Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maritino

Dziewczyna mnie olała ale mam jeszcze szanse. Pomóżcie jak to rozegrac?

Polecane posty

Gość Maritino

Poznałem super dziewczynę na imprezie w klubie. Całą noc się bawiliśmy. Było super ale na koniec nie chciała dac nr bo powiedziała że nie raz jak dała kontakt to ktoś ją później nękał itp. Powiedziała że jeśli nam to pisane to bez tel sie spotkamy przypadkowo. Oczywiscie wyczaiłem ją na fb i widze ze w ten weekend bedzie na imprezie w pewnym klubie. Chce tam isc ze znajomymi i podbic do niej jeszcze raz. Co wtedy powiedziec, jak zagadac, jak sie zachowac? Pytam bo boje sie troche, juz raz mnie olala i nie chce zeby to sie powtórzyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

powiedz jej- przypadek? nie sądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfa

Trudna sprawa. Gdybyś się jej spodobał nie wykręcałaby się gadkami o nękaniu i dostałbyś od niej nr tel. Jednak możesz próbować dalej. Dlaczego nie? Do odważnych świat należy. Jeżeli jednak ona nadal będzie się wykręcała, daj sobie spokój gdyż ona może ciebie uznać za kolejnego nachalnego faceta nie rozumiejącego tego, że nie znaczy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wcale jej sie nie dziwie. Tez nie daje nikomu numeru, bo az zal co pozniej wyprawiaja. Jak bedzie chciala sie z toba skontaktowac to cie znajdzie. Nie badz taki wtrywny. A nie wydaje mi sie ze w ogole ma ochote z kimkolwiek sie zadawac to po co chcesz podchodzic? 

Gdyby chciala to dalaby zielone swiatlo prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esox
52 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wcale jej sie nie dziwie. Tez nie daje nikomu numeru, bo az zal co pozniej wyprawiaja. Jak bedzie chciala sie z toba skontaktowac to cie znajdzie. Nie badz taki wtrywny. A nie wydaje mi sie ze w ogole ma ochote z kimkolwiek sie zadawac to po co chcesz podchodzic? 

Gdyby chciala to dalaby zielone swiatlo prawda? 

Dobrze mówisz. Trafiłaś/eś w sedno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Gdyby chciala to dalaby zielone swiatlo prawda? 

Nie. Bo wy chcecie, żeby was "zdobywać". Jakby dała "zielone światło", to to by nie było zdobywanie.

To w końcu "nie dajesz nikomu numeru", czy jednak dajesz, jeśli jesteś chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kolejna męska pipka bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co Ci szkodzi "przypadkowo" się z nią spotkać. Kto nie próbuje ten nie zyskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_mi

tak... przypadkowo przechodziłem obok twojego profilu na Fb.. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

"Oczywiscie wyczaiłem ją na fb i widze ze w ten weekend bedzie na imprezie w pewnym klubie. "

XX

Ach te przypadki...😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czysto teoretycznie - ja bym autorze na twoim miejscu trochę popracowała nad tymi przypadkami . Idz na impreze i na nastepną również . Moze ona potrzebuje troche czasu zeby cie poznac , oswoic sie z toba . Bo w gruncie rzeczy nie zna cię i dlatego nie dala numeru po pierwszym spotkaniu . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tora tora

Chłopie, zrozum wreszcie, że ona ma cię gdzieś. Szkoda na nią czasu i zachodu. Rozejrzyj się za taką, która chętnie się z tobą umówi i nie będzie się wykręcała gdy poprosisz ją o nr tel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×