Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra

Znajomwj wygasła umowa po porodzie, jest w domu już 3 lata a zaraz planuje dziecko. Nie balybyscie się że maz zdradzi na jej miejscu a ona bez kariery?

Polecane posty

Gość Sandra

Będzie miała 5 lub 6 lat dziurę w CV i kto ją przyjmie. Co o tym sądzicie i takich kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ach te wasze karieryyyy... 10 lat na kasie ze zniszczonymi dłońmi albo jako fryzjerka grzebiąca starym dziadom w tlustych wlosach. Niech kolezanka zyje z mezem jak chca, za materac im robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

A jaką to karierę  robisz ty, poza tym, że kafeteryjnej plotkary???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No ja bym wolałam chyba też siedzieć w domu, ale sytuacja finansowa mi na to nie pozwala, a jednocześnie nie mogę pracować na cały etat. Kariery nie robię żadnej, bo praca w Biedronce na 1/2 etatu to upokorzenie a nie kariera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

No ja bym wolałam chyba też siedzieć w domu, ale sytuacja finansowa mi na to nie pozwala, a jednocześnie nie mogę pracować na cały etat. Kariery nie robię żadnej, bo praca w Biedronce na 1/2 etatu to upokorzenie a nie kariera.

Upokorzenie to być prostytutką dla  hajsu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kariera w sensie co konkretnie robiła ta kobieta przed dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ja pierr dziewczyno wez sie lecz. Teraz z wyzszym wyksztalceniem baby na tasmie robia bo nie ma pracy. A na tasme zawsze z checia przyjmą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oswea
11 minut temu, Gość Pola napisał:

Ja pierr dziewczyno wez sie lecz. Teraz z wyzszym wyksztalceniem baby na tasmie robia bo nie ma pracy. A na tasme zawsze z checia przyjmą!

co ty pieprzysz? nie ma pracy??? a biura, a korporacje? a call center? a HRy? a kancelarie prawnicze? a biura tłumaczeń?

Co ty chrzanisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×