Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka

Karmienie butelką w nocy

Polecane posty

Gość Anka

Cześć, chce dawać w nocy rocznemu dziecku zamiast piersi butelkę z mlekiem następnym (modyfikowane). Proszę o podpowiedź jak mam to zrobić, chodzi mi o kwestię butelki z mlekiem np. czy mam mieć wodę już przegotowaną a później tylko ją podgrzać i dodać mleko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. robię tak że mam przegotowaną wodę i robię 90 ml mleka to wlewam 50-60 zimnej a resztę gorącej i mleko i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tak jak wyżej, przegotowaną ostudzoną mam odlaną do dzbanka. Ja szykuję 150 ml więc wlewam 110 chłodnej a reszta gorąca z czajnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalla008

Roczne dziecko nie musi pić mm. Mozesz zacząć wprowadzać do diety mleko krowie, tak żeby dostarczyć dziecku wapń. Jeśli nie chcesz już karmić piersią to stopniowo odzwyczajaj dziecko.  Mm podawane w nocy może powodować próchnica. Bez  sensu zamieniać pierś  na butelkę  bo i tak się nie wyspisz 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lepiej odzwyczaic od piersi i do niczego nie przyzwyczajać. Ewentualnie do wody. Zęby beda się psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość Kalla008 napisał:

Bez  sensu zamieniać pierś  na butelkę  bo i tak się nie wyspisz 😀

Uwielbiam ten bezsensowny argument 😂😂 Ja się wysypiam, z tym, że posiadam coś takiego jak "mąż". Polecam każdemu ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddam

Uważaj na zęby. Dentysci bardzo odradzają podawanie butelki z mm w nocy. Jak dziecko nabawi sie próchnicy butelkowej to bedziesz potem miała problem. Jak odstawiasz od piersi to po prostu nie karm w nocy. Podawanie roczniakowi mm w nocy to naprawde zły pomysl i jest to niepotrzebne. To nie noworodek z malutkim zoladkiem. Daj kolacje i mm przed spaniem, umyj zeby i to tyle do rana. Naprawdę jestem w szoku, ze w XXI wieku tyle rodzicow nie dba o higienę dzieci. A potem musze tlumaczyc moim maluchom, czemu większość ich kolegow albo ma plomby albo wrecz czarne kikuty wystające zamaist zębów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prohajfa

Każde podanie butli jest początkiem końca laktacji. Nie dawaj butli nabić bo stracisz mleko.

Więcej na www. Hafija.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Prohajfa napisał:

Każde podanie butli jest początkiem końca laktacji. Nie dawaj butli nabić bo stracisz mleko.

Więcej na www. Hafija.pl

SPIE KVRWA DALAJ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscmm
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Uwielbiam ten bezsensowny argument 😂😂 Ja się wysypiam, z tym, że posiadam coś takiego jak "mąż". Polecam każdemu ❤

Rozumiem, że  mąż nie chodzi do pracy rano, bo oboje z zasiłków i 500 plus żyjecie. Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 godziny temu, Gość Maddam napisał:

Uważaj na zęby. Dentysci bardzo odradzają podawanie butelki z mm w nocy. Jak dziecko nabawi sie próchnicy butelkowej to bedziesz potem miała problem. Jak odstawiasz od piersi to po prostu nie karm w nocy. Podawanie roczniakowi mm w nocy to naprawde zły pomysl i jest to niepotrzebne. To nie noworodek z malutkim zoladkiem. Daj kolacje i mm przed spaniem, umyj zeby i to tyle do rana. Naprawdę jestem w szoku, ze w XXI wieku tyle rodzicow nie dba o higienę dzieci. A potem musze tlumaczyc moim maluchom, czemu większość ich kolegow albo ma plomby albo wrecz czarne kikuty wystające zamaist zębów. 

Aco zrobić gdy dziecko 9msc płacze w niebogłosy i uspokaja go TYLKO podanie mleka w butelce :( i to nawet 3 razy w nocy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Goscmm napisał:

Rozumiem, że  mąż nie chodzi do pracy rano, bo oboje z zasiłków i 500 plus żyjecie. Gratuluję!

Oczywiście, że chodzi. Tak samo jak ja pójdę po roku macierzyńskiego. Korona mu z głowy nie spadnie jak pozwoli się żonie wyspać. Zdaje sobie sprawę z tego, że dla Ciebie to egzotyka - dziecko, które zrobiło sobie dwoje wspierających i kochających się dorosłych ludzi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscmm
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście, że chodzi. Tak samo jak ja pójdę po roku macierzyńskiego. Korona mu z głowy nie spadnie jak pozwoli się żonie wyspać. Zdaje sobie sprawę z tego, że dla Ciebie to egzotyka - dziecko, które zrobiło sobie dwoje wspierających i kochających się dorosłych ludzi 

Wiesz akurat mój mąż ma bardzo odpowiedzialna pracę, zależy od niego bezpieczeństwo wielu  ludzi. Więc uwaga trudne słowo parafrazując Ciebie korona mi z głowy nie spadnie jeśli wstanę w nocy a jemu pozwolę się wyspać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×