Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr.P

Zabiorę Panią na wakacje - Chorwacja

Polecane posty

Witam
Zabiorę kobietę na 9-cio dniowe wakacje do Chorwacji. Planowany urlop pod koniec maja. Nie wyobrażam sobie podróży i pobytu samemu, aby nie móc się cieszyć z kimś odpoczynkiem, zabawą i zwiedzaniem. Warto się z kimś dzielić przeżyciami, więc zabiorę Panią na ponad tydzień wakacji. Nie ma problemu jeśli kobieta ma dziecko. Opłacam koszty przejazdu, hotelu-apartamentu, pobytu, co do wszystkiego możemy się dogadać. Nie mam wielkich wymagań i jestem osobą z poczuciem humoru, inteligentną, rozmowną i żartobliwą. Mam 31 lat, niebieskie oczy, brunet, 188cm, wykształcenie wyższe. Podróż moim autem (auto nowe, zadbane).
Po uprzednim kontakcie możemy wszystko dokładnie ustalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka

To jadę 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj jakieś dane kontaktowe do siebie w wiadomości prywatnej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nastąpiła pomyłka z datą urlopu. Wczasy pod koniec CZERWCA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzegam

!Ostrzegam! Dziewczyny miałam kiedyś wątpliwą przyjemność spotkać się z tym typem, posługiwał sie tym samym emailem więc nie ma mowy o pomyłce, to wstrętny ćpun i alfons, z trudem udało mi sie uciec. Ostrzegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pan oczywiście nic w zamian nie chce - to oczywiste:)

a na miejscu na obskurnej kwaterze z paprykarzem zabranym z polski na stole - żądania loda 3 razy dziennie,anal i dodatkowo fisting - a jak nie to wypier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę jesteście nienormalne. Po pierwsze e-mail został założony tydzień temu, więc bez ściemniania. Po drugie jeśli ktoś zaprasza i nie masz nic pozytywnego do powiedzenia, to nie śmieć!!!! Chyba, że są tutaj same zakompleksione i dla tego taką opinię wystawiają, nawet nie znając człowieka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×