Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Napisał, że mu stoi na myśl o mnie... czy to normalny facet?

Polecane posty

Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ciekawa koncepcja ze jak tak powie w zwiazku to wtedy jest to szacunek. 

Wtedy jest intymny język pary, bardzo indywidualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Mi nie żal,  zazwyczaj uważają się za bardzo.mądre i szczęściary,  bo trafił się taaak wspaniały facet. Pycha i chciejstwo im rozum odbiera albo go nie mają. 

Uwazaj zeby tobie nie odebral.przy dzentelmenie co Ci powie wszystko co chcesz uslyszec. Jestes bardzo madra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie będę tłumaczyć rzeczy oczywistych tumanowi. Jeśli ojciec cie nie nauczył właściwego  postępowania z kobietami to już po ptakach.

Teraz tak mowisz poodrzucasz takich a potem wezmiesz z braku laku i tyle z twoich madrosci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Teraz tak mowisz poodrzucasz takich a potem wezmiesz z braku laku i tyle z twoich madrosci hehe

Gdybym chciała to już dawno bym wzięła ale po co mi prostak w życiu potrzebny? Nie szanuje ludzi którzy co innego mówią a co innego robią a ty ewidentnie do takich należysz. Takie już życie prostaka myślącego ...em. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Uwazaj zeby tobie nie odebral.przy dzentelmenie co Ci powie wszystko co chcesz uslyszec. Jestes bardzo madra.

 

3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Uwazaj zeby tobie nie odebral.przy dzentelmenie co Ci powie wszystko co chcesz uslyszec. Jestes bardzo madra.

Dojrzała też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale kazdy z nich tak mysli. Czy rozumiesz to? Kazdy mysli dokladnie o tym tylko nie kazdy tak formuluje zdanie bo chce Ci powiedziec to co chcesz uslyszec. Jak wie ze szukasz dzentelmena to nie powie tak tylko bedzie Ci patrzyl gleboko w oczy, bedzie delikatny, bedzie skakal kolo Ciebie, zdejmowal plaszcz, bedzie udawal niedostepnego i przy takich tematach nagle bedzie odwracal sie na piecie ze lepiej juz pojdzie a i tak chodzi mu dokladnie o TO. Rozumiesz to? 

Ty też mówisz świeżo poznanej kobiecie, że chcesz jej wsadzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

To idź i powiedz swojej znajomej że jest brzydka. Co za prostactwo. 

Smieszy mnie udawanie och ja taka nie jestem. To nie wypada. Tamto nie wypada.

Ja bym nie wyslal takiej fotki i tak nie powiedzial. Ale gdybym widzial ze na mnie leci to na bank powiedzialbym cos dwuznacznego tak zeby nie mogla sie oburzyc jak ty, a zarazem zeby zrozumiala o czym mowie i zebym zobaczyl jak bardzo leci na mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Wtedy jest intymny język pary, bardzo indywidualny.

Do czasu az okaze sie ze tylko Ty tak uwazalas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Pavlo1985 napisał:

Zgłosiłem topik za mowę nienawiści i  mikroagresje  

Ty kapusiu😜🤥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Smieszy mnie udawanie och ja taka nie jestem. To nie wypada. Tamto nie wypada.

Ja bym nie wyslal takiej fotki i tak nie powiedzial. Ale gdybym widzial ze na mnie leci to na bank powiedzialbym cos dwuznacznego tak zeby nie mogla sie oburzyc jak ty, a zarazem zeby zrozumiala o czym mowie i zebym zobaczyl jak bardzo leci na mnie. 

Ale ty nie jesteś jakimś wyznacznikiem dla nikogo więc się nie rzucaj. Każdy szuka partnera na swoim poziomie. Ty także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gdybym chciała to już dawno bym wzięła ale po co mi prostak w życiu potrzebny? Nie szanuje ludzi którzy co innego mówią a co innego robią a ty ewidentnie do takich należysz. Takie już życie prostaka myślącego ...em. 

I w koncu hormony Ci zaczna buzowac i wezmiesz kogos z braku laku. Natury nie oszukasz albo bedziesz cierpiec z deprywacji potrzeb biologicznych wazna pani najmadrzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ty kapusiu😜🤥

A ten post za atak na moją osobę  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Dojrzała też.

Samochwala w kącie stala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

I w koncu hormony Ci zaczna buzowac i wezmiesz kogos z braku laku. Natury nie oszukasz albo bedziesz cierpiec z deprywacji potrzeb biologicznych wazna pani najmadrzejsza

Jesteś żałosny. Skończ się błaznic. To co wezmę i co zrobię to moja sprawa. Może nie wiesz ale nawet do bzykania można znaleźć kogoś na poziomie . Nie oceniaj wszystkich swoim życiem bo się zrzygam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdybym chciała to już dawno bym wzięła ale po co mi prostak w życiu potrzebny? Nie szanuje ludzi którzy co innego mówią a co innego robią a ty ewidentnie do takich należysz. Takie już życie prostaka myślącego ...em. 

Przeciez sama chcesz takiego co co innego mowi i co innego robi. Chcesz takiego co chcialby cie wziac. Ale takiego co o tym nie powie:D logoka sie klania.

To co robie i mowie jest spojne. Ale nie o wszystkim od razu musze mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jesteś żałosny. Skończ się błaznic. To co wezmę i co zrobię to moja sprawa. Może nie wiesz ale nawet do bzykania można znaleźć kogoś na poziomie . Nie oceniaj wszystkich swoim życiem bo się zrzygam. 

Roochacz na poziomie  to raczej oksymoron

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość gosc napisał:

Bo to co czujesz to chuc a nie zakochanie. Temperament mam.duży i sex mogę uprawiać codziennie

Nie powinnas tego do.mnie mowic bo nie jestesmy w zwiazku. Przypominasz mi tego faceta o ktorym jest topik. Okazujesz mi tym brak szacunku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😶😶😶
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Samochwala w kącie stala.

😊😶😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość gość napisał:

Ty też mówisz świeżo poznanej kobiecie, że chcesz jej wsadzić? 

Hehe to smieszne

Wiekszosc lasek mnie nie pociaga ale do takiej ktora mnie wyjatkowo pociaga mam ochote jej powiedziec cos ostrego. Tylko ze znamy sie juz bardzo dlugo. Ale wlasnie obawiam sie reakcji ze zacznie myslec to co ty ze mi nie zalezy i chodzi mi o jedno. A ona mnie po prostu kreci i bardzo chcialbym z nia spedzac cale noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Pavlo1985 napisał:

A ten post za atak na moją osobę  

Nie rób mi tego, bo bana dostanę😢 i sie rozbeczę😰

Hmmm, a jak Ci napiszę, że mnie kręcisz to mi się upiecze?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyrafa

Autorko, skoro poczulas sie urazona, tzn., ze facet przekroczyl Twoja strefe komfortu. Sluchalabym tej osoby, ktora mowi Ci, ze tak nie zachowuje sie dzentelmen. Nie trzeba byc geniuszem, ani psychologiem, zeby czuc, ze koles przesadzil. Zainteresowanie mozna wyrazic duzo subtelniej. Najgorsze kiedy czujemy, wiemy, ze cos nam nie pasuje, a ignorujemy to, zeby nie wyjsc na sztywniary. Mnie nigdy nikt nie poczestowal takim tekstem i rozumiem Twoja reakcje. Co innego, kiedy juz sie jest razem, ufa nawzajem i mozna sie podkrecic jakas fotka w ciagu dnia, czy nieco frywolniejszym tekstem...ale na poczatku znajomosci, kiedy zalezy Ci, zeby sie poznawac w kulturalny sposob, to takie teksty i zagrywki sa raczej wykluczone:/ Nie wiem co zrobisz z tym jegomosciem, ale obserwuj go, jesli jestes zdecydowana na kontynuowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale ty nie jesteś jakimś wyznacznikiem dla nikogo więc się nie rzucaj. Każdy szuka partnera na swoim poziomie. Ty także.

To szukaj na swoim poziomie. Kiepsko ci idzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Pavlo1985 napisał:

Roochacz na poziomie  to raczej oksymoron

 

Masz rację, ale tym razem ja Cię zglaszam za wulgarność😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To szukaj na swoim poziomie. Kiepsko ci idzie. 

Niczego nie szukam. Od... się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Jesteś żałosny. Skończ się błaznic. To co wezmę i co zrobię to moja sprawa. Może nie wiesz ale nawet do bzykania można znaleźć kogoś na poziomie . Nie oceniaj wszystkich swoim życiem bo się zrzygam. 

Uzylas slowa: do bzykania a sie nie znamy i to jest brak szacunku do mnie. Sorry ale nie jestes dama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Hehe to smieszne

Wiekszosc lasek mnie nie pociaga ale do takiej ktora mnie wyjatkowo pociaga mam ochote jej powiedziec cos ostrego. Tylko ze znamy sie juz bardzo dlugo. Ale wlasnie obawiam sie reakcji ze zacznie myslec to co ty ze mi nie zalezy i chodzi mi o jedno. A ona mnie po prostu kreci i bardzo chcialbym z nia spedzac cale noce

zauwaz ze znacie sie bardzo dlugo,a mnie facet nie znal prawie wcale,ale mowil m.in. ze by mi wsadzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie rób mi tego, bo bana dostanę😢 i sie rozbeczę😰

Hmmm, a jak Ci napiszę, że mnie kręcisz to mi się upiecze?🤔

No chu chu, najpierw mnie atakujesz,  a później twierdzisz,  że czujesz miętę? 

Nie mam 7-miu lat,  nie dam się nabrać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Uzylas slowa: do bzykania a sie nie znamy i to jest brak szacunku do mnie. Sorry ale nie jestes dama. 

Ja cie nie szanuje. Jesteś żałosny. Idź zwal konia do swoich fantazji i nie zaśmiecaj wątku swoimi chorymi przemyśleniami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Masz rację, ale tym razem ja Cię zglaszam za wulgarność😛

Nie zrobisz tego,  bo Ciebie kręcę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

zauwaz ze znacie sie bardzo dlugo,a mnie facet nie znal prawie wcale,ale mowil m.in. ze by mi wsadzil.

To jest dziwne. Mozna to odebrac jako instrumentalne traktowanie ale to zalezy od zazylosci. Tak sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×