Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nadia

Krwawienie kilka dni po okresie

Polecane posty

Gość Nadia

Witam, mam od kilku dni plamienia/krwawienie, pojawiło się kilka dni po miesiączce. Na początku miało ono barwę brązową, teraz po kilku dniach zrobiło się bardziej czerwone/bordowe z widocznymi skrzepami. To nie jest takie lekkie plamienie, które zdarzało się jak miałam dni płodne, teraz jest więcej krwi, jednak też nie tyle jak podczas miesiączki. Również czuje bule brzucha, ale lekkie. Co to może oznaczać? Jakiegoś krwiaka, torbiel, czy jest możliwe, że to poronienie? 

PS. Oczywiście będę szła do ginekologa, ale w najbliższym czasie nie mam jak, pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Możliwe, że to nic. Jeśli nie stosujesz antykoncepcji hormonalnej, to wahania czasu trwania miesiączki, drobne krwawienie w trakcie cyklu, to żaden problem. 

Przestań tak rozkminiac, to Ci się cykl unormuje. Grunt to spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nikt ci nie powie, potrzebne sa badania. brązowa krwe to krew utleniona, ale jesli to krew czerwona ze skrzepami to cos powazniejszego i swiezego. Wiec najlepiej sprobowac wybrac sie do tego lekarza,zawsze jest jak trzeba chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

nikt ci nie powie, potrzebne sa badania. brązowa krwe to krew utleniona, ale jesli to krew czerwona ze skrzepami to cos powazniejszego i swiezego. Wiec najlepiej sprobowac wybrac sie do tego lekarza,zawsze jest jak trzeba chciec.

W czasie miesiączki krwawisz na brązowo??? Kilka dni po okresie może wrócić krwawienie i to nie jest nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

W czasie miesiączki krwawisz na brązowo??? Kilka dni po okresie może wrócić krwawienie i to nie jest nic strasznego.

Strasznego raczej nie, ale coś wywołuje to krwawienie. Zdrowa osoba nie krwawi kilka razy w miesiącu. Nie krwawie na brązowo, tylko wyjaśniam, ze brązowa krew to krew utleniona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NItka

Dobrze,że masz zamiar skonstulować to z ginekologiem, będzie dobrze, nie możesz myśleć o najgorszym. Wiesz ja sobie sprawdzam dni płodne, niepłodne testerem owulacyjnym Afrodyta, bardzo mi to pomaga, bo jak mam jakieś anomalie np związane ze śluzem to wiem w jakiej fazie cyklu, ginekolog się cieszy,że mam taką wiedzę o własnych cyklach i diagnozuje bez problemu. Ogólnie to odstawiłam antykoncepcyjne, po których miałam podobne przygody, i teraz ten tester bardzo mi służy. Wszystko będzie dobrze, nie myśl o najgorszym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Zdarza się i tak, polecam skonsultować się z lekarzem, również możesz wejść na stronę naturalnaplodnosc, jest tam dużo ciekawych artykułów na temat ciazy czy okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×