Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oboze

Kiedyś to była muzyka. A teraz jakby kto kijem o pralkę yebał. Zgadzacie się?

Polecane posty

Gość Oboze

Dzisiaj słyszałam w radio taka piosenkę jakby kura gdakala a to wszystko w sosie elektro, i ponoc ma dużą słuchalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wiesz, zalezy czego sluchasz :) moze przestan słuchac radia,a zacznij słuchac dobrych zespolow :) ja słucham metalu i rocka, czasem innych gatunkow to doslownie ulubione kawałki,a nie mam pojecia co teraz w radiu leci. Czasem na zakupach cos podsłucham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie. Nie zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda. Najlepsza muzyka taneczna była w latach 80-90. Pozytywnie zwariowana, zakręcona... Jeszcze do 2000 roku muzyka była dobra. Po 2000 wszedł ten powszechny kicz, lans i chałtura. Teraz wszystko na jedno kopyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Koczownik napisał:

Tak, to prawda. Najlepsza muzyka taneczna była w latach 80-90. Pozytywnie zwariowana, zakręcona... Jeszcze do 2000 roku muzyka była dobra. Po 2000 wszedł ten powszechny kicz, lans i chałtura. Teraz wszystko na jedno kopyto.

no jesli słuchasz tylko RMF FM :D nic nie stoi na drodze by nadal sluchac lat 80-90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wałkuje w kółko ulubione starocie. Radia raczej nie slucham, chociaż zdarza się od wielkiego dzwonu że coś, przelotnie uslyszanego, mi się spodoba. Teraz jest mało rockowych i metalowych nowości, a już na pewno nie puszczono by ich w popularnych stacjach, dlatego nowej muzyki szukam w necie, na forach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie, nie zgadzam się. Po prostu nikt już nie pamięta o kiepskich muzykach, bo przepadli w odmętach historii. Uchowało się parę perełek i a o reszcie nikt nie pamięta. Współczesna muzyka jeszcze nie przeszła tego "przesiewu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

no jesli słuchasz tylko RMF FM :D nic nie stoi na drodze by nadal sluchac lat 80-90

Tak chyba autorowi mówiło ogólnie o współczesną muzykę pop, a nie jakieś perełki i niszowe stacje. Ja mówię ogólnie o współczesnej muzyce komercyjnej. To jest żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mieszkam poza granicami i tutaj kroluje rap.  Nie o to chodzi, ze nie lubie tego rytmu, lubie niektore, ale nawet tych nie poslucham poniewaz teksty sa po prostu dla kryminalnej patologi o poziomie intelektu dziecka 5-cio letniego.  Takze radia nie slucham poniewaz niedobrze mi sie robi.  Moim rozwiazaniem jest sluchanie muzyki w jezykach obcych.  Jak nie rozumiem i podoba mi sie rytm to nie moga mi slowa tego obrzydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę
1 godzinę temu, Koczownik napisał:

Tak chyba autorowi mówiło ogólnie o współczesną muzykę pop, a nie jakieś perełki i niszowe stacje. Ja mówię ogólnie o współczesnej muzyce komercyjnej. To jest żenada.

A ktoś autora/kę posta zmusza do słuchania współczesnej muzyki? Zawsze można ustawić w radiu inną stację niż z muzyką współczesną. Więc problem z tyłka po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Na chwilę napisał:

A ktoś autora/kę posta zmusza do słuchania współczesnej muzyki? Zawsze można ustawić w radiu inną stację niż z muzyką współczesną. Więc problem z tyłka po prostu. 

Tak, ale takich stacji jest może 1 na 10. I trzeba szukać i szukać. Poza tym to najczęściej są stare przeboje. A mówimy o tym, że współcześnie już nikt nie robi takiej fajnej muzyki jak z lat 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość Na chwilę napisał:

A ktoś autora/kę posta zmusza do słuchania współczesnej muzyki? Zawsze można ustawić w radiu inną stację niż z muzyką współczesną. Więc problem z tyłka po prostu. 

Nie o to chodzi. Może autor/ka chciałaby, aby muzyka współczesna rozrywkowa była troszkę bardziej wartościowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Onkosfera napisał:

Ja wałkuje w kółko ulubione starocie. Radia raczej nie slucham, chociaż zdarza się od wielkiego dzwonu że coś, przelotnie uslyszanego, mi się spodoba. Teraz jest mało rockowych i metalowych nowości, a już na pewno nie puszczono by ich w popularnych stacjach, dlatego nowej muzyki szukam w necie, na forach itp

Mało? Nie ma mało! Jest mnóstwo. W ostatnich 3, czy 4 miesiącach minimum 3 polskie metalowe zespoły wydały po nowej płycie. Ale metalu i ciężkiego rocka nigdy komercyjne radio raczej nie puszczało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×