Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

s贸wka1313

Otwieram piwko i zaczynam weekendzik

Polecane posty

Go艣膰 Gosc
9 minut temu, s贸wka1313 napisa艂:

E, codziennie pic bede... boziu jaka jestem z艂a. Pojecha艂am do takiego super sklepu z ciuchami, daleko ale go lubi臋 i postanowi艂am sie wybrac, a tu drzwi zamkni臋te. 呕adnej kartki 偶adnego info nic.聽馃懝

KALEKA聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
8 godzin temu, s贸wka1313 napisa艂:

Posz艂am bo to g 贸 w i e n k o znowu si臋 do mnie przyklei艂o i odkleic nie chcialo. Co do polecania to zale偶y jakie filmy lubisz... ja pisa艂am kiedys 偶e lubi臋 te starsze, ale musia艂abys napisac czy chodzi ci o komedi臋 dramat czy o co? Ja np uwielbiam Ojca chrzestnego jedynk臋 i dw贸jk臋, Cz艂owieka z blizn膮, Nagi instynkt, klasyke. Ostatnio widzia艂am Zodiaka, na faktach o seryjnym mordercy kt贸ry grasowa艂 w Ameryce w latach 60 tych i wysy艂a艂 listy do redakcji, dobry film. Mo偶esz np obejrzec Dzikie historie, to nie horror, ostatnio tez widzia艂am i spodoba艂 mi sie. Deadpool jedynka i dw贸jka s膮 super jesli lubisz takie klimaty.

Dzi臋ki. Ja lubi臋 r贸偶ne filmy, s-f, filmy akcji, kostiumowe, psychologiczne, horrory te偶 , ale rzadko sobie pozwalam, bo potem ze spaniem kiepsko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

S贸wka , ta Marigold to nieudolny podszyw. Tamta dziewczyna to by艂a Merigold.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 godzin臋 temu, s贸wka1313 napisa艂:

E, codziennie pic bede... boziu jaka jestem z艂a. Pojecha艂am do takiego super sklepu z ciuchami, daleko ale go lubi臋 i postanowi艂am sie wybrac, a tu drzwi zamkni臋te. 呕adnej kartki 偶adnego info nic.聽馃懝

Kup sobie na pocieszenie lody z bit膮 艣mietan膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

O, jeszcze mi si臋 fajny horrorek przypomnia艂, ogl膮da艂am go w kinie kiedys na maratonie horror贸w.聽 orginalny tytu艂 to ''hollow'', jest na yt pod polskim tytu艂em ''z lasu''. Fajny na wiecz贸r

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

I jeszcze np ''Przyl膮dek聽 Strachu'', to thriller a nie horror, tez polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nooo i jeszcze Oczywiscie ''Sierociniec''- pisze ze horror ale to 偶aden horror, bardziej dramat z elementami fantasy. Naprawde polecam, zawsze p艂acze na koncu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Dzi臋ki S贸wka. Wszystkie tytu艂y sobie poodpisywalam. Szkoda, 偶e nie ma Noxy, nie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰aaaaaaaa

S贸wka daj foto

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

imgur.com/zSWCxKL fota S贸wki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

S贸wka , ta Marigold to nieudolny podszyw. Tamta dziewczyna to by艂a Merigold.

Sr贸wce wszystko jedno, wa偶ne 偶e mo偶e sobie pohejtowa膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 godzin臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Sr贸wce wszystko jedno, wa偶ne 偶e mo偶e sobie pohejtowa膰.聽

A nie widzisz jak S贸wka tu jest hejtowana? Ci膮gle jej zarzucaj膮 alkoholizm, bo si臋 czasem piwa napije. Raz napisa艂a o w艂osach to ci膮gle jej pisz膮 , 偶e lysa. I to wszystko tylko dlatego, 偶e broni艂a Noxy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Przed chwil膮, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

A nie widzisz jak S贸wka tu jest hejtowana? Ci膮gle jej zarzucaj膮 alkoholizm, bo si臋 czasem piwa napije. Raz napisa艂a o w艂osach to ci膮gle jej pisz膮 , 偶e lysa. I to wszystko tylko dlatego, 偶e broni艂a Noxy.

Hejtuj膮 j膮 nie tylko za lizanie doopy Noxie, ale przede wszystkim聽za chamskie dowalanie si臋 do ka偶dego, komu zachowanie szo艂apiary si臋 nie podoba艂o. Na innych topach te偶 nie raz pokaza艂a, jaka聽z niej prymitywna i wulgarna baba, kt贸ra od razu startuje z wyzwiskami. A na dziale macierzy艅skim maj膮 niez艂膮 bek臋 z jej "mundro艣ci".聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 godzin臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Hejtuj膮 j膮 nie tylko za lizanie doopy Noxie, ale przede wszystkim聽za chamskie dowalanie si臋 do ka偶dego, komu zachowanie szo艂apiary si臋 nie podoba艂o. Na innych topach te偶 nie raz pokaza艂a, jaka聽z niej prymitywna i wulgarna baba, kt贸ra od razu startuje z wyzwiskami. A na dziale macierzy艅skim maj膮 niez艂膮 bek臋 z jej "mundro艣ci".聽

Nie spotka艂am S贸wki na innych topach, na kt贸re wchodzi艂am, no to nie jestem zorientowana. Wiem tylko, 偶e z Merigold tocz膮 wojn臋, ale nie wiem co je poroznilo. A na macierzy艅skim bym si臋 S贸wki nie spodziewa艂a, bo pisa艂a, 偶e nie chce mie膰 dzieci, chyba, 偶e co艣 藕le zrozumia艂am.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 godzin臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Hejtuj膮 j膮 nie tylko za lizanie doopy Noxie, ale przede wszystkim聽za chamskie dowalanie si臋 do ka偶dego, komu zachowanie szo艂apiary si臋 nie podoba艂o.聽

Mnie te偶 si臋 nie podoba艂o np. to, 偶e Noxa zarabia na SU, nawet pr贸bowa艂am j膮 od tego odwie藕膰, ale w sumie ka偶dy mo偶e robi膰 co chce i nikogo nie wolno ocenia膰, wi臋c da艂am sobie spok贸j, niech Nox 偶yje jak chce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Jak wam mija sobota? Ja by艂am na zakupach, kupi艂am sobie jeansy i bluz臋 pumy, na obiad zrobi艂am indyka w sosie s艂odko-kwasnym z ryzem, teraz popijam yerbe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Merigold

W艂a艣nie sko艅czy艂am sprz膮ta膰, maluj臋 paznokcie i czekam a偶 ch艂opak wr贸ci z siatk贸wki. Na obiad mamy szasz艂yki, a potem to, co zwykle w weekend, czyli plansz贸wki, basen i kino (Alita).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Merigold

Gdzie kupi艂a艣 mro偶one owoce le艣ne? Ja widzia艂am tylko聽jagody.

Takie koktajle s膮 pycha! Mam maliny i truskawki w zamra偶alniku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Merigold

Czujecie ju偶 wiosn臋 w powietrzu? Pogoda jest super, no mo偶e dzisiaj troszk臋 ch艂odniej, ale jak na luty ca艂kiem nie藕le, a jak wstaj臋 i wychodz臋 do pracy albo jak wracam jest jasno. A偶 chce si臋 偶y膰...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Merigold

Ja teraz zaczynam diet臋 i mam list臋 kilku niskokalorycznych da艅, ale i koktajle, w ma艂ej ilo艣ci rzecz jasna, maj膮 niewiele kalorii i jeden spokojnie mo偶na codziennie wypi膰. Mn贸stwo witamin, a jaka pycha.

Mam ca艂膮 ksi膮偶k臋 z przepisami na koktajle. 馃崕馃崏馃崙馃崚馃崊馃崒馃崜馃崐馃崑馃崍馃ゥ馃ウ

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Merigold

Jutro ma si臋 ociepli膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Merigold

Jutro ma si臋 ociepli膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Siemka Nox:) Wow, 50 par skarpet, niezle, hehe. Ja skarpety w liski widzia艂am kiedys w rossmanie, ale kosztowa艂y chyba 15 z艂 za sztuk臋, wi臋c sobie odpusci艂am

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja w tamto lato tez kupi艂am bial膮 bluzk臋 z kieszonk膮, z kt贸rej wygl膮da czarny kotek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 1111

ale tylko jedno ? nie wiecej a dlaczego tylko jedno聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Merigold

Gdybym ja kupi艂a 50 par skarpetek, z pewno艣ci膮 zaj臋艂yby mi przynajmniej jedn膮 szuflad臋 kom贸dki :) Mam za to kilka par takich nietypowych, bajeranckich skarpetek. To w moim zwi膮zku taka tradycja, 偶e kupujemy je z r贸偶nych okazji. Ale one sporo kosztuj膮, jedna para potrafi 35 z艂 kosztowa膰, pluw przesy艂ka.

Byli艣my na Alicie i polecamy. 艢wietny film cho膰 taki jakby niedoko艅czony. Teraz szukam ksi膮偶ki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Merigold

*plus przesy艂ka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×