Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gisc

Haha skasowali wam watek o otrze bardzo dobrze buahhah

Polecane posty

Gość AnR

Mam pomysł na hasło reklamowe dla Madzi.

Magdalena Augustynowicz... całkiem nieśmieszny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość AnR napisał:

Mam pomysł na hasło reklamowe dla Madzi.

Magdalena Augustynowicz... całkiem nieśmieszny człowiek

Social WebLife - nikt Ci tego tak nie sknoci jak my!

Polecam Magdalena Augustynowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baran za baranem
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Obserwuję na instagramie dziewczynę z podobną chorobą i powiem Wam, że to niebo a ziemia. Tamta kobieta ubiera się kobieco, elegancko, modnie. Nie jedna zdrowa mogłaby jej stylu pozazdrościć, nawet szpilki nosi. Magda wypada przy niej blado. Ciągle te dziecinne ubranka i buciki. Tu twarz dorosłej, a tu bluzeczka jak u małej dziewczynki. Nie dziwię się, że nikt jej na poważnie nie bierze. Tamta dziewczyna jest bardzo zadbana, pomimo choroby naprawdę można powiedzieć, że dobrze wygląda. Takie wow. I zero w tym litości. Magda niestety wygląda na zaniedbaną. Cera w tragicznym stanie, włosy też, zęby zaniedbane. Coraz grubsza robi się od tych sztucznych wędlin. Największa różnica jest jednak w zachowaniu. Tamta korzysta  z życia, rozwija się, jest pogodna, ma prawdziwe pasje. Ciągle gdzieś wychodzi, nie straszy z ciemnego pokoju. Czuć, że to pewna siebie, interesująca osoba. A Magda to takie zdziecinniałe dziwadło. Trochę taki strach na wróble. Żyje tylko tymi Simsami i gadaniem z dziećmi. Zero dojrzałości, zero rozwoju, jakieś bujanie w obłokach. Nie muszę chyba wspominać, że tamta ma męża. I to przystojnego, bardzo fajnego. Nie wiem czy ona może mieć dzieci, ale myślę, że prowadzą na tyle fajne życie, a ona jest na tyle ciekawa, że można to pominąć. Natomiast nie wyobrażam sobie tego z Madzią. Z jej dziwactwami, dziecięcym stylem i zaniedbanym wyglądem.Ona nawet nie stara się wyglądać jak kobieta.

Zobacz A Ty jesteś w pełni zdrowa a zamosdy wyjść do ludzi śledzisz na kafe;-D cóż za hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Hipokryzja? To nie mój komentarz ale rada-

Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka Bieniek

Ciekawe czy Jan Kaczmarek zdecydował się na pakiet VIP u Magdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia
1 minutę temu, Gość Halinka Bieniek napisał:

Ciekawe czy Jan Kaczmarek zdecydował się na pakiet VIP u Magdy 😄

zapytaj go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli masz czas, aby paplać
Czytaj książki

Jeśli masz czas na czytanie
Idź w góry, na pustynię, nad ocean

Jeśli masz czas by się przechadzać
Śpiewaj pieśni i tańcz

Jeśli masz czas na taniec
Usiądź w spokoju, ty Szczęśliwy ...o

Nanao Sakaki - Japoński poeta, znany na całym świecie jako współczesny mędrzec, działacz ekologiczny i nauczyciel Zen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Obserwuję na instagramie dziewczynę z podobną chorobą i powiem Wam, że to niebo a ziemia. Tamta kobieta ubiera się kobieco, elegancko, modnie. Nie jedna zdrowa mogłaby jej stylu pozazdrościć, nawet szpilki nosi. Magda wypada przy niej blado. Ciągle te dziecinne ubranka i buciki. Tu twarz dorosłej, a tu bluzeczka jak u małej dziewczynki. Nie dziwię się, że nikt jej na poważnie nie bierze. Tamta dziewczyna jest bardzo zadbana, pomimo choroby naprawdę można powiedzieć, że dobrze wygląda. Takie wow. I zero w tym litości. Magda niestety wygląda na zaniedbaną. Cera w tragicznym stanie, włosy też, zęby zaniedbane. Coraz grubsza robi się od tych sztucznych wędlin. Największa różnica jest jednak w zachowaniu. Tamta korzysta  z życia, rozwija się, jest pogodna, ma prawdziwe pasje. Ciągle gdzieś wychodzi, nie straszy z ciemnego pokoju. Czuć, że to pewna siebie, interesująca osoba. A Magda to takie zdziecinniałe dziwadło. Trochę taki strach na wróble. Żyje tylko tymi Simsami i gadaniem z dziećmi. Zero dojrzałości, zero rozwoju, jakieś bujanie w obłokach. Nie muszę chyba wspominać, że tamta ma męża. I to przystojnego, bardzo fajnego. Nie wiem czy ona może mieć dzieci, ale myślę, że prowadzą na tyle fajne życie, a ona jest na tyle ciekawa, że można to pominąć. Natomiast nie wyobrażam sobie tego z Madzią. Z jej dziwactwami, dziecięcym stylem i zaniedbanym wyglądem.Ona nawet nie stara się wyglądać jak kobieta.

Jak się tamta nazywa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Madzia nie przyjmuje teraz zleceń bo imprezuje z latynosami na Ibizie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×