Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mqjnw

Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Cycek

Mózg mogła sobie zrobić a nie cycki

plastyka uszu nastepna 

a on przeszczep włosów bo łysina ze wstyd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powiedzcie mi takim cudem ona skonczyla studia.... skoro nawet nie wie jak poprawnie napisac „chomąto” - tak sie pisze wg niej, a tak „Homonto” pisze sie wg słwonika  języka polskiego...... no Boze widzisz i nie grzmisz..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Teraz trabi na lewo i prawo ze cycki zrobila ale jak za rok ktos nowy przyjdzie i ja zapyta czy robila to powie ze nie.... tak jak z zebami od poczatku zawsze gadala ze nic z zebami nie robila.... az tu nagle mowi ze od zawsze miala krzywe zeby i nosila kilka aparatow i do dzis nosi taki podtrzymujacy efekt prostych zebow.... a dlaczego nagle sie przyznala .... bo jej sie zepsul ten aparacik i za darmo potrzebowala nowego natychmiast.... laska jest obrzydliwie interesowna.... zadaje sie tylko z tymi ktorzy moga jej zapewnic bywanie na salonach i ludzi sie ze takze osiagnie dzieki tym znajomoscia sukces, i zostanie celebrytka znana z tv .... tyle ze bardzo szybko osoby ktore ona perfidnie wykorzystuje do swoich celow sie na niej poznaja.... monika, maja, cooka, luksowa tez jakby sie odciela..... moze czas w koncu przestac byc interesowna a zaczac byc szczera w znajomosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Wsk

Zaraz zaraz czy takie hotele jak westin nie patrza krzywo przypadkiem na alkohol wniesiony wlasny spozywany w hotelu? To tylko pytanie luzne bo nie wiem jak do takiego czegos odnosza sie hotele????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flacha
11 minut temu, Gość Gosc Wsk napisał:

Zaraz zaraz czy takie hotele jak westin nie patrza krzywo przypadkiem na alkohol wniesiony wlasny spozywany w hotelu? To tylko pytanie luzne bo nie wiem jak do takiego czegos odnosza sie hotele????

Możesz mieć swój alko. W tym przypadku hotel przynajmniej zaoszczędzi na alkoholu, o ile ta flaszka nie wysępiona:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
1 minutę temu, Gość Flacha napisał:

Możesz mieć swój alko. W tym przypadku hotel przynajmniej zaoszczędzi na alkoholu, o ile ta flaszka nie wysępiona:) 

Hahahahaha z tym wysepieniem  to dobre, dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny

Haha. Trzeba przyoszczedzic 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona chyba jest slepa.... bo pisze ze chciala uzyskac naturalnh efekt a nie takich wielkich nienaturalnie odstajacych cycow..... a wlasnie taki dokladnie efekt uzyskala, wyglada jak swego czasu victoria beckham z dwoma odstajacymi niepropocjonalnie duzymi piłkami  zamiast biustu.... no ale jak sie dostaje za darmo to trzeba brac najwieksze przeciez i najdrozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gpscd

Mi tam jest w sumie obojętne czy zrobiła czy nie. Jej sprawa. Jak się czuje lepiej to niech jej będzie. Ale nie znoszę krętactwa. Już mam od dłuższego czasu dość tych jej zapytań o wszystko a później nagle są odpowiedzi. Tak jak te operacje i jaka to ona jest zarobiona itp. A tu zonk. Nie dość zarobiona żeby się nie zoperować i później nie ważne jak dobrze się czuła ale organizm swojego spokoju potrzebuje i operacja to operacja. DZisiaj te zakupy i jej narzekanie ze nie ma pasty w proszku. Jezuuu przecież kilka dni temu opowiada jaki to ma zapas przywiezionego proszku. Hotel ich przygarnął bo widać ze na weekend majowy pustka w hotelu. Jakoś pokoje trzeba zapełnić. Do tego ich narzekanie jak to nic się nie dzieje w Warszawie. Dzieje się ale nie zostaliście zaproszeni bo zawsze oczerniacie. Tak jak wczoraj na otwarciu Palomy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gpscd napisał:

Mi tam jest w sumie obojętne czy zrobiła czy nie. Jej sprawa. Jak się czuje lepiej to niech jej będzie. Ale nie znoszę krętactwa. Już mam od dłuższego czasu dość tych jej zapytań o wszystko a później nagle są odpowiedzi. Tak jak te operacje i jaka to ona jest zarobiona itp. A tu zonk. Nie dość zarobiona żeby się nie zoperować i później nie ważne jak dobrze się czuła ale organizm swojego spokoju potrzebuje i operacja to operacja. DZisiaj te zakupy i jej narzekanie ze nie ma pasty w proszku. Jezuuu przecież kilka dni temu opowiada jaki to ma zapas przywiezionego proszku. Hotel ich przygarnął bo widać ze na weekend majowy pustka w hotelu. Jakoś pokoje trzeba zapełnić. Do tego ich narzekanie jak to nic się nie dzieje w Warszawie. Dzieje się ale nie zostaliście zaproszeni bo zawsze oczerniacie. Tak jak wczoraj na otwarciu Palomy 

Dokładnie tak... Pytają potem odpowiadają po fakcie. Nie wiem po co.. Co do biustu spoko niech robi ale trzeba aż tak się chwalić że na darmo się dostało operacje na biust. No właśnie sama mówi o tym aby nie hejtowac niby a ona jak oceniła nowo otwarty klub... Jest żenująca tym gadaniem..sciemnianiem. Tak naprawdę tylko garstka osób ja ogląda a z tej garstki i tak myślą to co tu. Tylko że nie można tego jej napisać bo zaraz cię wyzwie na live. Stąd te fora do wyrażania zdania. I juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc

Naprawdę pierwsze powinna sobie zrobić uszy . To nie złośliwe poprostu rażą i nie wiem ale ja bym to zrobiła w pierwszej kolejności .Za darmo czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak. Lekkości pisania to Pani Kasia nie posiada. „chomąto” wygrało! :) I to siano na głowie  zamiast wypielęgnowanych włosów, które przecież oddaje regularnie w ręce najlepszego fryzjera w mieście! ;) Gratuluję nowego biustu bo nie mam czego zazdrościć! Może uwierzyłabym bardziej gdyby post nie był sponsorowany a koszt operacji Pani Harmony pokryłaby z własnej kieszeni. 16 tys piechotą nie chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosf

Jak to było z kupowaniem obserwatorów? Jeszcze kilka dni temu potępiała konta gdzie nagle przez noc przybywa 200 obserwatorów. To tak jak i u niej 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pani Harmony kupuje ale tylko polskie konta i juz sie uwaza za lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie śmieszy

Niech mi ktoś wytłumaczy jaki jest sens spędzania wolnego czasu w hotelu w tym samym mieście, w którym się mieszka na codzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

Jak mam uwierzyc Pani Kafi, ze 16 kafli za cycki to oplacalny wydatek skoro o 20 tysi na mieszkanie musieli zebrac u followerek, i tak jest ze wszystkim co reklamują niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

5 stow za stanik tez bylo prawie darmo, a później był płacz bo nie mam na rzesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzizas co za oblesny filmik, on robiacy jakies pedalskie ruchy, ona oblesnie wijaca sie z tymi wywalonymi nienaturalnie wielkimi sterczacymi dwoma piłkami zamiast cyckow myslaca ze jest jakas gwiazda, taaa chyba pseudo wstepu filmu od 18 lat dla ubogich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frankie g

Ale jakos wszyscy ogladaja 🤣😅🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anhela

 

Ona wyglada moim zdaniem hejtera super na tym filmiku i nie ma przesadzonych cyckow bez jaj, ja mam takie naturalnie a tez to nie są jakieś mega bimbały. Strasznie to wyglada martin, taki chudzielec i wije się nieelegancko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godgh

Jak na dj ma zerowe wyczucie rytmu. Nie każdy musi umiec tańczyć. Ja nie umiem i unikam😄 ale nie wiem jak osoba zawodowo zajmująca się muzyka może nie łapać w ogóle rytmu. Poza tym jest strasznie chudziutki i te ramiona wyglądają strasznie kosciscie. Przypomniał mi się kapitan amerykan przed przemiana 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajaja

Ja tez uważam ze ona na tym filmiku wyglada mega! On za to... dajcie mu kotleta, serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A takie silikonowe cycki to są Eko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ijmn

Potwierdzam - ona wyglada oblesnie z tymi dwoma kulami bo biustem to tego nazwac nie mozna..... no taki na Victorie Beckham tyle ze ona brzydsza i o 30 kg grubsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak
46 minut temu, Gość Gość napisał:

A takie silikonowe cycki to są Eko???

Jak za darmoszkę, to TAK! 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedzcie mi

Co to ... za nazwisko Martin Harmony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

a ja jej wspolczuje a wiecie czego jej wspolczuje .... ano tego ze po pierwsze musi czekac az ktos jej cos wysle zamiast isc i kupic od razu a po  drugie ze nie moze wybrac sobie tego co chce tylko nosic to co jej wysylaja....😝😜Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Powiedzcie mi napisał:

Co to ... za nazwisko Martin Harmony?

Przedtem Pan Martin Harmony nazywal sie Marcin Piątek - ale kiedy zaczal bawic sie w dj to zmienil aby bylo bardziej swiatowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyczliwa

Ile razy mam mowic ze on się nie nazywal Piątek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wlasnie zauwazylam ze Harmonka i Mrozowska nawet sie nie obserwuja nawzajem na instagramie. No niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×