Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Napisał, że mu stoi na myśl o mnie... czy to normalny facet?

Polecane posty

Gość gość

Mi też facet pisał, że by mi wsadził itp. Tu nie chodzi o jego myśli czy coś, ale w jaki sposób się zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Mnie to rozsmieszylo. 

Bo jesteś głupia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, bella napisał:

Można mieć ładne włosy i być brzydką kobietą 🙂

Zamiast się nabijać powiedz mu, jak robi to dżentelmen 🙂

Ale chyba brzydka nie jesteś, a przynajmniej sie za taka nie uwazaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mówi do ciebie o stojącym fiucie,  kobieto..., obudź się.

To chyba normalne jak jest jednosc duchowa to normalne ze jest tez pociag? Ciebie nikt nie pociaga nigdy? 

Ogolnie nie lubie pruderii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale chyba brzydka nie jesteś, a przynajmniej sie za taka nie uwazaj 🙂

Przeciez stoi mu jak myśli o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To chyba normalne jak jest jednosc duchowa to normalne ze jest tez pociag? Ciebie nikt nie pociaga nigdy? 

Ogolnie nie lubie pruderii.

Erystyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Mi też facet pisał, że by mi wsadził itp. Tu nie chodzi o jego myśli czy coś, ale w jaki sposób się zwraca.

Ale kazdy z nich tak mysli. Czy rozumiesz to? Kazdy mysli dokladnie o tym tylko nie kazdy tak formuluje zdanie bo chce Ci powiedziec to co chcesz uslyszec. Jak wie ze szukasz dzentelmena to nie powie tak tylko bedzie Ci patrzyl gleboko w oczy, bedzie delikatny, bedzie skakal kolo Ciebie, zdejmowal plaszcz, bedzie udawal niedostepnego i przy takich tematach nagle bedzie odwracal sie na piecie ze lepiej juz pojdzie a i tak chodzi mu dokladnie o TO. Rozumiesz to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo jesteś głupia. 

To ty jestes naiwna. Uwazasz ze jak facet bedzie dzentelmenem to nie mysli o TYM? On Ci powie wszystko co chcesz uslyszec az sama sie roztworzysz i tez powie ze sie rozmyslil i co mu zrobisz? A ten przynajmniej jest szczery i bezpruderyjny. Zycia nie znasz mloda jeszcze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ale kazdy z nich tak mysli. Czy rozumiesz to? Kazdy mysli dokladnie o tym tylko nie kazdy tak formuluje zdanie bo chce Ci powiedziec to co chcesz uslyszec. Jak wie ze szukasz dzentelmena to nie powie tak tylko bedzie Ci patrzyl gleboko w oczy, bedzie delikatny, bedzie skakal kolo Ciebie, zdejmowal plaszcz, bedzie udawal niedostepnego i przy takich tematach nagle bedzie odwracal sie na piecie ze lepiej juz pojdzie a i tak chodzi mu dokladnie o TO. Rozumiesz to? 

Mężczyzna zabiegający o kobietę szanuje ja, w zakresie szacunku nie mieści się taki jak jego tekst, chyba że są w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ale kazdy z nich tak mysli. Czy rozumiesz to? Kazdy mysli dokladnie o tym tylko nie kazdy tak formuluje zdanie bo chce Ci powiedziec to co chcesz uslyszec. Jak wie ze szukasz dzentelmena to nie powie tak tylko bedzie Ci patrzyl gleboko w oczy, bedzie delikatny, bedzie skakal kolo Ciebie, zdejmowal plaszcz, bedzie udawal niedostepnego i przy takich tematach nagle bedzie odwracal sie na piecie ze lepiej juz pojdzie a i tak chodzi mu dokladnie o TO. Rozumiesz to? 

Facet na poziomie nigdy tak nie powie ani nie napisze do kobiety gdy szczerze ja szanuje zwłaszcza na początku. To że coś się myśli to nie znaczy że trzeba o tym dosadnie informować drugiego człowieka. Inteligentni ludzie to wiedzą więc ta dyskusja jest śmieszna po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Erystyka

Heh dzentelmen tez by chetnie .....i mysli dokladnie tak jak facet ze zdjecia tylko nie mowi tego 😄 prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To ty jestes naiwna. Uwazasz ze jak facet bedzie dzentelmenem to nie mysli o TYM? On Ci powie wszystko co chcesz uslyszec az sama sie roztworzysz i tez powie ze sie rozmyslil i co mu zrobisz? A ten przynajmniej jest szczery i bezpruderyjny. Zycia nie znasz mloda jeszcze jestes

Nie rozumiesz co się do ciebie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie kazdy ma taki temperament jak Ty. 

Ludzie sa rozni. Nie kazdy lubi sie przytulac i patrzec w oczy jak jest zakochany. Ja niekoniecznie. A to nie znazy ze mi nie zalezy. 

Bo to co czujesz to chuc a nie zakochanie. Temperament mam.duży i sex mogę uprawiać codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Facet na poziomie nigdy tak nie powie ani nie napisze do kobiety gdy szczerze ja szanuje zwłaszcza na początku. To że coś się myśli to nie znaczy że trzeba o tym dosadnie informować drugiego człowieka. Inteligentni ludzie to wiedzą więc ta dyskusja jest śmieszna po prostu. 

Ale jak widać nie wszyscy to rozumieją, zapewne chciejstwo zadziałało lub głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mężczyzna zabiegający o kobietę szanuje ja, w zakresie szacunku nie mieści się taki jak jego tekst, chyba że są w związku.

Ciekawa koncepcja ze jak tak powie w zwiazku to wtedy jest to szacunek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie rozumiesz co się do ciebie pisze.

Madrujesz sie a poznalas chyba tylko 3 facetow w zyciu i nie znasz sie na tym zupelnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale jak widać nie wszyscy to rozumieją, zapewne chciejstwo zadziałało lub głupota.

To już nie mój problem. Żal mi tylko kobiet które myślą że to normalne i że tak działa każdy facet i trzeba to akceptowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ludzie no pewnych rzeczy sie jednbak nie mowi. jak mi jeden napisal "masturbuje sie w pracy myslac o tobie" to tez byl jednak slaby komplement

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To już nie mój problem. Żal mi tylko kobiet które myślą że to normalne i że tak działa każdy facet i trzeba to akceptowac.

Mi nie żal,  zazwyczaj uważają się za bardzo.mądre i szczęściary,  bo trafił się taaak wspaniały facet. Pycha i chciejstwo im rozum odbiera albo go nie mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Facet na poziomie nigdy tak nie powie ani nie napisze do kobiety gdy szczerze ja szanuje zwłaszcza na początku. To że coś się myśli to nie znaczy że trzeba o tym dosadnie informować drugiego człowieka. Inteligentni ludzie to wiedzą więc ta dyskusja jest śmieszna po prostu. 

Przeciez pisala ze troche sie znaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, bazienka napisał:

ludzie no pewnych rzeczy sie jednbak nie mowi. jak mi jeden napisal "masturbuje sie w pracy myslac o tobie" to tez byl jednak slaby komplement

 

To nie komplement tylko część masturbacji lub przygotowanie do niej, twoja reakcja nią jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

chooy w łeb brzydkiej ...ce autorce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Bo to co czujesz to chuc a nie zakochanie. Temperament mam.duży i sex mogę uprawiać codziennie

Watpie. Najbardziej nie lubie pruderii takiej udawanej skromnosci ze to nie wypada tamto bo zwiazek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Przeciez pisala ze troche sie znaja.

Nie będę tłumaczyć rzeczy oczywistych tumanowi. Jeśli ojciec cie nie nauczył właściwego  postępowania z kobietami to już po ptakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Bo to co czujesz to chuc a nie zakochanie. Temperament mam.duży i sex mogę uprawiać codziennie

Wiesz lepiej ode mnie co czuje? Jestes smieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

To już nie mój problem. Żal mi tylko kobiet które myślą że to normalne i że tak działa każdy facet i trzeba to akceptowac.

Jak chcesz wiedziec to na ok 500 facetow przynajmniej polowa tak dziala...ilu pozbalas facetow 5 w calym zyciu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, bazienka napisał:

ludzie no pewnych rzeczy sie jednbak nie mowi. jak mi jeden napisal "masturbuje sie w pracy myslac o tobie" to tez byl jednak slaby komplement

 

Ale gdyby tego nie napisal to i tak wiadomo byloby ze to robi prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ale gdyby tego nie napisal to i tak wiadomo byloby ze to robi prawda? 

To idź i powiedz swojej znajomej że jest brzydka. Co za prostactwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×