Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mąż odszedł ale nie wniósł sprawy o rozwód czy może wrócić

Polecane posty

Gość Gość

Witam wszystkich ! Jestem młodą mężatką i mamą 2 letniego chłopca . Niestety wpakowałam się w romans, który ciągnęłam przez niemal 1,5 roku😞 Mąż się dowiedział i od tygodnia nie mieszka z nami .Ponoć jest zalamany i nawet nie odwiedza syna.Wiem, że nie podał o rozwód jeszcze...Z kolei wiem że będzie chciał zbadać ojcostwo i raczej wyjdzie że on jest ojcem, bo zabezpieczałam się z kochankiem. Może jest szansa , że mi da drugą szansę .. Zrozumiałam dopiero po jego odejściu co straciłam !! Pragnę naprawić swój błąd ale mąż mnie nie słuch. Jak go odzyskać ?? Czy naprawde jeden błąd może definiować całe życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale skoro go zdradzalas to po co ci maz? Podaj na rozwod i zamieszkaj z kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

A jak maz dowiedzial sie?

Maz jest RACZEJ ojcem bo z kochankiem zabezpieczalas sie czyli juz wtedy mialas romans. Dziecko ma 2 lata. Czyli co najmniej zaczelas romansowac 3 lata temu. A piszesz ze romansowalas 1.5 roku. To kiefy w koncu skonczylas romans jesli piszesz ze doppiero po odejsciu meza zrozumislas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skończyłam romans ponad rok temu, ale zachowałam wszystkie smsy i whatsapy od niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A dlaczego zakonczylas romans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zakończył go w sumie kochanek, bo wrócił do rodziny kiedy jego żona jednak zaszła z nim w ciąże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oto wątek jak mozna sobie skomplikowac zycie na wlasne zyczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kochanek (czyli wyjscie awaryjne) zwial wiec teraz sie martwi ze maz (sponsor) zniknal z horyzontu. dobrze ci tak. dziecko tez powinien ci zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhhhj

Jesteś kompletnym zerem. Aż szok że taki masz tupet i chcesz wrócić do męża po tym co zrobilas. No nie wierze. To chyba prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×