziwy ojciec dziecka jest zgodnie z prawem jego ojcem, Surogatka zrzeka się praw rodzicielskich, wtedy prawo ma tylko ojciec a jego partnerka czyli prawdziwa matka dziecka przysposabia to dziecko (ojciec ma prawo z automatu) Nie trzeba nawet sądu, znam taki przypadek.

"Nie ma problemu" jak obie strony dotrzymuja słowa i wszystko odbywa się zgodnie z planem.

Tyle że jaką masz gwarancję, jak coś nie wyjdzie? Umowa z surogatką zawarta w Polsce to nic niewarty świstek papieru, skoro surogactwo jest niezgodne z prawem.

No i czy polska klinika wszczepi zarodek zupełnie obcej genetycznie kobiecie? Bardzo w to wątpię.

Chyba że jakaś lewa klinika... ale nie wydaje mi się, że o to chodziło autorce (?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🐮🐮🐮

A ja Cię popieram. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyrafa

A wzielas pod uwage autorko, ze dziecko moze byc chore? I jesli je urodzisz, to myslisz, ze ci rodzice beda je chcieli? Predzej zostaniesz na lodzie. Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy, ze tu chodzi o zycie niewinnej istoty. Moga tez nastapic komplikacje przy porodzie, moze dojsc do porazenia mozgowego, mozesz ty ulec jakims komplikacjom. Piszesz tak beztrosko, widac, ze w ogole nie przemyslalas sprawy i nie zdajesz sobie sprawy z powagi sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss powiatu

Po co zaraz surogatką? Nie lepiej oddać odpłatnie komórki jajowe? Ok.4000 wpadnie na czysto. Legalnie, pod kontrolą lekarską. Klinika w Łodzi Salve na pewno prowadzi takie procedury, można być dawczynią kilka razy z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutheran Hospital

To jest publiczne ogłoszenie dla każdego, kto chce sprzedać nerkę, mamy pacjentów, którzy potrzebują przeszczepu nerki, więc jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nerki, skontaktuj się z nami na nasz e-mail na iowalutheranhospital@gmail.com
Możesz również zadzwonić lub napisać do nas na WhatsApp pod numerem +1 515 882 1607.

UWAGA: Twoje bezpieczeństwo jest gwarantowane, a nasz pacjent zgodził się zapłacić dużą kwotę pieniędzy każdemu, kto zgodzi się na oddanie nerki, aby je uratować. Mamy nadzieję usłyszeć od ciebie, abyś mógł uratować życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka

Witam,tez chce zostac Surygatka,ale biore od 100tys $ szukam posrednika,agencji  mam wyzsze wyksztalcenie posiadam wysoka,kultura osobista,bez nalogow.

Prosze o kontakt; student337@interia.pl tylko powazne oferty - glupio madrym z gory dziekuje za komentarze,ale nic mnie nie obchodzi co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Studentka napisał:

Witam,tez chce zostac Surygatka,ale biore od 100tys $ szukam posrednika,agencji  mam wyzsze wyksztalcenie posiadam wysoka,kultura osobista,bez nalogow.

Prosze o kontakt; student337@interia.pl tylko powazne oferty - glupio madrym z gory dziekuje za komentarze,ale nic mnie nie obchodzi co myslicie

Jak chcesz zostać surygatką, to wyższe wykształcenie kupiłaś najwidoczniej na bazarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×