Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKK

Moje dziecko odrzuca coraz więcej potraw. Ma prawie 20 miesięcy. Dzieci tak mają czy ja zrobiłam coś nie tak?

Polecane posty

Gość KKKK

Już nie wiem jak go przekonać do innych potraw. Je obecnie mleko, kasze, trochę owoców, parówki, chleb i ziemniaki, czasem mięso. Kiedyś jadł wszystko i chętnie próbował nowości, nawet ogórek kiszony. Dawałam mu wszystko, nauczyłam go szybko jeść samodzielnie i nagle bez wyraźnej przyczyny zaczęło się to odrzucanie. To jakiś etap czy może jakieś błędy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaka

Mój 23 mce od jakiegoś czasu nic nie je. Tylko kaszkę na mm, jabłko, kanapkę z indykiem, monte, czasem banan czy od święta parówka. Z zup pare łyżek i krzyczy nie. Kiedyś pochłaniał miseczkę pomidorowej rosołu czy ogórkowej. Mięsa nie chce ruszyć. Ryby tez. Na jajka ucieka. Robię mu koktajle owocowe - nie. Ziemniaki czy makarony z sosami - nie. Dodam wszystko jadł pięknie. Nigdy nie było problemu. Może taki okres -.mam nadzieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyty

U nas to samo 21 mcy. Ma ktos pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No niestety tak mają. Ja np. bardzo się starałam włączać wszystkie warzywa i owoce, jako niemowlę jadł pięknie. W wieku 3 lat surowego owoca (poza bananem) nie tknie, nie wspominając już o surówkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×