Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misza1798

Męczący kaszel u pół rocznego dziecka

Polecane posty

Moje pół roczne dziecko od poniedziałku robi cuchnące zielone kupki i strasznie kaszle w nocy. We wtorek miała szczepienie i od trzech dni ma jeszcze wieczorami gorączkę 37.7 i do tego jest strasznie płaczliwa. Czy to może być ząbkowanie czy co innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Idź do lekarza to najprostsze rozwiązanie on rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Griffin
15 minut temu, Misza1798 napisał:

Moje pół roczne dziecko od poniedziałku robi cuchnące zielone kupki i strasznie kaszle w nocy. We wtorek miała szczepienie i od trzech dni ma jeszcze wieczorami gorączkę 37.7 i do tego jest strasznie płaczliwa. Czy to może być ząbkowanie czy co innego ?

dziecko od poniedziałku robi zielone kupki i kaszle,a ty mimo tego we wtorek je zaszczepiłaś? no to miej pretensje do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kaszel u takiego maluszka to tylko lekarz. W poniedzialek to sie zaczelo a we wt poszlas z takim dzieckiem na szczepienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To pewnie lekarz zlecił coś na kaszel...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wg lekarzy i ulotek jasne ze nie jest. Tylko ze zdrowy rozsadek mowi ze dziecko musi byc w 100% zdrowe i tu nie chodzi o to ze lekarz zbada- matka sama widzi czy dziecko jest podejrzane czy nie bo je najlepiej zna. Ok, lekarz zajrzy do uszu, gardla i oslucha, jednak w jakim trzeba bys stanie zeby coś wyszlo w takim badaniu. To już przeciez trzeba byc przeziebionym na maxa! 

Lekka infekcja niby nie jest p-wskazaniem do szczepienia, jednak skad wiadomo ze dzis jest lekka a jutro dziecko sie zupelnie nie rozlozy?

Poza tym 6miesieczne dziecko to jeszcze maleństwo ( co innego 3 latek) i taki kaszel moze być niebezpieczny. Z powodu glupiego zapalenia oskrzeli mozna trafić do szpitala jak to przecież u starszych dzieci sie w domu leczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest jedna zasada szczepienia: dziecko musi byc w pelni zdrowe. Zadnego gluta czy kaszlu. Szczegolnie takie maleństwo. Wiele dziwnych powiklan o kt slyszy sie w mediach wynika ze dzieci byly zaszczepione jak byly chore. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyrafa

Ta kupka to pewnie zabki, ale ja tez nie poszlabym z dzieckiem z kaszlem do szczepienia. Takze nie wiem. Moje dziecko nie mialo objawow przeziebienia przy zabkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyrafa
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Jest jedna zasada szczepienia: dziecko musi byc w pelni zdrowe. Zadnego gluta czy kaszlu. Szczegolnie takie maleństwo. Wiele dziwnych powiklan o kt slyszy sie w mediach wynika ze dzieci byly zaszczepione jak byly chore. 

Masz racje, wszelkie powiklania biora sie, bo dziecko nie bylo w pelni zdrowe podczas szczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lekarzem nie jestem i tak już bardzo długo przekładałysmy te szczepienie, bo myśle ze teraz ten kaszel jest przez strasznie suche powietrze w pokoju, może być przez to ?  Obawiałam się tych kupek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyrafa

Kaszel moze byc spowodowany zbyt suchym powietrzem, ale to Ty sama lepiej wiesz jaki to rodzaj kaszlu. Lekarz nic nie mowil o tym kaszlu? U mnie te kupki zwiazane z zabkowaniem pojawily sie po ponad roku,,czyli jak juz kolejne zabki wychodzily. Kal byl biegunkowy, mial zapach octu/skislego mleka. Ale takie male dziecko jak Twoje wciaz robi rzadkie, bo nie ma perystaltyki, takze jedyne co, to zapach. Ale z tego co wiem, to normalny efekt zabkowania. Piszesz, ze dziecko ma podwyzszona temperature, moze to byc objaw szczepienia, bo mam nadzieje, ze nie infekcji:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przy zablokowaniu moje dziecko mialo takie "kwasne" zielone kupy, ktore strasznie szybko odparzaly pupe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×