Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mqjnw

Mrs Harmony

Polecane posty

Gość gosc
14 minut temu, Gość twórca napisał:

Ja wam powiem co mnie tak denerwuje, oglądam ich praktycznie od początku, najpierw Kasia rzuciła pracę, potem posprzedawała wszystko co miała i pojechali sobie na GOA na zimę, w pewnym pozytywnym sensie im zazdrościłam wtedy odwagi, spełniania marzeń itp, były ładne zdjęcia, życie na plaży, w Warszawie łapanie chwilek i dziecko, same ładne obrazki z ciekawego życia, ale potem zaczęła się proza życia i dramat, nie mam na rzęsy, muszę suszyć pranie na suszarce, przegrałam z zusem i płacz do telefonu, dawajcie lajkunie, kończy mi się podkład a na koniec dajcie nam na mieszkanie większe bo nam się marzy, ani słowa o pójściu do pracy, czy ktoś słyszał gdzie przyjmują itp., między wierszami natomiast "my się nie nadajemy do pracy na etacie", "lubimy siedzieć razem cały dzień", "7 rano to dla mnie noc", "jestem wykończona siedzeniem z dziećmi, niech juz pójdą do przedszkola", pomyślałam, hej! to ja tu siedzę na znienawidzonym przez was etacie, pracuję jak leżycie do południa w łóżku, pracowałam w zimie, kiedy wy grzaliście zadki na GOA to może nie proście mnie o kasę i lajkunie na swoje wymyślone życie. Uważam, ze to nie jest fair i tak jak ktoś napisał wcześniej taka roszczeniowa postawa dwóch leniuszków powinna być piętnowana, żeby młodzi ludzie surfując po internecie nie wierzyli w takie bajki.

Dobrze powiedziane. Najgorzej, że uczą swoje dzieci, że tak można, a nawet należy. Z tym mieszkaniem przegięli, ale najwyraźniej myśleli, że ludzie będą sie zrzucać. Świadczy to o tym, że mają ich za naiwniaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc

A ja zawsze się zastanawiam, kiedy ona zajmuje się dziećmi. Siedzi non stop w telefonie. Zacznie się jak pójdą do szkoły. Z dzieckiem trzeba usiąść do lekcji. Nauczyć obowiązku odrabiania lekcji, przygotowania materiałów. Niestety to nie szkoła wychowuje, a rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 27.05.2019 o 14:40, Gość Igblade napisał:

no i nowych 70 kupionych. Przecież widać ze jej cały czas ubywa a nagle dzień dwa plusy duze i później znowu na minus codziennie. 

Nie musi kupować. Po co płacić? Wystarczy, że pozostawia komentarze na innych profilach, polubi zdjecia innym i już ma nowych follow 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chciałabym ich zobaczyć w kolejnej edycji bb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczycielka

No nie wiem, ja jestem zdania, ze dzieci powinny się same do szkoły przygotowywać (o ile nie ma jakichś większych problemów). Oni maja dwie dziewczynki, nie wydaje mi się, żeby było przy nich wiele roboty. Bawią się razem, a nakarmić, ubrać, wykapać i poczytać książkę to nie jest nic bardO czasochłonnego.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
11 minut temu, Gość Nauczycielka napisał:

No nie wiem, ja jestem zdania, ze dzieci powinny się same do szkoły przygotowywać (o ile nie ma jakichś większych problemów). Oni maja dwie dziewczynki, nie wydaje mi się, żeby było przy nich wiele roboty. Bawią się razem, a nakarmić, ubrać, wykapać i poczytać książkę to nie jest nic bardO czasochłonnego.!

A masz dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczycielka

Mam. I to już odchowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosć
1 minutę temu, Gość Nauczycielka napisał:

Mam. I to już odchowane. 

Dawniej było inaczej w szkołach. Żeby nie było, Państwo H mają zdolne i fajne dzieciaki, ale każde trzeba dopilnować. Czasami dzieci są rozkojarzone i nie zwracają uwagi co mają przynieść, jakie zadanie zrobić. Pani nie pisze wszystkiego na karteczkach. Znam chłopca bardzo mądrego, któremu się nie chciało robić lekcji i mówił mamie, że ma już zrobione 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczycielka

To racja. Na szczęście moje dzieci były ogarniete, a jej dziewczynki tez wyglądają na mądre. W moim wypadku mnóstwo czasu zajmowało rozwożenie dzieci na zajęcia pozalekcyjne, tance, języki, sporty. U nich ewidentnie nie ma takiego problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc gosc
4 minuty temu, Gość Nauczycielka napisał:

To racja. Na szczęście moje dzieci były ogarniete, a jej dziewczynki tez wyglądają na mądre. W moim wypadku mnóstwo czasu zajmowało rozwożenie dzieci na zajęcia pozalekcyjne, tance, języki, sporty. U nich ewidentnie nie ma takiego problemu. 

Napisałam wyżej, że są zdolne i fajne. A czemu nie ma takiego problemu? W szkole nie bedą chodzić na zajęcia pozalekcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczycielka

Może i będą, ale to kosztuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze

Na fb jest dużo stron które oferują zaplatę. Za ankiety i inne, może tak sobie dorabiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani
1 minutę temu, Gość moze napisał:

Na fb jest dużo stron które oferują zaplatę. Za ankiety i inne, może tak sobie dorabiają?

są tam grupy typu praca w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość moze napisał:

Na fb jest dużo stron które oferują zaplatę. Za ankiety i inne, może tak sobie dorabiają?

Myślisz? No co Ty, oni wolą chyba dostawać za free?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wania

może gdybym chociaż raz zobaczyła na jej zdjęciu naturalny wyraz twarzy to bym uwierzyła w tą naturalność a tak ten wiecznie ściśnięty nos, żeby usta były wydętę jakoś do mnie nie przemawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukryta prawda rulez

Zabraknie kasy to znowu wynajmą mieszkanko do ukrytej prawdy Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Ukryta prawda rulez napisał:

Zabraknie kasy to znowu wynajmą mieszkanko do ukrytej prawdy Hahaha 

a wynajmowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukryt
Przed chwilą, Gość gość napisał:

a wynajmowali?

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Ukryt napisał:

Tak

Przyznali się, czy ktoś poznał, że to ich mieszkanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea
39 minut temu, Gość gość napisał:

Przyznali się, czy ktoś poznał, że to ich mieszkanie? 

Ktoś poznał i się przyznali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha
37 minut temu, Gość Bea napisał:

Ktoś poznał i się przyznali 

ale to chyba nic złego? nie popadajcie w obsesje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość cicha napisał:

ale to chyba nic złego? nie popadajcie w obsesje 🙂

oczywiście że nic złego. Nawet ciekawe, jak można dorobić. Mają łeb! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha
24 minuty temu, Gość gość napisał:

oczywiście że nic złego. Nawet ciekawe, jak można dorobić. Mają łeb! 🙂

tego im zarzucić się ostatnio nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
1 godzinę temu, Gość cicha napisał:

ale to chyba nic złego? nie popadajcie w obsesje 🙂

dlaczego w obsesję? Nic z tych rzeczy. Pewnie, ze nic złego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a panie nauczycielki komentujące to może z przedszkola chłopco-dziewczynki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Nie musi kupować. Po co płacić? Wystarczy, że pozostawia komentarze na innych profilach, polubi zdjecia innym i już ma nowych follow 🙂 

No ale na tym chyba tez polega instagram, że sobie go scrolujemy i lajkujemy zdjęcia, które nam się podobają i komentujemy. Nie rozumiem o w tym złego... Juz się nie czepiajcie, że lajkuje innym zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what ?
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No ale na tym chyba tez polega instagram, że sobie go scrolujemy i lajkujemy zdjęcia, które nam się podobają i komentujemy. Nie rozumiem o w tym złego... Juz się nie czepiajcie, że lajkuje innym zdjecia

No wlasnie, bo chyba od samego lajowania i komentowania nikt sie ni estaj eobserwatorem, musi kliknąc obserwuj, wcale tak nie ma, ze ktos za lajki nagle zaczyna obsewowac profil ..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

No ale na tym chyba tez polega instagram, że sobie go scrolujemy i lajkujemy zdjęcia, które nam się podobają i komentujemy. Nie rozumiem o w tym złego... Juz się nie czepiajcie, że lajkuje innym zdjecia

nie czepiam się że lajkuje. Czytaj proszę  ze zrozumieniem. Chodzi o to, że wcale nie kupuje obs.  Tylko jej przybywa po lajkowaniu innych.  NIE KUPUJE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość gość napisał:

a panie nauczycielki komentujące to może z przedszkola chłopco-dziewczynki? 

Chłopco-dziewczynki? Co to znaczy?

Wyżej "nauczycielka" coś pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczycielka

Nie, ja nie jestem od chłopców dziewczynki. Swoją droga dzięki za przypomnienie tej akcji hehe.

zgadzam się z kolezanka, ona jest od tych „like for like” 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×