Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skrzywdzony 35

Kobiety chcą ode mnie tylko seksu

Polecane posty

Gość skrzywdzony 35

Wiem wiem, mówi się że mężczyźni chcą tylko seksu i takie relacje im sie najbardziej podobają. Prawda jest inna. Tego chcą mężczyźni którzy tego nie mają. Sam jestem przystojny mimo że nie dbam o siebie. Podobno wyglądam na obcokrajowca bo często do mnie ludzie mówia po ang na ulicy. Pracuje fizycznie więc to też wpływa na mój wygląd. Często w klubach dziewczyny same do mnie podchodzą i proponują seks. Kiedys jakas 20 latka podeszła i powiedziałą ze chce stracic ze mna dziewictwo bo specjalnie po to przyszła do klubu. Ciągle mam takie sytuacje. Moje związki wygladają tak że kobiety na początkowych randkach ciagna mnie do łozka. Wszystko jest fajnie przez kilka tyg, mc i one sie nudza albo zaczynaja miec jakies odpaly itp. Chciałbym normalnego związku. Dzieci, żony. Żadna nie chce ze mną stworzyc niz tylko relacje czysto seksualne. Pracuje, zarabiam 5 tyś, mam samochód. Nie mam mieszkania ale moge wynajac. Zawsze jestem opiekuńczy, dobry dla kobiet. Nigdy nie spotkałem kobiety która byłaby dla mnie dobra. Zawsze tylko seks i do widzenia. Jak mam to zmienic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tutaj nie szukaj bo wpadniesz w obłęd , dibrze ci radze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Baby maja tylko glupoty we łbie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olive Oyl

No to wzmocnij charakter. Skoro wiesz czego chcesz to dlaczego godzisz się od razu na seks. Poza tym chyba nie umiesz odróżnić kto ma dobre intencje i nie dziw się że dobre dziewczyny ciebie mijają skoro wchodzisz w jakieś dziwne układy i zachowujesz się trochę jak marionetka. Dziewczyny wcale nie chcą marionetek bez charakteru albo rvchaczy. Nie wiem kto te stereotypy rozsiewa. Więc trochę serio ciebie nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw pomysl

swoj ciagnie do swego

zachowuj sie inaczej, tak jak sie zachowujesz tak jestes oceniany, poszukaj porzadna kobiete, a nie ...
szlajasz sie po klubach z lafiryndami i dziwisz sie ze lafiryndy na ciebie leca?
do kogo ty masz pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw pomysl

chcialbys zone, dzieci ... i w klubach tej zony szukasz?? ha ha ha
bosheee

kazdy chlop jest taki sam
lazi na dziffki a potem gada ze wszystkie kobiety to dziffki

chlopy mozgu nie maja ewidentnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hmm, robisz wszystko, by żony nie znaleźć i rodziny nie założyć. Po pracy chodzisz do klubu/ klubów? I tam szukasz tej Jedynej?To całe twoje zycie, praca i kluby? No chłopie, co z tobą? A o czym rozmawiałbyś z normalną, porządną kobietą? Są takie, zapewniam cię, ale nie w klubach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×