Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lkh

Wyrzeklam się Boga i oddałam duszę diabłu nawet o tym zapomnialam

Polecane posty

Gość Lkh
6 minut temu, Gość Gość napisał:

tak, Jezus kazał wybaczać, za wszystkie grzechy oddał swoje życie na golgocie, jeśli nie przyjmujesz jego ofiary, dobrowolnie poddajesz sie ukaraniu wg uczynków - a po to Chrystus umarł abyśmy nie stanęli przed sądem.

Nie zasłużyłam na to żeby ktoś oddał za mnie życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrób cos z nim !
17 minut temu, Gość gość napisał:

Może i widzisz więcej ze względu na swoją fizjologię, ale pamiętaj, że im bardziej obdarzoną osobą jesteś tym więcej od Ciebie będzie wymagał Pan. Nie zwracaj sie do mnie w liczbie mnogiej bo nie należe do żadnej świty o którą podejrzewasz połowe piszących tu ludzi. 

Ojej ! Poważnie ? Zerwała  z przeszłością ? To muszę pochwalić, tak trzymaj , tylko ten ogon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Lkh napisał:

Nie zasłużyłam na to żeby ktoś oddał za mnie życie 

ale oddał, i teraz plujesz mu w twarz odrzucając to co dla Ciebie zrobił. Poprzednie grzechy wymazane, teraz pozyskujesz nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh

Już czas iść do spowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dla jaj !
20 minut temu, Gość Lkh napisał:

Jak można coś takiego wybaczyć? Przecież od tego to się właśnie zaczęło nie byłam w stanie wybaczyć ludziom którzy nas skrzywdzili a teraz mam wybaczyć sobie za to że krzywdzilam innych? Co za hipokryzja!

no właśnie ,latami pisałaś z dumą na roznych forach , " To niewybaczalne ,bądźcie przekleci " Teraz zaczęło ci to ciążyć ? Swietnie zdawałas sobie sprawę z tego co robiłaś ,teraz przyszło opamietanie ? Nie ! Teraz to dobry temat do pieprzenia na forum bez końca ,jak każdy inny ! Znowu spowiedź publiczna ?Szkoda ,że bez żalu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wiecie jaka podstawowa rzecz skłania człowieka do trwania w grzechu? Brak wiary w to, że poprzednie grzechy są wymazane. Bo skoro już zgrzeszyłem/am to i tak ide do piekła i nie warto nie grzeszyć. Ale wystarczy sobie wyobrazić, że już teraz masz z miejsca gwarancje życia wiecznego i zmartwychwstania. Nagle wszystko sie zmienia, życie uświęca w Jezusie. Po co grzeszyć, już tą drogę znam i nie była miła. Świeży start.

Chwała Panu i tylko jemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh

Ostatnim razem u spowiedzi byłam jakieś 16lat temu. To wszystko co się ostatnio zadziało to cud. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święte
13 minut temu, Gość gość napisał:

wiecie jaka podstawowa rzecz skłania człowieka do trwania w grzechu? Brak wiary w to, że poprzednie grzechy są wymazane. Bo skoro już zgrzeszyłem/am to i tak ide do piekła i nie warto nie grzeszyć. Ale wystarczy sobie wyobrazić, że już teraz masz z miejsca gwarancje życia wiecznego i zmartwychwstania. Nagle wszystko sie zmienia, życie uświęca w Jezusie. Po co grzeszyć, już tą drogę znam i nie była miła. Świeży start.

Chwała Panu i tylko jemu!

Poprzednie grzechy są wymazane ,jezeli ktoś prawdziwie i szczerze za nie żałuje ,ma silne postanowienie poprawy i przede wszystkim poprosi o wybaczenie wszystkich kogo skrzywdził i stara sie zadośćuczynić za popełnione zło ! Nie zbierze się rozsianych po świecie oszczerstw i pomówień ,plot ,bo nie można cofnąć czasu ,ale przynajmniej w jakiś inny sposób można temu zaradzić .Można oddać przynajmniej pieniądze za naciagany telefon i prosto w twarz powiedzieć ,byłem,byłam sk/symem/szczerze/ ,jeżeli możesz to wybacz ! Pie***leniem latami na forum nic nie osiągniecie ,prócz wiekszej pogardy ! Liczą się intencje , wasze nie świadczą o poprawie ,tkwicie w goownie! Nie mieszajcie w nim przynajmniej imienia Jezusa ,bo Ono jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Święte napisał:

Poprzednie grzechy są wymazane ,jezeli ktoś prawdziwie i szczerze za nie żałuje ,ma silne postanowienie poprawy i przede wszystkim poprosi o wybaczenie wszystkich kogo skrzywdził i stara sie zadośćuczynić za popełnione zło ! Nie zbierze się rozsianych po świecie oszczerstw i pomówień ,plot ,bo nie można cofnąć czasu ,ale przynajmniej w jakiś inny sposób można temu zaradzić .Można oddać przynajmniej pieniądze za naciagany telefon i prosto w twarz powiedzieć ,byłem,byłam sk/symem/szczerze/ ,jeżeli możesz to wybacz ! Pie***leniem latami na forum nic nie osiągniecie ,prócz wiekszej pogardy ! Liczą się intencje , wasze nie świadczą o poprawie ,tkwicie w goownie! Nie mieszajcie w nim przynajmniej imienia Jezusa ,bo Ono jest

A ty nie używaj wulgaryzmów w jednym wpisie obok imienia Jezusa bo obrzydliwą mową tu próbujesz ją osądzić, nie do Ciebie należy mówić co kto ma zrobić na swoją pokute ani oceniać czy ktoś szczerze żałuje czy robi sobie żarty na forum. 

Żegnam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieswieta!
44 minuty temu, Gość gość napisał:

A ty nie używaj wulgaryzmów w jednym wpisie obok imienia Jezusa bo obrzydliwą mową tu próbujesz ją osądzić, nie do Ciebie należy mówić co kto ma zrobić na swoją pokute ani oceniać czy ktoś szczerze żałuje czy robi sobie żarty na forum. 

Żegnam. 

Poważnie ? Nie mam prawa ,tak uważasz ?No pewnie skoro kiedys nie miała prawa żyć to jak może osądzać oprawców ,oni przecież teraz żałują tego i Bóg im wybaczył ! 

/Wybaczył ?/Podwojnie cierpią ,łzami i pie/leniem na forum zamazują winy ! Nikt nie ma prawa im czegokolwiek wypominać, jeszcze na dodatek przy Wielkim Poście ! Moje wulgaryzmy Cię rażą ,o rany ,z pewnością gorsze są wg ciebie od kradzieży i kamienowania XXI w ! Nie lubisz krytyki co ? Nawrócena święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tecia
Dnia 25.03.2019 o 09:10, Gość Lkh napisał:

Brat trafił do więzienia i było mu tak ciężko że po 3cim razie jak go pobili i nie wiem co jeszcze trafił do szpitala i przez tel powiedział że to już koniec że już dłużej nie da rady. W tej wściekłości i bezradności poprosiłam diabła o pomoc

Trzeba było prosić Pana Jezusa. Nie powinno się nawet mówić komuś idź do diabła. Nie bój się, bo ostatni będą pierwszymi. Najprościej idź do spowiedzi i szczerze opowiedz , co zrobiłaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×