Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zal

Faceci nie umieja kochac, spójrzcie prawdzie w oczy

Polecane posty

Gość zal

naiwniary! Dajecie się tylko oszukiwać, zamiast od razu dawac kopa w zad, kiedy w końcu pójdziecie po rozum do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst

Kobiety nie potrafią kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
6 minut temu, Gość urst napisał:

Kobiety nie potrafią kochać.

przepraszam bardzo, kto bardziej leci na wyglad i się bawi jak zabawką....baby są głupie, ja byłam naiwna ale otworzyłam juz oczy, miłości z ich strony nie ma tylko czysta huć i kalkulacja bez sentymentów. Nie iwem jak można się nie uczyć na błędach i ciągle wybaczac tym świniom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
9 minut temu, Gość urst napisał:

Kobiety nie potrafią kochać.

co ci zrobiły dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
2 minuty temu, Gość zal napisał:

przepraszam bardzo, kto bardziej leci na wyglad i się bawi jak zabawką....baby są głupie, ja byłam naiwna ale otworzyłam juz oczy, miłości z ich strony nie ma tylko czysta huć i kalkulacja bez sentymentów. Nie iwem jak można się nie uczyć na błędach i ciągle wybaczac tym świniom!

No wy lecicie na wygląd i się bawicie. Wolicie pustych przystojniaków niż fajnych, ale przeciętnych z wyglądu facetów. Ale taki przystojniak ma was gdzieś, bo może mieć każdą. I po krótkim czasie was zostawia, co powoduje, że nienawidzicie facetów i sfrustrowane piszecie takie posty jak ten.

To wy bierzecie ślub, niszczycie facetów psychicznie, a potem się rozwodzicie, zabieracie cały majątek i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
2 minuty temu, Gość zal napisał:

co ci zrobiły dziecko?

Mi nic. Jestem na zbyt wysokim poziomie, by spotykać się z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
Przed chwilą, Gość urst napisał:

Mi nic. Jestem na zbyt wysokim poziomie, by spotykać się z byle kim.

to po czym wnosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
Przed chwilą, Gość zal napisał:

to po czym wnosisz?

Z obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
2 minuty temu, Gość urst napisał:

Z obserwacji.

bo nie obserwowałes mnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal

ale wurst to wurst, wy kierujecie się wurstem i stąd ten upadek ludzkości własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
1 minutę temu, Gość zal napisał:

bo nie obserwowałes mnie xD

Po tym poście widzę, że jesteś sfrustrowaną feministką, która nienawidzi mężczyzn. Tylko nie mam pojęcia z jakiego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal

ale skoro twierdzisz że jestes wurstem na poziomie, pozostaje mi wierzyć , tak trzymaj 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
1 minutę temu, Gość urst napisał:

Po tym poście widzę, że jesteś sfrustrowaną feministką, która nienawidzi mężczyzn. Tylko nie mam pojęcia z jakiego powodu.

hehe, żeby zostać potraktowaną bez powodu jak śmiec to nei trzeba być feministką, tylko natknąc się na podczłowieka w postaci faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
Przed chwilą, Gość zal napisał:

hehe, żeby zostać potraktowaną bez powodu jak śmiec to nei trzeba być feministką, tylko natknąc się na podczłowieka w postaci faceta

Widocznie trafiasz na nieodpowiednich facetów.

1 minutę temu, Gość zal napisał:

ale skoro twierdzisz że jestes wurstem na poziomie, pozostaje mi wierzyć , tak trzymaj 😉

 

A już myślałem, że jesteś normalna i potrafisz przyznać, że jednak niektórzy faceci umieją kochać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst

Tyle że facet to coś więcej niż wurst. No ale wy myślicie tylko o jednym xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
Przed chwilą, Gość urst napisał:

Widocznie trafiasz na nieodpowiednich facetów.

A już myślałem, że jesteś normalna i potrafisz przyznać, że jednak niektórzy faceci umieją kochać 😄

jak rozpoznają u siebie jakies uczucie to zwiewają, bo im chuć i seks się liczy do spełnienia a nie rawdziwa troska o nich i dobre inrencje,,,,,a w dvpie to juz mam, śmieci to śmieci na ... drążyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilja
22 minuty temu, Gość zal napisał:

naiwniary! Dajecie się tylko oszukiwać, zamiast od razu dawac kopa w zad, kiedy w końcu pójdziecie po rozum do głowy?

ja bym poszła bez zbędnej zwłoki, tylko w najsamprzód chciała się dowiedzieć bym, jak daleko to, oraz czy po drodze stoi łóżko...bynajmniej w razie gdy zmęczyła się bym 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
2 minuty temu, Gość urst napisał:

Tyle że facet to coś więcej niż wurst. No ale wy myślicie tylko o jednym xD

coś ty w życiu, nie działam w ramach wykorzystania i porzucenia, co to to nie ..... ja....a pokazywać dominacje jajek to oni uwielbiają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
Przed chwilą, Gość zal napisał:

jak rozpoznają u siebie jakies uczucie to zwiewają, bo im chuć i seks się liczy do spełnienia a nie rawdziwa troska o nich i dobre inrencje,,,,,a w dvpie to juz mam, śmieci to śmieci na ... drążyć ;]

Mi tam nie zależy na seksie, tylko na uczuciu właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
Przed chwilą, Gość zal napisał:

coś ty w życiu, nie działam w ramach wykorzystania i porzucenia, co to to nie ..... ja....a pokazywać dominacje jajek to oni uwielbiają xD

No kobiety często działają w ramach wykorzystania i porzucenia. Niektórzy mężczyźni też, ale to zależy od człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supcio facet

Nie o jednej tylko o dwoch rzeczach. O naszych ukochanym alko bez ktorego zyc nie mozemy bo jestesmy nedznymi gownami i o rvchaniu oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
1 minutę temu, Gość Supcio facet napisał:

Nie o jednej tylko o dwoch rzeczach. O naszych ukochanym alko bez ktorego zyc nie mozemy bo jestesmy nedznymi gownami i o rvchaniu oczywiscie.

Supcio facet, ty z kolei to lecz sie na narcyzm, to choroba chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
5 minut temu, Gość urst napisał:

Mi tam nie zależy na seksie, tylko na uczuciu właśnie.

i co , chcesz powiedzieć że umiesz to pokazać a nie nędznie lawirować i kłamać z jakiegoś nieznanego nam kobeitom strachu....oj jak pokażę uczucia t bede cio/ta a jak zachowam się jak cham to będe prawdziwym mężczyzną ....logika ta jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
Przed chwilą, Gość zal napisał:

i co , chcesz powiedzieć że umiesz to pokazać a nie nędznie lawirować i kłamać z jakiegoś nieznanego nam kobeitom strachu....oj jak pokażę uczucia t bede cio/ta a jak zachowam się jak cham to będe prawdziwym mężczyzną ....logika ta jest piękna

Nie. Umiem okazywać uczucia i nie okłamuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
2 minuty temu, Gość urst napisał:

Nie. Umiem okazywać uczucia i nie okłamuję.

To tylko czekac jak zaraz fanki się zlecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
Przed chwilą, Gość zal napisał:

To tylko czekac jak zaraz fanki się zlecą

Też na to czekam, bo jednak kobiety nie są mną zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
Przed chwilą, Gość urst napisał:

Też na to czekam, bo jednak kobiety nie są mną zainteresowane.

Bo się nei znają, patrz na topik, działa to w dwie strony mr wurst, moze bądź bardzej przystępny i wyluzowany, można zaczać od koleżeństwa,, ja wolę towarzystwo facetów ogólnie i miec ich za kolegów ale oczywiście oni do łózka szli by najchętniej, te amebozy... ;/ A czas miło można spędzac inaczej, poza tym ja musze si ezakochać a nei zauroczyć i czuć więcej żeby isc do łózka ale weż tym pantofelkom przetłumacz, żal żal żal, D; żal patrzeć że na sam wygląd lecicie, nei znacie aż tak bardzi kobiet? eh co i komu ja tu chce tłumaczyć w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal

skoro życie a'la piesek leszek jest tak fascynujące to cóż poradzić, idę ja spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
2 minuty temu, Gość zal napisał:

Bo się nei znają, patrz na topik, działa to w dwie strony mr wurst, moze bądź bardzej przystępny i wyluzowany, można zaczać od koleżeństwa,, ja wolę towarzystwo facetów ogólnie i miec ich za kolegów ale oczywiście oni do łózka szli by najchętniej, te amebozy... ;/ A czas miło można spędzac inaczej, poza tym ja musze si ezakochać a nei zauroczyć i czuć więcej żeby isc do łózka ale weż tym pantofelkom przetłumacz, żal żal żal, D; żal patrzeć że na sam wygląd lecicie, nei znacie aż tak bardzi kobiet? eh co i komu ja tu chce tłumaczyć w ogóle...

Powtarzam, nie lecę na wygląd. Wolę przeciętną, inteligentną i wartościową dziewczynę, niż piękną, ale pustą.

Bardzo chętnie zacząłbym od koleżeństwa, ale nawet znajomych nie mam. A jestem przystępny.

1 minutę temu, Gość zal napisał:

skoro życie a'la piesek leszek jest tak fascynujące to cóż poradzić, idę ja spać

Nie rozumiem, co chciałaś tym przekazać, ale mnie takie życie nie fascynuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
1 minutę temu, Gość urst napisał:

Powtarzam, nie lecę na wygląd. Wolę przeciętną, inteligentną i wartościową dziewczynę, niż piękną, ale pustą.

Bardzo chętnie zacząłbym od koleżeństwa, ale nawet znajomych nie mam. A jestem przystępny.

Nie rozumiem, co chciałaś tym przekazać, ale mnie takie życie nie fascynuje.

może być tez ładna i nie pusta...omg nie stereotypizuj mi tu i nie twórz sam wykluczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×