Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Mikoli

Czy 27 letni facet powinien mieć prawko?

Polecane posty

Jak ktoś ma możliwość tak niskiego ubezpieczenia to warto zrobić, najwyżej będzie stał a zawsze gdzieś można się wybrać. W stadninie koni raz byłem i było fajnie 😙

Gość Gocha

1 minutę temu, Leżaczek napisał:

8 minut temu, Gość Gocha napisał: Dokładnie 368zl ale mam dużo zniżek  X rocznie?! mało mi by nie miał kto podzerowac i placilbym z 2000-2500. A tyle mi szkoda, żeby stał i rdzewiał na wycieczki do lasu. 

Tak rocznie. Dla świeżych kierowców składki na ubezpieczenia faktycznie są drogie bez względu na posiadane auto. To prawda. A myślałeś o skuterze? Fajna alternatywa jeśli tylko na wycieczki poza miasto

Przed chwilą, Gość Gocha napisał:   Tak rocznie. Dla świeżych kierowców składki na ubezpieczenia faktycznie są drogie bez względu na posiadane auto. To prawda. A myślałeś o skuterze? Fajna alternatywa jeśli tylko na wycieczki poza miasto X już kilkanaście lat temu, raz czy dwa prawie kupiłem, no właśnie jak z tym jest, aby mieć takie tanie ubezpieczenie? Gdybym miał do 600 to rozważał bym prawko i auto. 

Gość Gocha
19 minut temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość Gocha napisał:   Tak rocznie. Dla świeżych kierowców składki na ubezpieczenia faktycznie są drogie bez względu na posiadane auto. To prawda. A myślałeś o skuterze? Fajna alternatywa jeśli tylko na wycieczki poza miasto X już kilkanaście lat temu, raz czy dwa prawie kupiłem, no właśnie jak z tym jest, aby mieć takie tanie ubezpieczenie? Gdybym miał do 600 to rozważał bym prawko i auto. 

Wlicza się w to ile lat masz prawko, jakie auto (Marka, model,rok produkcji, pojemność silnika w niektórych ubezpieczeniach nawet kolor i wiele innych) zależy od ubezpieczalni. 

Gość Monika

Nawet jak nie masz auta ( zalozmy, ze narazie ) prawko warto miec.

Dla SIEBIE (nie dla wymogow, nakazow czy kogos).

Gość Gosx
3 godziny temu, pochopna napisał:

Ej no, nie jest to obowiązek  wymagany prawem.

No i co z tego? 

Sypianie z cudzymi mężami też nie jest zakazane prawem, a to wstyd. 

Używanie wulgaryzmów też nie jest zakazane, a w nadmiernej ilości to wstyd. 

Każdy może zachowywać się jak chce, ale w zależności od sytuacji zachowanie nieadekwatne do sytuacji, to wstyd. 

No i brak prawka niestety też się zalicza do faktów zawstydzających,  ja nie mam i juź to odczułem na własnej skórze. 

Gość gość

To jest takie samo pytanie, czy 27 letnia kobieta powinna mieć prawko.

Gość Nie
49 minut temu, Gość gość napisał:

To jest takie samo pytanie, czy 27 letnia kobieta powinna mieć prawko.

No nie do końca. Przykro mi, ale czy tego chcemy, czy nie różnimy się i położone są inne wymagania na płcie. Na kobiety kładzie się nacisk na co innego i gnębi się je z innych powodów, na pewno nie z powodu braku prawa jazdy. Kobiecie jego brak się wybacza, a nawet jeśli nie wybacza, to przychylniej patrzy,  mężczyźnie jego braku się nie wybaczy. 

Gość xyz
28 minut temu, Gość Nie napisał:

No nie do końca. Przykro mi, ale czy tego chcemy, czy nie różnimy się i położone są inne wymagania na płcie. Na kobiety kładzie się nacisk na co innego i gnębi się je z innych powodów, na pewno nie z powodu braku prawa jazdy. Kobiecie jego brak się wybacza, a nawet jeśli nie wybacza, to przychylniej patrzy,  mężczyźnie jego braku się nie wybaczy. 

Bredzisz. To są tylko twoje seksistowskie bzdury. 

Gość Ikkki
38 minut temu, Gość xyz napisał:

Bredzisz. To są tylko twoje seksistowskie bzdury. 

Typ ma rację. Pewnie jesteś kobietą, więc co ty tam wiesz, jak traktowani są mężczyźni. Ja też nie mam prawka i idzie to odczuć,  nawet na głupich portalach randkowych po pytaniu i usłyszeniu,ze nie ma się samochodu kobiety potrafią przestać odpisywac. Idź poczytaj sobie komentarze kobiet w sieci czy ważne dla nich jest i czy związałyby się z facetem bez prawa jazdy. Nigdy ale to nigdy w życiu nie usłyszałem żeby facet nie chciał się związać z kobietą z takiego powodu. A u kobiet jest to powszechne. 

Żyjesz w złudnym przeswiadczeniu u równouprawnieniu , a ludzie i tak żyją archetypami. Kobieta po 30 to przegrana stara panna, facet to kawaler,który musi się wyszumiec i ma czas. Kobieta mająca wielu partnerów to dz****. Facet wręcz przeciwnie,  doświadczony. 

My lecimy na wygląd, wy na status i kasę. Tak było, jest i bedzie.

Ze względu na płeć niektóre zachowania akceptowane są bardziej,  niektóre mniej. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.