Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koczownik

Związek Polaka z Arabką?

Polecane posty

Nurtuje mnie pewna kwestia. Czasem słyszy się o Polsce, porzucającej wiarę katolicką, a następnie rodzime strony i wyjeżdżającą za swoim ukochanym pustynnym księciem do krajów arabskich. Zapewne sami znacie osobiście lub chociaż słyszeliście przynajmniej o jednej takiej. A czy znacie przypadki gdzie to Polak wziął Arabkę za żonę? Oczywiście warunkiem jest wyznawanie Islamu, ale pewnie też tacy się znajdą. Znacie takie przypadki? Co ciekawe, mimo tej samej wiary, Arabki jednak wolą mężów Arabów. Przeprowadzano sondę uliczną i może 1 na 10, odpowiedziała, że wzięłaby ślub z muzułmaninem innego pochodzenia niż arabskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 NIE! Latem upał, jakbym jej podniósł tą długą czarną kiecę mógłbym zaczadzieć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotek

Ja znam przypadek ze rodak wziął ślub z Pakistanka !lecz ona chciała zmienić wiarę na  katolicka . Lecz musieli uciekać z Pakistanu gdyż bracia cała rodzina chcieli ukamienować dziewczynę . Żyją w Polsce od 10 lat maja dzieci ta pani jest cudowna kobieta podoba jej się u nas ,nie musi słuchać braci męża jest wolna i nie marzy  o powrocie ,co znaczyło by dla niej smierć . Pracuje jako księgowa w banku ma ogromny szacunek pracowników ,jest bardzo lubiana . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Kotek napisał:

Ja znam przypadek ze rodak wziął ślub z Pakistanka !lecz ona chciała zmienić wiarę na  katolicka . Lecz musieli uciekać z Pakistanu gdyż bracia cała rodzina chcieli ukamienować dziewczynę . Żyją w Polsce od 10 lat maja dzieci ta pani jest cudowna kobieta podoba jej się u nas ,nie musi słuchać braci męża jest wolna i nie marzy  o powrocie ,co znaczyło by dla niej smierć . Pracuje jako księgowa w banku ma ogromny szacunek pracowników ,jest bardzo lubiana . 

Dzięki, ale w pytaniu raczej chodziło mi o nie tak skrajnie kontrowersyjna i niebezpieczna sytuację, ale to ze Polak porzuca wiarę dla muzulmanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×