Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Napisał, że mu stoi na myśl o mnie... czy to normalny facet?

Polecane posty

Gość Gość

No!! Ale za taki tekst :pt pociagasz mnie' TO SIE OD RAZU W RYJA NALEŻY. 

A jeszcze jakby ze znakiem zapytania.....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Zboczeniec niekoniecznie, szczery do bólu wobec dziewczyny. Prawdopodobnie nie szanuje jej, bo jej nie kocha. Takie teksty to tylko w starm dobrym małżeństwie i to nie każdy mężczyzna sobie pozwoli na nie,  w męskim towarzystwie co innego takie teksty o reakcji na kobietę.

 

 

Myslalby kto. Po prostu moze jest atrakcyjna napalil sie i tak palnal. Troche dziwne ale moze go spytac zeby sprecyzowal.o co mu chodzi. Zreszta ze facet jest czuly i subtelny tez nie oznacza ze akurat kocha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak, jest przystojny. Ale nie myślałam o nim w takim kontekście seksualnym. Napisałam mu, że mnie zawstydził i że wolę o tym nie rozmawiać. A on tylko, że nie ma czego się wstydzić... no dziwnie rozmowa się potoczyła, bo potem przeszedł jak gdyby nigdy nic do normalnych tematów. Macie chyba rację, żeby nie brać tego na poważnie.

Dziewczyna już sprzedana... Mimo, że zdecydowana większość pisze, że to zbok, dziewczyna czyta to, co nie jest napisane - to, co chce widzieć, że jest napisane.

Zdjęcie różowych okularów i poczynienie uważnych obserwacji bardzo zalecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, bella napisał:

Zupełnie normalny facet..?

Cześć bella jestem twoim wielkim fanem 😉 a ty mnie lubisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No!! Ale za taki tekst :pt pociagasz mnie' TO SIE OD RAZU W RYJA NALEŻY. 

A jeszcze jakby ze znakiem zapytania.....!!!

Nie wiem czy to sarkazm czy nie ale to trzeba wiedziec czy kogos do kogos ciagnie bo jak nie ma pociagu to nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ogolnie dziwne. Ale przeciez kazdy mysli o tym jak kogos poznaje i jest chemia. Tylko ze mogl to inaczej sformulowac pt pociagasz mnie. Nie wiem tez ile sie znacie. A jestes bardzo ladna dziewczyna? Moze wzbudzasz w nim jakies zadze

Parę razy mówił mi, że jestem bardzo ładna. Ale ja tak nie uważam, mam dużo kompleksów. Bardziej wydawało mi się, że przyciągamy się na poziomie duchowym, emocjonalnym. Bo uważam, że mam fajną osobowość, a jeśli chodzi o wygląd to są ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

szukajcie frajerów i pustakow z silowni to macie, rvchanie mu we lbie, zakochany tak nie napisze chyba ze już sie bzykacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Dziewczyna już sprzedana... Mimo, że zdecydowana większość pisze, że to zbok, dziewczyna czyta to, co nie jest napisane - to, co chce widzieć, że jest napisane.

Zdjęcie różowych okularów i poczynienie uważnych obserwacji bardzo zalecane.

A jak sie zachowuje facet ktoremu zalezy? W ogole nie wspomina ze go pociaga trzyma raczki przy sobie i miesiacami jest dobrym kolega? Czy tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Parę razy mówił mi, że jestem bardzo ładna. Ale ja tak nie uważam, mam dużo kompleksów. Bardziej wydawało mi się, że przyciągamy się na poziomie duchowym, emocjonalnym. Bo uważam, że mam fajną osobowość, a jeśli chodzi o wygląd to są ładniejsze.

We wszystkim chodzi o to samo, tylko z ta roznica ze jeden facet cos wiecej dla Ciebie zrobi a drugi nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

" jak nie ma pociagu to nic z tego nie bedzie." - no tak. Na początku to trzeba pociągnąć. Tylko DELIKATNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A jak sie zachowuje facet ktoremu zalezy? W ogole nie wspomina ze go pociaga trzyma raczki przy sobie i miesiacami jest dobrym kolega? Czy tak? 

Dżentelmen zdecydowanie inaczej wyraża swoje zainteresowanie. Ale teraz już nie ma dżentelmenów, więc o czym ja piszę...

Kiedyś będziesz miała szczęście poznać, to dowiesz się o czym teraz piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mu

daj mu wreszczie dvpy, ile ma czekać? facet po to szuka lase aby rvchać a nie filozofie stwarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A jak sie zachowuje facet ktoremu zalezy? W ogole nie wspomina ze go pociaga trzyma raczki przy sobie i miesiacami jest dobrym kolega? Czy tak? 

Na pewno nie ciśnie tekstami o stojącym fiucie bo wie że pewne rzeczy mogą zadziałać na jego niekorzyść. Zwłaszcza gdy ma do czynienia z normalną kobietą. Jak widać naiwnych nie brakuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

szukajcie frajerów i pustakow z silowni to macie, rvchanie mu we lbie, zakochany tak nie napisze chyba ze już sie bzykacie

Zakochany nie powie ze pragnie? Hehe serio? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, bella napisał:

xDD

Pytam serio, ladne wlosy masz a lubię piekne kobiety 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Myslalby kto. Po prostu moze jest atrakcyjna napalil sie i tak palnal. Troche dziwne ale moze go spytac zeby sprecyzowal.o co mu chodzi. Zreszta ze facet jest czuly i subtelny tez nie oznacza ze akurat kocha. 

Mówi,  że mu stoi a tu chcesz by sprecyzował o co mu chodzi? Brata zapytaj, jak nie rozumiesz, choć w twoim wieku powinnaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

" jak nie ma pociagu to nic z tego nie bedzie." - no tak. Na początku to trzeba pociągnąć. Tylko DELIKATNIE!!!

To szukaj sobie przyjaciela z ktorym napijesz sie herbatki i pograsz w szachy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Chce cie tylko zaliczyć jak setki innych lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Dżentelmen zdecydowanie inaczej wyraża swoje zainteresowanie. Ale teraz już nie ma dżentelmenów, więc o czym ja piszę...

Kiedyś będziesz miała szczęście poznać, to dowiesz się o czym teraz piszę.

To powiedz jak dzentelmen wyraza swoje zainteresowanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Na pewno nie ciśnie tekstami o stojącym fiucie bo wie że pewne rzeczy mogą zadziałać na jego niekorzyść. Zwłaszcza gdy ma do czynienia z normalną kobietą. Jak widać naiwnych nie brakuje. 

Moze chcial zobaczyc co powie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

A jak sie zachowuje facet ktoremu zalezy? W ogole nie wspomina ze go pociaga trzyma raczki przy sobie i miesiacami jest dobrym kolega? Czy tak? 

Bardziej pokazuje czynami, patrzy ciagle w oczy, chce cie całować i przytulac ale nie mowi o rznieciu a raczej szuka chwili ale bez zgody kobiety nie posuwa się za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To powiedz jak dzentelmen wyraza swoje zainteresowanie? 

Przesyła zdjęcie z siłowni ze stojącym siusiakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mówi,  że mu stoi a tu chcesz by sprecyzował o co mu chodzi? Brata zapytaj, jak nie rozumiesz, choć w twoim wieku powinnaś. 

Zeby doprecyzowal czy chodzi mu o zwiazek czy o znajomosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pytam serio, ladne wlosy masz a lubię piekne kobiety 😀

Podryw rodem ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zakochany nie powie ze pragnie? Hehe serio? 

Pragnie a stoi mi fioot to co innegon jestes idiootka a facet cie rvchnie i kopnie w doope, to potem tu nie placz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Bardziej pokazuje czynami, patrzy ciagle w oczy, chce cie całować i przytulac ale nie mowi o rznieciu a raczej szuka chwili ale bez zgody kobiety nie posuwa się za daleko.

Nie kazdy ma taki temperament jak Ty. 

Ludzie sa rozni. Nie kazdy lubi sie przytulac i patrzec w oczy jak jest zakochany. Ja niekoniecznie. A to nie znazy ze mi nie zalezy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Parę razy mówił mi, że jestem bardzo ładna. Ale ja tak nie uważam, mam dużo kompleksów. Bardziej wydawało mi się, że przyciągamy się na poziomie duchowym, emocjonalnym. Bo uważam, że mam fajną osobowość, a jeśli chodzi o wygląd to są ładniejsze.

Masz fajna osobowość i czułaś  z nim jedność duchową a on mówi,  że mu stoi jak o tobie myśli. Nie ma jak jedność. Kiedyś była taka spółdzielnia Jedność, ale się rozpadła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Przesyła zdjęcie z siłowni ze stojącym siusiakiem.

To juz wiemy. Ale powiedz jak dzentelmen wyraza zainteresowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Zeby doprecyzowal czy chodzi mu o zwiazek czy o znajomosc. 

Mówi do ciebie o stojącym fiucie,  kobieto..., obudź się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Pragnie a stoi mi fioot to co innegon jestes idiootka a facet cie rvchnie i kopnie w doope, to potem tu nie placz

Mnie to rozsmieszylo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×