Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lkh

Wyrzeklam się Boga i oddałam duszę diabłu nawet o tym zapomnialam

Polecane posty

Gość Warto było ?

Większość ludzi w obliczu tak ciężkiej choroby pokornieja ,zaczynają myśleć o życiu przyszłym, nawracają się ,stają się lepsi ! Wy jak w szatanskim amoku ,uważaliście ,że macie prawo niszczyć innych z taką siłą, z jaką przyszło wam walczyc z chorobą ! I co ? Radość z bycia sk***synem pomogła ? Choroba ustąpiła ? Satysfakcja z bycia degeneratem zadowalająca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
12 minut temu, Gość Warto było ? napisał:

Większość ludzi w obliczu tak ciężkiej choroby pokornieja ,zaczynają myśleć o życiu przyszłym, nawracają się ,stają się lepsi ! Wy jak w szatanskim amoku ,uważaliście ,że macie prawo niszczyć innych z taką siłą, z jaką przyszło wam walczyc z chorobą ! I co ? Radość z bycia sk***synem pomogła ? Choroba ustąpiła ? Satysfakcja z bycia degeneratem zadowalająca ?

Nie będę się usprawiedliwiać jedyne co mogę powiedzieć to uwierzyłam dopiero jak zobaczyłam niestety. Tego już nie da się zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siłą !
4 minuty temu, Gość Lkh napisał:

Nie będę się usprawiedliwiać jedyne co mogę powiedzieć to uwierzyłam dopiero jak zobaczyłam niestety. Tego już nie da się zmienić

Usprawiedliwiać się nie możesz ,bo nie masz nic na swoje usprawiedliwienie ! Nie cofniesz czasu i nie zatrzesz swojego dranstwa ! Lata znęcania się nie pójdą w niepamięć ,chocbys od dzisiaj leżał/a w kosciele krzyżem ! To co przeżywasz teraz, to pokłosie twojego działania ! Kpiną też nic nie zdziałasz , pomoże na chwilę ,wróci z większą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh

Jedyne co mogę zrobić to postarać się naprawić wszystkie szkody oby mi życia nie brakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod publikę !
4 minuty temu, Gość Lkh napisał:

Jedyne co mogę zrobić to postarać się naprawić wszystkie szkody oby mi życia nie brakło

Nie wierzę w twoją ,waszą odnowę ! Nie zbierzesz wszystkich rozsypanych po świecie pomówień ,oszczerstw , nie cofniesz bólu ,ani łez wylanych z waszego powodu ,bo nie jesteś w stanie cofnąć czasu,nie zniszczysz tego co zasiane ! Nie wierzę ,że to co piszesz jest szczere i podyktowane  czystymi intencjami ! To dalej, tylko wasza gra ! Wasz  popieprzony ,brudny teatr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwalmy Pana
4 minuty temu, Gość Pod publikę ! napisał:

Nie zbierzesz wszystkich rozsypanych po świecie pomówień ,oszczerstw , nie cofniesz bólu ,ani łez wylanych z waszego powodu ,bo nie jesteś w stanie cofnąć czasu,nie zniszczysz tego co zasiane ! 

i właśnie dlatego Jezus Chrystus umarł za nasze grzechy, bo nie ważne co byśmy zrobili nie odkupilibyśmy sie choćby z jednego grzechu, a on oddał swoje życie za nasze WSZYSTKIE grzechy.

Temat to prowokacja, ale dobrze, że jest okazja by o tym wspomnieć.

Jezus dał nam życie wieczne za darmo, gdyby nie jego ofiara nie zasługiwalibyśmy na nic! Ale dzięki okupowi, wszystkie grzechy są zmazane i nie będą nam więcej wypomniane!

Ktoś teraz może się zapytać, co więc z pokrzywdzonymi którzy ucierpieli przez nas? A no właśnie to, że Bóg obiecał otrzeć każdą naszą łzę, rozumiecie? On każdą sekundę naszego bólu zanotował, i każdą chwilę rozpaczy nam hojnie wynagrodzi! Niczego nie pominie. 

Chwała niech będzie naszemu Panu i zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi! 

Amen! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
32 minuty temu, Gość Pod publikę ! napisał:

Nie wierzę w twoją ,waszą odnowę ! Nie zbierzesz wszystkich rozsypanych po świecie pomówień ,oszczerstw , nie cofniesz bólu ,ani łez wylanych z waszego powodu ,bo nie jesteś w stanie cofnąć czasu,nie zniszczysz tego co zasiane ! Nie wierzę ,że to co piszesz jest szczere i podyktowane  czystymi intencjami ! To dalej, tylko wasza gra ! Wasz  popieprzony ,brudny teatr !

Nie dziwię się przepraszam 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie do końca !
48 minut temu, Gość Chwalmy Pana napisał:

i właśnie dlatego Jezus Chrystus umarł za nasze grzechy, bo nie ważne co byśmy zrobili nie odkupilibyśmy sie choćby z jednego grzechu, a on oddał swoje życie za nasze WSZYSTKIE grzechy.

Temat to prowokacja, ale dobrze, że jest okazja by o tym wspomnieć.

Jezus dał nam życie wieczne za darmo, gdyby nie jego ofiara nie zasługiwalibyśmy na nic! Ale dzięki okupowi, wszystkie grzechy są zmazane i nie będą nam więcej wypomniane!

Ktoś teraz może się zapytać, co więc z pokrzywdzonymi którzy ucierpieli przez nas? A no właśnie to, że Bóg obiecał otrzeć każdą naszą łzę, rozumiecie? On każdą sekundę naszego bólu zanotował, i każdą chwilę rozpaczy nam hojnie wynagrodzi! Niczego nie pominie. 

Chwała niech będzie naszemu Panu i zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi! 

Amen! 

Ach jakie wspaniałe rozumowanie ,mogę wszystko robić co tylko zapragne ,deptac ludzi ,opluwać ,być sq***nem bo i tak nic mi nie bedzie ,nie poniose kary ,Jezus mnie zbawił ,a skrzywdzonym przeze mnie, otrze łzy i wszysko będzie cacy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Któż to wie ?
28 minut temu, Gość Lkh napisał:

Nie dziwię się przepraszam 😔

Podobno najgorszym słowem jest słowo " za późno "

Może 5 lat temu ,a nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwalmy Pana
21 minut temu, Gość Nie do końca ! napisał:

Ach jakie wspaniałe rozumowanie ,mogę wszystko robić co tylko zapragne ,deptac ludzi ,opluwać ,być sq***nem bo i tak nic mi nie bedzie ,nie poniose kary ,Jezus mnie zbawił ,a skrzywdzonym przeze mnie, otrze łzy i wszysko będzie cacy !

twoje rozumowanie jest błędne i przeinaczone. Aby uniknąć sądu trzeba oddać życie Chrystusowi i zaprzestać grzechu, a wtedy nasze stare życie jest zapomniane. Kto świadomie grzeszy po tym jak mu został zesłany Duch Święty ten ponownie krzyżuje Jezusa i nie może liczyć na ponowny powrót do pokuty (Hebrajczyków 6:4-6)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
20 minut temu, Gość Nie do końca ! napisał:

Ach jakie wspaniałe rozumowanie ,mogę wszystko robić co tylko zapragne ,deptac ludzi ,opluwać ,być sq***nem bo i tak nic mi nie bedzie ,nie poniose kary ,Jezus mnie zbawił ,a skrzywdzonym przeze mnie, otrze łzy i wszysko będzie cacy !

Mogę tylko powiedzieć że cierpię podwójnie i sama sobie tego nigdy nie wybaczę. Nieważne czy wybaczy mi Bóg. Jestem skonczona. Mogę go tylko prosić aby wynagrodził krzywdy tym wszystkim osobom które ja skrzywdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwalmy Pana

Mało tego, każdy kto odrodził sie w Chrystusie zauważa jedno, trudniej jest grzeszyć niż nie grzeszyć! Obietnica życia wiecznego sprawia, że grzech jest mało lukratywny i jawnie głupi! 

Dlatego nie ma tu mowy o bezkarnym drwieniu z okupu chrystusowego. Kto sie narodził w duchu ten żyje dla ducha, a ciało i jego zachcianki tracą moc sprawczą nad naszym życiem! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwalmy Pana
3 minuty temu, Gość Lkh napisał:

Mogę tylko powiedzieć że cierpię podwójnie i sama sobie tego nigdy nie wybaczę. Nieważne czy wybaczy mi Bóg. Jestem skonczona. Mogę go tylko prosić aby wynagrodził krzywdy tym wszystkim osobom które ja skrzywdziłam.

Nie lamentuj bo lament nad swoim losem to oznaka braku pokuty, szczere pożałowanie rodzi tylko radość w obietnicy chrystusowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oni nie !
3 minuty temu, Gość Chwalmy Pana napisał:

twoje rozumowanie jest błędne i przeinaczone. Aby uniknąć sądu trzeba oddać życie Chrystusowi i zaprzestać grzechu, a wtedy nasze stare życie jest zapomniane. Kto świadomie grzeszy po tym jak mu został zesłany Duch Święty ten ponownie krzyżuje Jezusa i nie może liczyć na ponowny powrót do pokuty (Hebrajczyków 6:4-6)

 

O Judaszu Jezus powiedział" lepiej by było dla takiego ,żeby się nie narodził " Nie pouczaj ,bo do konca niewiele wiesz ! Wszystkie grzechy będą odpuszczone ,ale nie te, wobec Ducha Św !! Nie popełnia się bezczelne zbrodni ,licząc na rozgrzeszenie i usprawiedliwienie. Nie wystawia się Boga swego na próbę ! To robiły osoby "wierzące" i praktykujace ! Każdy ma jakiś hamulec ,sumienie ,nawet niewierzacy ateista ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu !
24 minuty temu, Gość Lkh napisał:

Mogę tylko powiedzieć że cierpię podwójnie i sama sobie tego nigdy nie wybaczę. Nieważne czy wybaczy mi Bóg. Jestem skonczona. Mogę go tylko prosić aby wynagrodził krzywdy tym wszystkim osobom które ja skrzywdziłam.

Tak bardzo cierpisz ,że gdyby nadarzyła się okazja ,wbiła byś nóż w plecy ,albo kijem w oko,żeby doznać przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Lkh napisał:

Spale się w piekle?

Dokładnie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do OSOBY, KTÓRA ZAŁOŻYŁA TEMAT

niestety jesteś już opętana, jeśli nie odwołasz tego wszystkiego i nie pójdziesz do egzorcysty jesteś stracona na zawsze... twój pan da o sobie znać już niedługo

Święty Michale Archaniele ratuj mnie, bo ją ostrzegłam. Święta Maryjo, Matko Boża módl się za mnie i za tę jakże nierozumną osobę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie
7 godzin temu, Gość Lkh napisał:

jAk spojrzę wstecz to moje życie zmieniło się o 360* na gorsze.

Naprawdę można być aż taką idio/tką? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
17 minut temu, Gość gość napisał:

Do OSOBY, KTÓRA ZAŁOŻYŁA TEMAT

niestety jesteś już opętana, jeśli nie odwołasz tego wszystkiego i nie pójdziesz do egzorcysty jesteś stracona na zawsze... twój pan da o sobie znać już niedługo

Święty Michale Archaniele ratuj mnie, bo ją ostrzegłam. Święta Maryjo, Matko Boża módl się za mnie i za tę jakże nierozumną osobę 

Przerazasz mnie! nie chcę żeby ktoś coś robił dla mnie przeciw samemu sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
45 minut temu, Gość oczywiscie napisał:

Naprawdę można być aż taką idio/tką? 😄 

Widać można. Wtedy mi się wydawało że lepsze bo dostawałam wszystko czego chcialam, ale niestety wszystko było po trupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Zapomniałaś o BOGU? On sobie w odpowiednim czasie o tobie przypomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
31 minut temu, Gość Gość napisał:

 Zapomniałaś o BOGU? On sobie w odpowiednim czasie o tobie przypomni.

Tak zapomniałam. Tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćwicz dalej !
21 minut temu, Gość Lkh napisał:

Widać można. Wtedy mi się wydawało że lepsze bo dostawałam wszystko czego chcialam, ale niestety wszystko było po trupach.

Wtedy wydawało ci się ,że świat zawojujesz ! Po latach biedy i upokorzeń ,nagle majatek przeszedł w twoje ręce ,Do szczęścia zabrakło ci tylko jednego ,miłości ! Tego nie dostałaś,osoba którą sobie upatrzyłaś ,nie odwzajemnial twoich uczuć ,ba nawet bawić się zaczął tobą ! Musiałaś znaleźć winowajce i ruszylas do boju o coś ,co wg ciebie się tobie należy!

 Z premedytacją niszczyłas życie innej ,byle tylko dopiac swego ! Nie myślałaś o chorobie i innych problemach ,to przecież Ciebie dotyczyć nie mogło,ani twoich bliskich , a gdyby,  to chlopiec do bicia był już ,sprawa byla prosta ,bez trudu można było odreagowywać latami i się przy tym dobrze bawić ! Teraz to również dla ciebie zabawa ,teatr ! Tyle było juz tematów o opetaniu ,więc się wcieliłas i wczuwasz w rolę ,może jednak w tej chwili zagrasz jak należy i uwierzy wreszcie w twoje nawrócenie ,przecież Wielki Post ,nie jest ze stali ! Otóż slabo wam / bo to praca zbiorowa /poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh
20 minut temu, Gość Ćwicz dalej ! napisał:

Wtedy wydawało ci się ,że świat zawojujesz ! Po latach biedy i upokorzeń ,nagle majatek przeszedł w twoje ręce ,Do szczęścia zabrakło ci tylko jednego ,miłości ! Tego nie dostałaś,osoba którą sobie upatrzyłaś ,nie odwzajemnial twoich uczuć ,ba nawet bawić się zaczął tobą ! Musiałaś znaleźć winowajce i ruszylas do boju o coś ,co wg ciebie się tobie należy!

 Z premedytacją niszczyłas życie innej ,byle tylko dopiac swego ! Nie myślałaś o chorobie i innych problemach ,to przecież Ciebie dotyczyć nie mogło,ani twoich bliskich , a gdyby,  to chlopiec do bicia był już ,sprawa byla prosta ,bez trudu można było odreagowywać latami i się przy tym dobrze bawić ! Teraz to również dla ciebie zabawa ,teatr ! Tyle było juz tematów o opetaniu ,więc się wcieliłas i wczuwasz w rolę ,może jednak w tej chwili zagrasz jak należy i uwierzy wreszcie w twoje nawrócenie ,przecież Wielki Post ,nie jest ze stali ! Otóż slabo wam / bo to praca zbiorowa /poszło

Nie mam nic tak naprawdę i naprawdę nigdy nie miałam to było tylko złudzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślcie czasem !
5 godzin temu, Gość Lkh napisał:

Został skazany niewinnie! Był i jest niewinny. Nie przyznał się do winy. Po latach spotkałam dziewczynę która kazała przeprosić mojego brata w jej imieniu że nie przyszła na sprawę bo ja zastraszyli.

Nie piszę tego dla rozgłosu tylko ze strachu i ku przestrodze innym. 

 

 

No głośno teraz o tym ! Może inny przykład, byłby bardziej przekonujący ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie tak łatwo
27 minut temu, Gość Lkh napisał:

Nie mam nic tak naprawdę i naprawdę nigdy nie miałam to było tylko złudzenie 

Pewno ,że to co masz po czasie okazało się niczym ,wszak inni mają dużo wiecej ,a ty zawsze wysoko mierzył /as ! Iluzją waszą było to ,że jesteście w stanie zniszczyć człowieka ! A tu proszę ...

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh

Mąż mi nie wierzy. Mówi że zwariowalam. Śmieje się ze mnie kiedy mówię mu o egzorcyzmie. Mówi że dla normalnych ludzi to co mówię jest wymyślaniem. I pytam go cZy nie wierzy w Boga bo przecież jest katolikiem on na to śmiejąc się mówi że lepiej przejść na buddyzm. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastąpi !
8 minut temu, Gość Lkh napisał:

Mąż mi nie wierzy. Mówi że zwariowalam. Śmieje się ze mnie kiedy mówię mu o egzorcyzmie. Mówi że dla normalnych ludzi to co mówię jest wymyślaniem. I pytam go cZy nie wierzy w Boga bo przecież jest katolikiem on na to śmiejąc się mówi że lepiej przejść na buddyzm. 

 

No i teraz z mężem dyskusje ,bo dotyka coś osobistego ! Buddyzm to filozofia bez Boga osobowego ,ale piekło w nim też jest ,nawet kilka ! Z piekła chrzescijanskiego ,nie ma wyjścia ,tam jest to możliwe, po okresie mąk liczonych w tysiacach lat !

Dla ciebie dobre wyjście ,przynajmniej nie bedziesz myśleć o Sądzie Boskim do czasu aż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriiikkkk

Generalnie to znam wielu co byle co zjedza i byle co powiedza...zal mi tylko dzieci,taki odruch w tym bezruchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkh

Mamy dwoje dzieci ale choruje tylko to ochrzczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×