Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego matki na wychowawczym są tak negatywnie oceniane przez matki które wróciły do pracy wcześnie? Dlaczego zakłada się, że na pewno puszczają tylko bajki, tablety?

Polecane posty

Gość Gość
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

bylas  (moze jestes ) strasznie slaba jednostka , to nie przedszkole bylo zle , tylko ty bylas glupim, zaleknionym , dziwnym dzieckiem .

pamietam ,ze ja jak chodzilam do przedszkola  , a chodzilam bez problemu, bardzo lubialam , pamietam moje przedszkole i ten klimat do dzisiaj , a mam juz 43 lata , no wiec wracajac , pamietam takie zdziwaczale dzieci , ciagle staly gdzies po katach i wyly , sikaly w gacie , nie chcialy jesc,  unikalam tych dziwakow , nie moglam pojac czemu sie tak zachowuja , nikt nam krzywdy nie robil , bylo fajnie 

Boże jaka ty płytka i ograniczona jesteś... Aż oczy krwawią. Nie wiesz że ludzie są różni? To właśnie ty jesteś nienormalna...jak ty się wyrażasz o innych od siebie??? Ciesz się że tobie się pula genetyczna trafiła taka że jesteś hop do przodu. I trochę pokory zalecam..ale czy ty w ogóle wiesz co to pula genetyczna? Przecież jesteś tumanem...

"Głupie dziecko" bo płacze 🙂 i wszystko jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Idąc twoim tokiem myślenia tylko w drugą stronę, musiałaś mieć złą matkę skoro tak uwielbiałaś przedszkole. Wolałaś tam przebywać niż ze swoją mamą.

Boże :D

Też właśnie chciałam w ten sposób sparafrazować wynurzenia tej pani :D

Napisałam, że przez pierwsze 2 miesiące miałam lekką traumę - bo się wtedy choruje, pół tygodnia siedzi w domu z babcią, pół tygodnia w przedszkolu taki stan rozdwojenia, pierwszy tydzień płakałam, a później 3 lata przedszkola wspominam jako super czas a ta rozkłada na czynniki pierwsze jakim to ja dziwadłem byłam :D Chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Boże jaka ty płytka i ograniczona jesteś... Aż oczy krwawią. Nie wiesz że ludzie są różni? To właśnie ty jesteś nienormalna...jak ty się wyrażasz o innych od siebie??? Ciesz się że tobie się pula genetyczna trafiła taka że jesteś hop do przodu. I trochę pokory zalecam..ale czy ty w ogóle wiesz co to pula genetyczna? Przecież jesteś tumanem...

"Głupie dziecko" bo płacze 🙂 i wszystko jasne...

Dokladnie, ludzie sa rozni , jedni smiali, zaradni , towarzyscy a drudzy to wiecznie placzace mameje . Ty nalezalas do tych placzacych , wiec potwierdzasz ze to nie przedszkole bylo zlem , tylko to z toba byl problem , a jak juz dotrze do ciebie , ze to ty bylas problemem to moze przestaniesz pisac , ze przedszkola sa czyms strasznym , traumatycznym BO NIE SA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlaczego nazywasz wrażliwe dziecko płacząca mameja czy dziwaki? Coś nie tak u Ciebie z empatią ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1233
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Dlaczego nazywasz wrażliwe dziecko płacząca mameja czy dziwaki? Coś nie tak u Ciebie z empatią ? 😉

bo dla niej są tylko albo mamyje albo zaradni twardziele. Jej dziecko zalicza się do tych drugich. Zaradny, twardziel bijący żone, gwalciciel, otooo jej tok myślenia. Nic normalnego, po środku. I kto tu jest nienormalny...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×