Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lkh

Wyrzeklam się Boga i oddałam duszę diabłu nawet o tym zapomnialam

Polecane posty

Gość Lkh

Jak ja ślepa byłam że tego wszystkiego wcześniej nie widziałam. Ktoś tu pisał że niedługo święta. To może dlatego na widok mięsa mnie cofało.

To nie jest żadną prowokacja. To chyba jakiej przejrzenie na oczy. Matka od wielu lat się za mnie i za całą rodzinę modli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriiikkkk

Cierpi za ciebie...proste

Buddy w to nie mieszajcie,bo nie kazdy lysy to Budda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z chlebem

Nie ma czegoś takiego jak wieczne potępienie. A Szatan nie jest zły zresztą Bóg i Szatan to jedno 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z chlebem

prawdziwym złem jest to mięso bo piekło zgotował człowiek zwierzętom w rzeźni. Najlepiej przejść na wegetarianizm i weganizm i nie krzywdzić zwierząt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo wy !!!!
11 minut temu, Gość szaarriiikkkk napisał:

Generalnie to znam wielu co byle co zjedza i byle co powiedza...zal mi tylko dzieci,taki odruch w tym bezruchu...

No właśnie , przez dzień caly skrucha bicie w piersi z żalu z powodu zbłądzenia ,a gdy argumenty się kończą ,odwracamy kota ogonem do góry i nawijamy w stronę męża i dzieci ,żeby tylko nikt sobie nie pomyslal ,że to kontynuacja dawnej gry ,która znowu się nie udała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość bułka z chlebem napisał:

Nie ma czegoś takiego jak wieczne potępienie. A Szatan nie jest zły zresztą Bóg i Szatan to jedno 🙂

 

Jest wieczne potępienie, Bóg jest ponad Szatanem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za duzo prawdy ?
7 minut temu, Gość Lkh napisał:

Jak ja ślepa byłam że tego wszystkiego wcześniej nie widziałam. Ktoś tu pisał że niedługo święta. To może dlatego na widok mięsa mnie cofało.

To nie jest żadną prowokacja. To chyba jakiej przejrzenie na oczy. Matka od wielu lat się za mnie i za całą rodzinę modli.

Matka twoja i innych ,którzy w tym brali udział, w grobie się przewraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To sztuka !
24 minuty temu, Gość szaarriiikkkk napisał:

Generalnie to znam wielu co byle co zjedza i byle co powiedza...zal mi tylko dzieci,taki odruch w tym bezruchu...

Jak nie ma już o czym pisać ,to odwracamy kota ogonem i nawijamy w stronę męża i dzieci ,żeby nikt sobie nie pomyślał ,ze to kontynuacja dawnej gry ,ktora znowu wam nie wyszła ! Wiecej nickow swoich ujawnijcie ,będzie weselej ! Taki temat położyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
9 minut temu, Gość Za duzo prawdy ? napisał:

Matka twoja i innych ,którzy w tym brali udział, w grobie się przewraca

Moja matka żyje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buczy !
14 minut temu, Gość bułka z chlebem napisał:

prawdziwym złem jest to mięso bo piekło zgotował człowiek zwierzętom w rzeźni. Najlepiej przejść na wegetarianizm i weganizm i nie krzywdzić zwierząt. 

Dla niektorych zwierzaki wazniejsze niż człowiek ! A i do brzozy można się przytulić ,zaczerpnąć dobrej energii ,a człowieka można zniszczyć ,gdy nam niepotrzebny jest, lub nam na odcisk nadepnal i wszystk gra i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
6 minut temu, Gość To sztuka ! napisał:

Jak nie ma już o czym pisać ,to odwracamy kota ogonem i nawijamy w stronę męża i dzieci ,żeby nikt sobie nie pomyślał ,ze to kontynuacja dawnej gry ,ktora znowu wam nie wyszła ! Wiecej nickow swoich ujawnijcie ,będzie weselej ! Taki temat położyć

Męża poprosiłam żebyśmy wzięli wreszcie ślub kościelny. Moje jedno dziecko naprawdę choruje i nie można się z takich rzeczy smiac. Nie wiem tylko czy ślub w takiej sytuacji będzie możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To fakt !
2 minuty temu, Gość Lkh napisał:

Moja matka żyje. 

Gdybym nie wiedziała kto temat założył ,może bym i uwierzyła w twoje zapewnienia ! Żyje w innym wymiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie wiem !
6 minut temu, Gość Lkh napisał:

Męża poprosiłam żebyśmy wzięli wreszcie ślub kościelny. Moje jedno dziecko naprawdę choruje i nie można się z takich rzeczy smiac. Nie wiem tylko czy ślub w takiej sytuacji będzie możliwy.

Nie nawijaj ,bo temat spalony ! Załóż inny ,to sobie popiszesz farmazony ! Tu, to teraz wygląda nienaturalnie i nie pasuje do tego co pisane było ,na 2 pierwszych stronach ! Doopa zbita ! Czy to ja powinnam was pouczać najlepsi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
11 minut temu, Gość To fakt ! napisał:

Gdybym nie wiedziała kto temat założył ,może bym i uwierzyła w twoje zapewnienia ! Żyje w innym wymiarze

A kto według Ciebie temat założył przecież mnie nie znasz. 

Dlaczego piszesz że moja matka żyje w innym wymiarze? Dlatego że się modli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
9 minut temu, Gość To nie wiem ! napisał:

Nie nawijaj ,bo temat spalony ! Załóż inny ,to sobie popiszesz farmazony ! Tu, to teraz wygląda nienaturalnie i nie pasuje do tego co pisane było ,na 2 pierwszych stronach ! Doopa zbita ! Czy to ja powinnam was pouczać najlepsi ?

Nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriiikkkk

Wpisalem w wyszukiwarce szatana Twoje imie i nazwisko...nie zna Cie ...lipa

dalej musisz na etatowego ...a leciec...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh

Jedyne co mogę zrobić to dowiedzieć się czy bedziemy mogli wziąć ślub żeby nie żyć dłużej w grzechu żeby dawać dzieciom przykład jak należy żyć o jakie wartości walczyć. To wszystko co przychodzi mi w tej chwili do głowy czuję się coraz lepiej kiedy tak myślę. Już o wiele mniej się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
5 minut temu, Gość szaarriiikkkk napisał:

Wpisalem w wyszukiwarce szatana Twoje imie i nazwisko...nie zna Cie ...lipa

dalej musisz na etatowego ...a leciec...hehe

Scislo mnie serce nasmiewacie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie
4 godziny temu, Gość oczywiscie napisał:
11 godzin temu, Gość Lkh napisał:

jAk spojrzę wstecz to moje życie zmieniło się o 360* na gorsze.

Naprawdę można być aż taką idio/tką? 😄 

Ekhm... Chciałam tylko powiedzieć, że jeśli twoje życie zmieniło się o 360 stopni to zaliczyłaś pełny obrót i jesteś w punkcie wyjścia. 

Ludzie, myślcie trochę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie uważasz ?
13 minut temu, Gość Lkh napisał:

Nie rozumiem

Przez dwie strony kajalas się ,odpisujac na moje posty, a teraz nie wiesz o co chodzi? Praca zbiorowa ? No weź i przeczytaj cały topik i nie rób z innych wariata ,chyba cię zapoznano z tematem ? Nie odstawiaj fuszerki ,zastępstwo zastępstwem, ale jakiś poziom trzeba trzymać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy ?
26 minut temu, Gość Lkh napisał:

A kto według Ciebie temat założył przecież mnie nie znasz. 

Dlaczego piszesz że moja matka żyje w innym wymiarze? Dlatego że się modli?

Po co zadajesz te pytania ? To niewiele da ! Na dodatek wspomagacie się Messengerem ! Toż to nie przypadek ,ani zbieg okoliczności, prawda ? Zastanów się nad tym ,kto się dzisiaj lepiej bawi JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
3 minuty temu, Gość czy wy ? napisał:

Po co zadajesz te pytania ? To niewiele da ! Na dodatek wspomagacie się Messengerem ! Toż to nie przypadek ,ani zbieg okoliczności, prawda ? Zastanów się nad tym ,kto się dzisiaj lepiej bawi JA

Ja napewno się dobrze nie bawię. Staram się ratować co się da o ile to będzie możliwe. 

Wyjdź proszę z mojego tematu. Nic dobrego tu nie wnosisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x
18 minut temu, Gość Lkh napisał:

Jedyne co mogę zrobić to dowiedzieć się czy bedziemy mogli wziąć ślub żeby nie żyć dłużej w grzechu żeby dawać dzieciom przykład jak należy żyć o jakie wartości walczyć. To wszystko co przychodzi mi w tej chwili do głowy czuję się coraz lepiej kiedy tak myślę. Już o wiele mniej się boję.

Przyjęcie ślubu kościelnego może się udać, jeśli zwrócisz się w tej sprawie w modlitwie o pomoc Maryi. Wtedy dopiero nastąpi sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyzekam :)
7 minut temu, Gość Lkh napisał:

Ja napewno się dobrze nie bawię. Staram się ratować co się da o ile to będzie możliwe. 

Wyjdź proszę z mojego tematu. Nic dobrego tu nie wnosisz. 

Dlaczego teraz mam wychodzić z tematu ? Wcześniej mnie przepraszał/as za zlo wyrzadzone ,a teraz ,wyjdź bo ci przeszkadzam ?Taka twoja skrucha była ? Przypomniałaś sobie historię z życia znajomych i o slubie koscielnym nawijasz ? Im niewiele ten ślub kościelny pomógł ,niczego nie uratował ,więc to niezbyt dobry przyklad, na uwolnie się od szatana ! Temat dobrze zaczęty ,ale na tej stronie skucha ! Weź zacznij nowy ,może wieksze będzie miał zainteresowanie ,a i ja nie będę się wtrącać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
6 minut temu, Gość gość x napisał:

Przyjęcie ślubu kościelnego może się udać, jeśli zwrócisz się w tej sprawie w modlitwie o pomoc Maryi. Wtedy dopiero nastąpi sukces.

Byłam roztrzęsiona pomimo że mąż uznał że zwariowalam z tym opętaniem on chce ślubu. Zaczynam wierzyć że naprostujemy sprawę z chrztem młodszego dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
5 minut temu, Gość Przyzekam 🙂 napisał:

Dlaczego teraz mam wychodzić z tematu ? Wcześniej mnie przepraszał/as za zlo wyrzadzone ,a teraz ,wyjdź bo ci przeszkadzam ?Taka twoja skrucha była ? Przypomniałaś sobie historię z życia znajomych i o slubie koscielnym nawijasz ? Im niewiele ten ślub kościelny pomógł ,niczego nie uratował ,więc to niezbyt dobry przyklad, na uwolnie się od szatana ! Temat dobrze zaczęty ,ale na tej stronie skucha ! Weź zacznij nowy ,może wieksze będzie miał zainteresowanie ,a i ja nie będę się wtrącać !

Ślub kościelny jest ważnym sakramentem pomoże może nie mnie ale mężowi i dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To chyba wiesz !
19 minut temu, Gość Lkh napisał:

Ja napewno się dobrze nie bawię. Staram się ratować co się da o ile to będzie możliwe. 

Wyjdź proszę z mojego tematu. Nic dobrego tu nie wnosisz. 

Starasz się ratować co się da ,nawiązując do historii z życia swoich znajomych ? Im ślub kościelny niczego nie uratował ,więc i ciebie nie uwolni od szatana ,zwlaszcza cudzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh

Ślub kościelny jest ważnym sakramentem pomoże może nie mnie ale mężowi i dzieciom. To że ja postąpiłam jak postąpiłam nie powinno się odbijać na nich. Wiele już wycierpieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
6 minut temu, Gość To chyba wiesz ! napisał:

Starasz się ratować co się da ,nawiązując do historii z życia swoich znajomych ? Im ślub kościelny niczego nie uratował ,więc i ciebie nie uwolni od szatana ,zwlaszcza cudzy !

Nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież !
1 minutę temu, Gość Lkh napisał:

Nie rozumiem

To chyba przez tego szatana niczego nie rozumiesz,jest gorzej niz na wstepie pisałaś ! Nie nadążasz ,zamknij temat ,juz ci radziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×