Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ilonaw

Jakie garnki?

Polecane posty

Witam. Piszę tu, bo nie znalazłam odpowieniego tematu. Zastanawiam się nad garnkami. Bo te, co mam, to jakieś byle co, co zamiast porządnych denków nie mają, tylko jakieś blaszki, co je udają. 

Co polecacie za , powiedzmy do 1000 złotych? 

Nie chce zeptera, koleżanka kupiła jakieś ganki i Zeptera wyrzuciła. To co kupiła to mówi, że rewelacja, bo może wsadzić do piekarnika razem z pokrywką i wytrzymuje, no i że to ręcznie robione. A poza tym ma rondle od nich i nic nie jest w stanie się przypalić, bo mają jakąś powłokę. Prawda to? Jest to możliwe?

Pytam, bo nie wiem, kiedy ją spotkam, a napaliłam się na porządne garnki. Jakieś 4-6 sztuk w zestawie. Na indukcję żeby tez były. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola25

Do tej kwoty dostaniesz spokojnie mocne, dobrze wykonane garnki np. stalowe. Ostatnio widziałam kilka fajnych zestawów np od  Postiano ZANUSSI.W tym budżecie będą one przystosowane zarówno do indukcji jak i kuchenki gazowej. Ważne tez by można je było myć w zmywarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego. Myślałam o Zepter, bo tak jakoś marka mi się kojarzy. Spotkałam tą koleżankę natomiast. Ona używa marki, której nie znam. Kolimax. Wiem ze strony internetowej, że to czeska firma. Czyli raczej nie chińszczyzna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×