Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabela

Czy prawdziwa miłość istnieje ?

Polecane posty

Gość Izabela

Jak myślicie, czy prawdziwa miłość istnieje ? Ale taka szczera, czysta bez kłamstw, zdrad, jedna na całe życie. 

Czy ktoś z was takiej doświadczył i przeżył w takiej naprawdę wiele lat i może się wypowiedzieć? 

A może warto zadać pytanie czym jest miłość? Bo może ja żyję w jakimś błędnym przekonaniu i za dużo filmów się naoglądałam 🤔

Jestem w związku od prawie 20 lat z mężczyzną którego bardzo kochałam i wierzyłam, że łączy nas taka właśnie prawdziwa miłość. Byłam wierna, oddana, po prostu kochałam całą sobą jak tylko można najbardziej. Mój mąż również cały czas utwierdzał mnie w przekonaniu że z jego strony też tak jest. Mówił że jestem dla niego najwspanialsza, jak kocha mnie całym sercem, jak nie wyobraża sobie życia beze mnie itp.. Jednak po 18 latach wyznał mi, że całe nasze wspólne życie mnie nie kochał i zdradzał mnie cały czas, nie chce ode mnie odejść, co najgorsze on chce ze mną dalej być bo jak twierdzi kocha mnie ! 😒

Dodam że to był mój pierwszy chłopak, miałam wtedy 15 lat a on 17 gdy się poznaliśmy.

Jak to jest tak naprawdę??🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriikkk

Nie jestem w stanie sie wypowiedziec...ucze sie,siebie i swiata...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wade Robson kocha Jacksona do dziś mimo że go molestował więc chyba istnieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Miłość istnieje ale czy bez kłamstw i zdrad? Chyba raczej pomimo ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miłość to całkowite pozbycie się lęku a czego w życiu człowiek najbardziej się lęka? Miłości

Twój mąż nie kochał bo bal się miłości

Teraz zrozumiał przestał się bać i zacznie kochać

Za to ty zaczęłaś się bać i przestajesz kochać 

Moja rada przestań się lękać i zacznij kochać tak jak wcześniej bo nie będzie miłości prawdziwej

To jedyne dobre rozwiązanie każde inne to droga do upadku smutku i wiecznego żalu

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Izabela napisał:

Jak myślicie, czy prawdziwa miłość istnieje ? Ale taka szczera, czysta bez kłamstw, zdrad, jedna na całe życie. 

Czy ktoś z was takiej doświadczył i przeżył w takiej naprawdę wiele lat i może się wypowiedzieć? 

A może warto zadać pytanie czym jest miłość? Bo może ja żyję w jakimś błędnym przekonaniu i za dużo filmów się naoglądałam 🤔

Jestem w związku od prawie 20 lat z mężczyzną którego bardzo kochałam i wierzyłam, że łączy nas taka właśnie prawdziwa miłość. Byłam wierna, oddana, po prostu kochałam całą sobą jak tylko można najbardziej. Mój mąż również cały czas utwierdzał mnie w przekonaniu że z jego strony też tak jest. Mówił że jestem dla niego najwspanialsza, jak kocha mnie całym sercem, jak nie wyobraża sobie życia beze mnie itp.. Jednak po 18 latach wyznał mi, że całe nasze wspólne życie mnie nie kochał i zdradzał mnie cały czas, nie chce ode mnie odejść, co najgorsze on chce ze mną dalej być bo jak twierdzi kocha mnie ! 😒

Dodam że to był mój pierwszy chłopak, miałam wtedy 15 lat a on 17 gdy się poznaliśmy.

Jak to jest tak naprawdę??🤔

Misia? A twoja miłość nie do męża a do misia? To nie zdrada?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Ja coraz mniej w to wierzę.

Sama usłyszałam 'kocham Cię' tylko od jednego mężczyzny. Mimo, że usłyszałam to dość szybko, to sądziłam, że to wyjątkowe. Takie jednak nie było, bo po tygodniu od tego wyznania byłam sama. Potem dowiedziałam się, że owy mężczyzna miał 8-9 kobiet przede mną i KAŻDEJ powiedział, że ją kocha i że chce mieć z nią dzieci. Dodatkowo prawdopodobnie mnie zdradzał, chociaż ja go nie przyłapałam.

Kolejny mężczyzna, zaklinający się że mu na mnie zależało, wypisywał do innych kobiet, jak to chciałby je oglądać w różnych intymnych sytuacjach. Chciał się nawet do nich przyłączyć.

Ostatni partner nie zdradzał mnie, ale nic do mnie nie czuł. Oczywiście wyszło to z czasem. Po prostu mnie lubił i fajnie spędzało mu się ze mną czas. Mimo to był ze mną, chyba z wygody, i był bardzo zdziwiony, że ja z nim zrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie Wiem czy są jeszcze tacy faceci którzy wierzą w prawdziwą miłość. Gdzie nie tylko oczekuje wierności i szczerosci ale również sam ją w 100 % ofiaruje. Nie mówię tu o takich co kochają co miesiąc inną ale o takich którzy kochają jedną całe życie. 

No ale po co darzyć miłością jedną jak można zauroczyć się co chwila w innej. W tych czasach to o nic nie trzeba się starać, kobiety bardzo chętnie idą do łóżka i taka jest niestety prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Gościówa napisał:

Ja coraz mniej w to wierzę.

Sama usłyszałam 'kocham Cię' tylko od jednego mężczyzny. Mimo, że usłyszałam to dość szybko, to sądziłam, że to wyjątkowe. Takie jednak nie było, bo po tygodniu od tego wyznania byłam sama. Potem dowiedziałam się, że owy mężczyzna miał 8-9 kobiet przede mną i KAŻDEJ powiedział, że ją kocha i że chce mieć z nią dzieci. Dodatkowo prawdopodobnie mnie zdradzał, chociaż ja go nie przyłapałam.

Kolejny mężczyzna, zaklinający się że mu na mnie zależało, wypisywał do innych kobiet, jak to chciałby je oglądać w różnych intymnych sytuacjach. Chciał się nawet do nich przyłączyć.

Ostatni partner nie zdradzał mnie, ale nic do mnie nie czuł. Oczywiście wyszło to z czasem. Po prostu mnie lubił i fajnie spędzało mu się ze mną czas. Mimo to był ze mną, chyba z wygody, i był bardzo zdziwiony, że ja z nim zrywam.

faceci mowia "kocham cie" tylko po to by miec seks, obiad i by zaoszczedzic na jedzeniu i wydatkach, bo oczekuja "dokladania sie" do zycia za "milosc" a nie kochaja , faceci to egoisci i manipulatorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

istnieje...najczęściej tam, gdzie nic nie można zrobić...nawet myśleć głośno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaba

nie ma takiej milosci... niestety ja tez w nia jeszcze do niedawna wierzyłam, albo bardzo chciałam wierzyc, niestety spadlam szybko na ziemie,,,facet który tak bardzo mnie kochal, nie umial beze mnie zyc, plakal kiedy wyjezdzal na kilka dni z teskonty za mna po prostu zdradzil z inna a kiedy się dowiedziałam po prostu bez słowa odszedł, nawet się nie tlumaczyl... Uwazam ze nie fer jest wykorzystywanie uczuc drugiej osoby, jeżeli się nie kocha nie powinno się o tym zapewniać, ale niestety żeby pomyslec o uczuciach innych i o tym jak bardzo możemy skrzywdzić przez takie udawanie druga osobe trzeba mieć sumienie i trochę empatii FACECI NIESTETY TEGO NIE MAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jest, zaświadczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość slaba napisał:

nie ma takiej milosci... niestety ja tez w nia jeszcze do niedawna wierzyłam, albo bardzo chciałam wierzyc, niestety spadlam szybko na ziemie,,,facet który tak bardzo mnie kochal, nie umial beze mnie zyc, plakal kiedy wyjezdzal na kilka dni z teskonty za mna po prostu zdradzil z inna a kiedy się dowiedziałam po prostu bez słowa odszedł, nawet się nie tlumaczyl... Uwazam ze nie fer jest wykorzystywanie uczuc drugiej osoby, jeżeli się nie kocha nie powinno się o tym zapewniać, ale niestety żeby pomyslec o uczuciach innych i o tym jak bardzo możemy skrzywdzić przez takie udawanie druga osobe trzeba mieć sumienie i trochę empatii FACECI NIESTETY TEGO NIE MAJA

Mają, jak pokochają. Slyszalam o takiej jednej co to zaplanowała zdobycie zareczonego faceta a potem,  gdy ja juz tez zdradzal, bardzo rozpaczała,  że jest takim złym człowiekiem i źle ja traktuje. Głupia? Owszem, niedouczona też. I pozbawiona empatii,  ale życie szybko ją nauczyło,  przynajmniej tymczasowo rozwinęła się emocjonalnie, ale pewnie tylko do następnego razu,  ten typ tak ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, LvciferAvgvstvs napisał:

Prawdziwa miłość to pasja i szaleństwo, ciągły ruch i działanie. A filmy to takie bajki, odskocznia.

Prawdziwa miłość to spokój,  pewność,  wytchnienie, wierność a nie szaleństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Prawdziwa miłość to spokój,  pewność,  wytchnienie, wierność a nie szaleństwo. 

To co opisałaś nazywa się śmierć, a nie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam olbrzymie pokłady miłości w sobie i wiem że prawdziwa miłość istnieje

Jestem zajęty i teraz już wiem czemu kobiety podko...ą się we mnie bo widzą że jestem wulkanem miłości zawsze tak było pamiętam jak miałem 19 lat i na studiach dziewczyny mówiły że przyszła moja żona będzie miała że mną dobrze one w większości miały już chłopaków a ja czekałem z związkiem bo wiedziałem że problemu ze znalezieniem żony nie będę miał i teraz widzę jak mało jest facetów którzy potrafią okazywać uczucia 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam to

Potwierdzam, że prawdziwa miłość to spokój ,wytchnienie, wierność, itd.To oaza z krystalicznie czystą wodą na pustyni, to tajny język obojga, znany tylko im, to zaufanie i lojalność. To swoisty dystans każdego z dwojga,  do całego świata, bo każde wie, ze nikt z zewnątrz nie skusi cyrkonią, skoro to uczucie jest czystym brylantem. Kto świadomie zamieni brylant na cyrkonię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NunesMendes
7 minut temu, Gość Mam to napisał:

Potwierdzam, że prawdziwa miłość to spokój ,wytchnienie, wierność, itd.To oaza z krystalicznie czystą wodą na pustyni, to tajny język obojga, znany tylko im, to zaufanie i lojalność. To swoisty dystans każdego z dwojga,  do całego świata, bo każde wie, ze nikt z zewnątrz nie skusi cyrkonią, skoro to uczucie jest czystym brylantem. Kto świadomie zamieni brylant na cyrkonię?

Masz krzywe nogi jak srasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No cóż. Ciężka sprawa ale jak ktoś zdradzał latami to już będzie zdradzał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Mam to napisał:

Potwierdzam, że prawdziwa miłość to spokój ,wytchnienie, wierność, itd.To oaza z krystalicznie czystą wodą na pustyni, to tajny język obojga, znany tylko im, to zaufanie i lojalność. To swoisty dystans każdego z dwojga,  do całego świata, bo każde wie, ze nikt z zewnątrz nie skusi cyrkonią, skoro to uczucie jest czystym brylantem. Kto świadomie zamieni brylant na cyrkonię?

Zgadzam się, jednak mało jest takich osób którzy nie tylko chcieli by dostać ale także żeby potrafili ofiarować komuś taką miłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ide do piekła to wiem

gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Mam to napisał:

Potwierdzam, że prawdziwa miłość to spokój ,wytchnienie, wierność, itd.To oaza z krystalicznie czystą wodą na pustyni, to tajny język obojga, znany tylko im, to zaufanie i lojalność. To swoisty dystans każdego z dwojga,  do całego świata, bo każde wie, ze nikt z zewnątrz nie skusi cyrkonią, skoro to uczucie jest czystym brylantem. Kto świadomie zamieni brylant na cyrkonię?

Tylko szaleniec, bo tylko szaleństwo jest dowodem miłości.

 

Rzeczy o których marzysz nie mają miejsca w tej rzeczywistości, można je osiągnąć tylko za pomocą śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam to

Ktos, kto ad'personam skomentował mój wpis, na pewno kochać nie umie i kochany nie jest. Miłość to umiejętność dawania. Jeśli zakochają się w sobie dwie osoby umiejące dawać, wtedy jest super. Co może wiedzieć o miłości ktoś, kto na podstawowym poziomie nie szanuje innych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Mam to napisał:

Miłość to umiejętność dawania

Nie, emocja to nie umiejętność. Każdy człowiek rodzi się z emocjami, nie ma ludzi bez miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abi

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty
To też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze
A drugie po nim skacze
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie
Ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół
Drugie ciągnie je ku górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini mini
1 godzinę temu, Gość Abi napisał:

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty
To też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze
A drugie po nim skacze
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie
Ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół
Drugie ciągnie je ku górze

Dokładnie. 

Zwlaszcza dwa ostatnie zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indigo

Miłość istnieje wraz z kłamstwami i zdradami.

Ludzie nie są przystosowani do takiego czegoś. Jeśli ktoś jest wierny przez caly czas i tak dalej być silny i z charakterem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam z facetem bardzo szczęśliwa te same poglądy na różne tematy związane z całą rzeczywistością kochałam go bardzo za jego miłość i oddanie do życia razem. Wtedy myśląc że to jest prawdziwa miłość. Razem spełnialiśmy nasze pasję było nam cudownie notorycznie powtarzał że mnie kocha. I jak się okazuje że nie ma prawdziwej miłości bo z jego strony była zdrada jak wyjechał na 3 miesiące. Ciężko mi było ale nie wybaczyłam mu. To była moja prawdziwa miłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjj
8 minut temu, Aneczka9999 napisał:

Byłam z facetem bardzo szczęśliwa te same poglądy na różne tematy związane z całą rzeczywistością kochałam go bardzo za jego miłość i oddanie do życia razem. Wtedy myśląc że to jest prawdziwa miłość. Razem spełnialiśmy nasze pasję było nam cudownie notorycznie powtarzał że mnie kocha. I jak się okazuje że nie ma prawdziwej miłości bo z jego strony była zdrada jak wyjechał na 3 miesiące. Ciężko mi było ale nie wybaczyłam mu. To była moja prawdziwa miłość. 

Wlasnie jakby była to prawdziwa milosc z jego strony to nie zdradzil by cie po 3 miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×