Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Pieluchy babydream z Rossmanna

Polecane posty

Gość gosc

Używałyście? Byłyście zadowolone? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wlasnie zużyłam paczkę 2 z Rossmanna. Kupiłam bo akurat nie było pampersow w rozmiarze 2. Osobiście nie polecam. Pupa cały czas mokra, co grozi odparzeniem. Efekt taki, że trzeba dwa razy częściej zmieniać pieluche, a co za tym idzie zużycie wzrasta i zanieczyszczenie środowiska też. Moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

A u nas sprawdzają się dobrze. Używam praktycznie od początku i nigdy mnie nie zawiodły. Syn ma 3 miesiące i od jakiego czasu nie zmieniam mu już pieluszki w nocy (zakładam po kąpieli o 20 i zmieniam dopiero o 6 rano) i nigdy nie przeciekła. Nigdy też nie miał mokrej pupy ani odpażeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Używam na zmianę z pampersami rozmiaru 2. Drugi raz syn ma czerwony kawałek pupy ale nie wiem czy to wina pieluch a jeśli tak to których. Chyba zacznę używać dłuższy czas jednych a potem dłuższy czas drugich i zobaczę czy to od babydream. Na pewno przynajmniej dla mnie bardziej pasuje mi grubość i montowanie na dziecku niż pampersy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peppa

Wydają się sztywne, ale u nas nie odgniatają, nie odciskaja,  są chłonne. Używamy tych fun&fit. Jedne z dwóch które nie uczulają (drugie znalazłam przypadkiem niedawno). Rzepy solidnie trzymają,  obrazek jest tylko z przodu więc zwlaszcza na początku kiedy się przewija w nocy, jest łatwiej. Nie śmierdzą chemią jak inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A czym się różnią zwykle babydream od babydream fun&fit? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×