Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baron_Pancerny

Co sądzicie o lewackich pedofiach chcących edukować seksualnie wasze dzieci?

Polecane posty

Gość

A może ktoś mi powie, gdzie można przeczytać ta ulotkę w całości, a nie fragmenty wyrwane z kontekstu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baron_Pancerny
9 godzin temu, maja5343 napisał:

nie rozumiem czemu nazwali to PROJEKT LGBT skoro to nie ma nic wspólnego z LGBT.

Widocznie ma skoro tak nazwali. W USA zorganizowano spotkanie transwestyty z przedszkolakami. Powtarzam - z PRZEDSZKOLAKAMI. Zboczona indoktrynacja od najmłodszych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Rescator555 napisał:

A może ktoś mi powie, gdzie można przeczytać ta ulotkę w całości, a nie fragmenty wyrwane z kontekstu? 

Ooo pan Res w innym temacie. Ale z drugiej strony, lgtb to pewnie seks. Taki inteligentny, taki obyty w artykułach, a nie potrafi ulotki w necie znaleźć? 😄😄 Jednak jesteś inteligencją poniżej poziomu inteligencji autorki żarciku z lalką. Please, please zmasakruj mnie swoją ciętą ripostrą buuu... Tylko, żeby nie była zbyt zabawna, żebym sobie krzywdy nie zrobiła spadając z krzesła.

45 minut temu, Gość Baron_Pancerny napisał:

Widocznie ma skoro tak nazwali. W USA zorganizowano spotkanie transwestyty z przedszkolakami. Powtarzam - z PRZEDSZKOLAKAMI. Zboczona indoktrynacja od najmłodszych lat

Ma, ma. Ten przykład z USA, to przesada. Owszem, spotkanie, ale już z uczniami i nie z transwestytą, bo to tak naprawdę fetysz, a z transgeniczną kobietą i transgenicznym mężczyzną. Wtedy to ma sens, ręce i nogi, a nie ze skrajności w skrajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.03.2019 o 18:23, Gość Tami napisał:

A czytaliscie chociaz ta ulotke? Ja tak i niby wszystko ladnie i pieknie ale na ostatniej stronie sa zalecenia WHO wg wieku i jestem na nie. nie sadze zeby  9 latce byla potrzebna wiedza co to orgazm czy jakie sa metody antykoncepcji.

 

WHO. Czytam właśnie. O ile można się z czyms zgodzić odnośnie grupy dzieci 0-4 lata, to nie podoba mi się to odnośnie dzieci najmniejszych. Po co to?

Seksualność: Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa. Odkrywanie własnego ciała i własnych narządów płciowych. Fakt, że fizyczna bliskość stanowi normalną część życia. Czułość i fizyczna bliskość jako wyraz miłości i sympatii. Uzyskanie świadomości, tożsamości płciowej. Rozmowa o przyjemnych i nieprzyjemnych odczuciach dotyczących własnego ciała. Wyrażanie własnych potrzeb, życzeń i granic, na przykład w kontekście „zabawy w lekarza”

Bardzo dziwnie ujęte i pozwala na dowolną interpretację. Żadnej informacji o masturbacji nie powinno być, wystarczy, że dziecko nie będzie miało wbijane do głowy, że to jest złe. Oczywiście nie dopuszczać do sytuacji, kiedy dziecko się specjalnie dotyka przy innych. Przykład zabawy w lekarza jest denny i nietrafiony, bo u lekarza przeważnie się rozbieramy. Jak ktoś już coś układa, to niech to robi z sensem, a nie tak, że jest duża dowolność interpretacji. Chyba każdy rodzic przytula dziecko i powinno być to podkreślone, dotyk i przytulenie przez osoby dziecku najbliższe, a nie ogólnie. Pedofil też dziecko przytula i co? Dziecko ma się cieszyć z tego faktu. Jak ma powiedzieć nie, skoro, to przejaw sympatii.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 20.03.2019 o 23:26, Gość Baron_Pancerny napisał:

Dla mnie to jakaś chora lewacka paranoja. Jeszcze 100 lat temu ludzie wzięliby kosy i wyrżnęli w pień całe to zlewaczałe bydło. Ale dziś żyjemy w bardzo wybaczających czasach. Tolerancyjnych czasach.

Jesteś za edukacja przez kler? I siejesz mowę nienawiści, a to trzeba wziąć młoteczek i walnąć się w główkę. Czasy są tolerancyjne, bo inaczej musiałbyś zamknąć buzke.A za bydło powinien cię admin zbanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 godziny temu, Gość Baron_Pancerny napisał:

Widocznie ma skoro tak nazwali. W USA zorganizowano spotkanie transwestyty z przedszkolakami. Powtarzam - z PRZEDSZKOLAKAMI. Zboczona indoktrynacja od najmłodszych lat

Witaj Baronie Pancerny! Chyba długo ciebie nie było, a przynajmniej nie zauważyłem twoich postów. Mam nadzieję, że pamiętasz mnie, zaciekłego lewaka. Mam nadzieję, że uda nam się " skrzyżować szpady", bo mimo zasadniczych różnic w naszych poglądach, były to ciekawe pojedynki. Jeśli chodzi o ten temat, to jestem z wiedzą trochę do tyłu, ale uzupełnienia braki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

 

WHO. Czytam właśnie. O ile można się z czyms zgodzić odnośnie grupy dzieci 0-4 lata, to nie podoba mi się to odnośnie dzieci najmniejszych. Po co to?

Seksualność: Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa. Odkrywanie własnego ciała i własnych narządów płciowych. Fakt, że fizyczna bliskość stanowi normalną część życia. Czułość i fizyczna bliskość jako wyraz miłości i sympatii. Uzyskanie świadomości, tożsamości płciowej. Rozmowa o przyjemnych i nieprzyjemnych odczuciach dotyczących własnego ciała. Wyrażanie własnych potrzeb, życzeń i granic, na przykład w kontekście „zabawy w lekarza”

Bardzo dziwnie ujęte i pozwala na dowolną interpretację. Żadnej informacji o masturbacji nie powinno być, wystarczy, że dziecko nie będzie miało wbijane do głowy, że to jest złe. Oczywiście nie dopuszczać do sytuacji, kiedy dziecko się specjalnie dotyka przy innych. Przykład zabawy w lekarza jest denny i nietrafiony, bo u lekarza przeważnie się rozbieramy. Jak ktoś już coś układa, to niech to robi z sensem, a nie tak, że jest duża dowolność interpretacji. Chyba każdy rodzic przytula dziecko i powinno być to podkreślone, dotyk i przytulenie przez osoby dziecku najbliższe, a nie ogólnie. Pedofil też dziecko przytula i co? Dziecko ma się cieszyć z tego faktu. Jak ma powiedzieć nie, skoro, to przejaw sympatii.

 

Ale to tylko ulotka - nie będą w niej pisać, w jaki sposób dziecko ma być uczone. Od tego jest nauczyciel, który studiuje, kształci się w tym kierunku, żeby wiedzieć jak taką wiedzę dziecku przekazać. Mniej więcej taka wiedzę, o jakiej piszesz. I dopasowaną do wieku. To tak jak z uczenie np. o wojnie - przedszkolakowi mówi się mniej więcej o co chodziło, w podstawówce dowiaduje się, że ludzie bohatersko bronili kraju i umierali za niego, a już w starszych klasach młodzież poznaje drastyczne szczegóły. Równie dobrze ktoś może zobaczyć w programie podstawówki II wojna światowa i zapytać po co dzieci uczyć, że z ludzi robiono mydło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dla mnie ważniejsze jest, żeby dzieci były bezpieczne i chronione przed kościelną pedofilią. Wiedza jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a tym, których bulwersuje zakres potencjalnej edukacji, radziłabym się zapoznać z pytaniami przed 1 spowiedzią:

https://mamadu.pl/131459,lista-grzechow-spowiedz-pierwsza-komunia

Jakoś ten hardcore nie wzbudza takich emocji, ciekawe dlaczego. 

Gdyby ci wszyscy przeciwnicy edukacji seksualnej sami się sprawdzili jako rodzice w roli edukatorów, nie byłoby tylu przypadkowych ciąż w tym kraju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowy
20 godzin temu, Gość gosc napisał:

radziłabym się zapoznać z pytaniami przed 1 spowiedzią:

Jakoś ten hardcore nie wzbudza takich emocji, ciekawe dlaczego. 

Nie wzbudza bo do spowiedzi idzie się dobrowolnie, a z nie przymusu jak próbuje przymuszać zboczona ideologia gender narzucana szkołom, nauczycielom, a przede wszystkim niewinnym dzieciom.

Widzisz teraz różnicę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gościowy napisał:

Nie wzbudza bo do spowiedzi idzie się dobrowolnie, a z nie przymusu jak próbuje przymuszać zboczona ideologia gender narzucana szkołom, nauczycielom, a przede wszystkim niewinnym dzieciom.

Widzisz teraz różnicę? 

Nie widzę. Ja nie chodziłam dobrowolnie, i cała masa moich kolegów i koleżanek też nie - byliśmy do tego zmuszani przez rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

Nie widzę. Ja nie chodziłam dobrowolnie, i cała masa moich kolegów i koleżanek też nie - byliśmy do tego zmuszani przez rodziców.

przez rodziców mogłeś być też zmuszany do jedzenia brukselki czy grania na skrzypcach 3 godziny dziennie i co w związku z tym? Państwo ma mieć kontrolę nad rodzicami tak by każdy wychowywal w jednych poglądach i robił to samo? Państwo nie narzuca udziału w religii rodzicom, i to jest najważniejsze a co rodzice z tym zrobią to już ich sprawa a twój pech, takie życie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowy
12 minut temu, Gość gość napisał:

Nie widzę. Ja nie chodziłam dobrowolnie, i cała masa moich kolegów i koleżanek też nie - byliśmy do tego zmuszani przez rodziców.

To miej pretensje do swoich rodziców a nie próbujesz wszystkim innym rodzicom narzucać popieprzoną ideologię gender z jej lekcjami seksualnymi na których kilkulatka ma się dowiedzieć jaką to ogromną rozkosz daje gmeranie sobie w cipce, co ma być dodatkowo poparte na takich lekcjach PRZYZWOLENIEM NA DOTYKANIE.

I cały problem z lewicą polega właśnie na tym co napisałaś - że wy nie widzicie w niczym żadnych różnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gościowy napisał:

 

I cały problem z lewicą polega właśnie na tym co napisałaś - że wy nie widzicie w niczym żadnych różnic.

Jestem apolityczna, ale drażni mnie wyzywanie ludzi od bydła, przypisywanie całego zła świata lewicy.Ludzie są mądrzy lub głupi niezależnie od poglądów. Włącz myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czy tylko ja mam wrażenie, że stricte prawicowo - katolickie media podają jakieś wyrywki wycięte z kontekstu na temat tego modelu edukacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×